X-Gree M6 x 4,5 mm x 7,8 mm месинг месинг вграден вграден нож на палецот на палецот 500 парчиња (M6 x 4,5 mm x 7,8 mm latón moldeado por inyección con tuerca moleteadea 500pcs

X-Gree M6 x 4,5 mm x 7,8 mm месинг месинг вграден вграден нож на палецот на палецот 500 парчиња (M6 x 4,5 mm x 7,8 mm latón

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Големина на конецот : M6 / 0.24 "; Име на производот : Клупав орев. Материјал : месинг; тежина : 362g. Содржина на пакет : 500 (+/- 2%) x Клундирани ореви; Главна боја : Тон на месинг. Висина : 4,5мм / 0,18" ; Пич : 1мм (Алтура : 4,5 мм / 0,18 ''; Пасо : 1 мм. Надворешен дијаметар : 7,8мм / 0,3 "(Дијаметро Екстериер : 7,8мм / 0,3 ''. Големина на низата : M6 / 0.24"; Име на производот : Новарен орев орев : Knurled навртка на орев . Материјал : месинг; тежина : 362g. Содржина на пакет : 500 (+/- 2%) x Клундирани ореви; Главна боја : Тон на месинг. Висина : 4,5мм / 0,18 "; Пич : 1мм (Алтура : 4,5 мм / 0,18 '' ' ; Paso : 1 mm. Outter Diameter : 7.8mm / 0.3"(Diámetro exterior : 7.8mm / 0.3' '. M6 x 4.5mm x 7.8mm Brass Injection Molding Embedded Knurled Thumb Nut 500 PCSA brass knurled nut, or thumb nut, is a Орев со затрупана надворешна површина, наместо хексадецимална por inyección con tuerca moleteada incrustada 500 PCSTamaño de la rosca : M6 / 0.24' '; Nombre del producto : Tuerca moleteada Material : Latón; Peso : 362g Contenido del paquete : 500 (+/- 2%) x Nueces moleteadas; Color principal : Tono de latón Altura : 4,5 мм / 0,18 ''; Пасо : 1 mmdiámetro Екстериер : 7,8мм / 0,3 ''.

Избор на клиент

Walbest Knurled Nuts, 150 парчиња M5 Knurled Threaded Inders Universal Clear Lines Еко-пријателски разноврсна носена орев поставена Новак
Walbest Knurled Nuts, 150 парчиња M5 Knurled Threaded Inders Universal Clear Lines Еко-пријателски разноврсна носена орев поставена

Одликувајќи се со мазна површина без бур, комплетна и униформа нишка, овие згрчени ореви имаат стандард�

DEN 3.33
X-Gree M8 Thread 16 mm висок јаглероден челик тркалезна глава палецот на палецот сребрена сина боја 4 парчиња (M8 Rosca 16mm Новак
X-Gree M2 x 4mm 3.2mm OD месинг инјектирање обликување на навој на навој на нотка палецот 500 парчиња (m2 x 4 mm 3,2 mm od latón Новак
Тауфе орев слива бакелит рака затегнете ја навртките рачки на конецот starвезда механички црни палецот ореви Новак
Heyiarbeit Knurled Thumbults ореви, M3 низ копчињата за дупки, вароса 304 не'рѓосувачки челик, пакет од 5 Новак
Heyiarbeit Knurled Thumbults ореви, M3 низ копчињата за дупки, вароса 304 не'рѓосувачки челик, пакет од 5

[Димензија] големина на навој : m3 x 0,5; Тема на темата : 0,5мм / 0,02 "; голем крајниот дијаметар : 11мм / 0,43"; Мал кр

DEN 139.04
Мабек хардвер ореви сливи Бакелит рака Затегнете ја навртките рачки на конецот Механички црни палецот ореви Новак
X-gree m6 x 12mm 7,8 mm OD месинг навој вметнат вграден нож на палецот на палецот 100 парчиња (inserto roscado de latón m6 x Новак
X-gree m6 x 12mm 7,8 mm OD месинг навој вметнат вграден нож на палецот на палецот 100 парчиња (inserto roscado de latón m6 x

Големина на конецот : M6 / 0.24 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 246g Содржина на п

DEN 353.12
1pcs M3 M4 M4 M6 M8 M8 M10 Blind Doad Rand Aluminum Aluminum knurled чекор орев со ореви од палецот од јака Новак
1pcs M3 M4 M4 M6 M8 M8 M10 Blind Doad Rand Aluminum Aluminum knurled чекор орев со ореви од палецот од јака

Големина : M4 X12x12mm, боја : црна Пакетот вклучува : Според вашиот избор! Материјали, безбедни и сигурни...

DEN 191.84