X-gree M4 x 6mm 6,3 mm OD месинг инјектирање вметнување вметнат нож на палецот 1000 парчиња (M4 x 6 mm 6,3 mm od latón inyección moldeo por insersión tuerca de pulgar moleteada 1000 unids

X-gree M4 x 6mm 6,3 mm OD месинг инјектирање вметнување вметнат нож на палецот 1000 парчиња (M4 x 6 mm 6,3 mm od latón inyección

DEN 970.72

Новак

Достапно за нарачка

Големина на низата : M4 / 0,16 "; Име на производот : Клупав орев. Материјал : месинг; тежина : 1047g. Содржина на пакет : 1000 (+/- 2%) x нонтирани ореви; главна боја : тон на месинг. Висина : 6мм / 0,24"; Пич : 0,7мм (Алтура : 6 мм / 0,24 '', Пасо : 0,7 мм. Надворешен дијаметар : 6,3мм / 0,25 "(Дијаметро Екстериер : 6,3 мм / 0,25 '. Големина на низата : М4 / 0,16"; производ; производ; Име : Клупав орев. Материјал : месинг; тежина : 1047g. Содржина на пакет : 1000 (+/- 2%) x Клундирани ореви; Главна боја : Тон на месинг. Висина : 6мм / 0,24 "; терен : 0,7мм (алтура : 6 мм / 0,24 '', PASO : 0,7 mm. Надворешен дијаметар : 6,3мм / 0,25 "(Дијаметро Екстериер : 6,3 мм / 0,25 '. M4 x 6mm 6,3мм ОД месинг инјектирање Вметнување на вметнување на орев 1000pcsfeatured со еден близок крај со еден близок крај со еден близок крај со еден близок крај со еден близок крај со еден близок крај со еден близок крај со еден близок крај со еден близок крај со еден близу крај и едниот отворен крај. Месинг со нотка орев, или орев од палецот, е орев со згрчена надворешна површина, наместо хексадецимална. Ова го олеснува затегнувањето со рака. Овие ореви се користат во готови материјали како што се светлосни тела, антички автомобили и мотоцикли итн.Description in spanishm4 x 6 mm 6,3 mm od latón inyección moldeo por insersión tuerca de pulgar moleteada 1000 unidstamaño de la rosca : m4 / 0.16 ''; nombre del producto : tuerca moleteadamater - 2%) x nueces moleteadas; Директор на боја : Тоно де Латоналтура : 6 мм / 0,24 '', Пасо : 0,7 ммдиметтро надворешно : 6,3 мм / 0,25 '.

Избор на клиент

Мабек хардвер ореви сливи Бакелит рака Затегнете ја навртките рачки на конецот Механички црни палецот ореви Новак
X-gree M4 x 14mm 6,3 mm OD месинг инјектирање вметнување вметнат нож на палецот на палецот 100 парчиња (M4 x 14 mm 6,3 mm od Новак
X-Gree M3 Thread 6 mm висок јаглероден челик тркалезна глава палецот на палецот сребрена сина боја 20 парчиња (M3 Rosca 6mm Новак
Тауфе орев слива бакелит рака затегнете ја навртките рачки на конецот starвезда механички црни палецот ореви Новак
2-5 п.п./лот залепена тркалезна спојка орев M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M14 M14 M16 Не'рѓосувачки челик долга продолжена раширена Новак
Мабек хардвер ореви алуминиумска легура со носење на палецот на палецот на јатката на рака навртки Новак
Мабек хардвер ореви алуминиумска легура со носење на палецот на палецот на јатката на рака навртки

✯ истрог и издржлив ✔ Облека и отпорна на корозија Surface штити од оштетување на животната средина и 'рѓа..

DEN 2.00
X-Gree M3 x 3mm x 5mm месинг цилиндри за вбризгување на инјектирање на вбризгување на ореви 100 парчиња (m3 x 3 mm x 5 mm cilindro Новак