2 парчиња 1/4 Шестоаголник За Брзо Менување шестоаголник, вежба за Шестоаголник со магнетен двигател од 10мм, вежба за шестоаголник со магнетно влијание од 10мм, возач

2 парчиња 1/4 Шестоаголник За Брзо Менување шестоаголник, вежба за Шестоаголник со магнетен двигател од 10мм, вежба за шестоаголник

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

1/4 инчни шестоаголни шипки одговараат на различни чакови за брзо менување и вежба, возач или шрафцигер, рачен шрафцигер. Големина : возач на навртки од 10мм, вкупна должина од 65мм. Топлинско обработена конструкција од хром ванадиум челик со завршна обработка со песок за зголемена цврстина и отпорна на корозија, отпорност на абење, издржлив и долг работен век. 10мм магнетно влијание навртка возачот малку : магнетни орев сетер може да се користи со удар/вежба малку возачот или хексадецимален штекер крцкалка за цврсто сфати орев и прицврстувач за лесно да се инсталира или олабави/отстрани. Магнетниот сетер за навртки може да се користи со двигател на удар/дупчалка или шестоаголен штекер за цврсто фаќање на навртката и прицврстувачот за лесно инсталирање или олабавување/отстранување. 2 парчиња 1/4" Шестоаголник За Брзо Менување шестоаголник, вежба за Шестоаголник со магнетен двигател од 10мм ,вежба за шестоаголник со магнетно влијание од 10мм, возач на навртки од 10мм, Должина од 65мм,Метрика.

Избор на клиент

Полумесечина 5/16 Цврсто Вратило Три - Лобус Ацетат Оревдривер 3 - ЦНД516 Новак
Полумесечина 5/16 Цврсто Вратило Три - Лобус Ацетат Оревдривер 3 - ЦНД516

Хромирани шахти за зголемена отпорност на корозија Советите се дизајнирани да обезбедат построга толе�

DEN 127.84
MegaPro 211R1C36RD 1 13-Во-1 Ratcheting Автомобилски Возач Битови Во Црвено Новак
MegaPro 211R1C36RD 1 13-Во-1 Ratcheting Автомобилски Возач Битови Во Црвено

Патентираниот кертриџ за извлекување го олеснува наоѓањето, менувањето и складирањето на битови...

DEN 3.00
Бршлен Класик 44694 1/4 х 1-3/4 Не-Магнетни Пролет Орев Сетер, Влијание Плус, 1/Картичка Новак
Бршлен Класик 44694 1/4 х 1-3/4 Не-Магнетни Пролет Орев Сетер, Влијание Плус, 1/Картичка

Сетер за пролетни Навртки специјално дизајниран да држи шестоаголни завртки и навртки од нерѓосувачки

DEN 1.33
Вера-Прецизност Орев Возачот Во Собата Сае Новак
Вера-Прецизност Орев Возачот Во Собата Сае

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи Меѓународна Слава За Нашата Разновидна Палета На Н

DEN 709.60