X-gree M5 Не'рѓосувачки челик рамен глава навртката навртка на орев Вметнете Nutser_t Сребрен тон 100 парчиња (Tuerca de Remache de Cabeza Plana de Acero Inoxidable M5 inserte Nutser_T Сребрен тон 100 парчиња

X-gree M5 Не'рѓосувачки челик рамен глава навртката навртка на орев Вметнете Nutser_t Сребрен тон 100 парчиња (Tuerca de Remache

DEN 1326.40

Новак

Достапно за нарачка

Големина на конецот : M5/0.2 "(Thread.D); Име на производот : Орев за заниткување. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежина : 144g. Содржина на пакет : 100 (+/- 2%) PCS X Rivet Орев; Главна боја : Сребрен тон . Висина : 12мм / 0,47 "(Алтура : 12мм / 0,47 '. Рамен дијаметар на главата : 8x6mm / 0,3" x0.24 "(надворешно.d*inner.d) (Diámetro de Cabeza Plana : 8x6mm / 0,3' 'x0.24 '' (Надворешно.d * внатрешно.d). Големина на низата : M5/0.2 "(Thread.D); Име на производот : Орев за заниткување. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежина : 144g. Содржина на пакет : 100 (+/- 2 %) PCS X RIVET Орев; Главна боја : Сребрен тон. Висина : 12мм/0,47 “(Altura : 12mm/0,47 '. Рамен дијаметар на главата : 8x6mm/0,3" x0.24 "(надворешно.d*inner.d) (diámetro de cabeza plana : 8x6mm / 0.3 '' x0.24 '' (надворешна.d * внатрешна.d). M5 Не'рѓосувачки челик рамен глава навртка навртка навртката наврткан тон 100pcs 304 не'рѓосувачки челик Завртки за вметнување орев за вметнување на орев од не'рѓосувачки челик, вметнување на орев од не'рѓосувачки челик, вметнувач на не'рѓосувачки челик Nuterser_t. 304 не'рѓосувачки челик заниткувачки орев вметнете орев. 304 не'рѓосувачки челик Завртете ја навртката вметнете орев. Nombre del Producto : Tuerca de Remachemate, Acero Inoxidable 304; Пезо : 144 gcontenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x tuerca de remache; Главна во боја : Тоно Плајоалтура : 12мм / 0,47'diámetro de Cabeza Plana : 8x6mm / 0.3 '' x0.24 '' (Outer.d * Inner.d).

Избор на клиент

Fafeicy 300pcs комплет за навртки за навртки, цинк јаглероден челик, комплет за асортиман на орев, 5 типови SAE 150 парчиња Новак
Тауфе орев ривнут рамна глава навојна навојна затрупачка вметнете јаткасти плодови навртки Новак
Тауфе орев ривнут рамна глава навојна навојна затрупачка вметнете јаткасти плодови навртки

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 1.33
Walfront Rivet Nut Set Flat Head Vertical Rivnuts NUT SERT комплети јаглероден челик за автомобили, мебел, украси, орев Новак
Walfront Rivet Nut Set Flat Head Vertical Rivnuts NUT SERT комплети јаглероден челик за автомобили, мебел, украси, орев

【Модел】 Два модела се достапни, M8 и M10 два модели, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби 【Ма

DEN 165.44
Ореви од не'рѓосувачки челик, рамна глава M3-M8 Вметнете орев, комплет за асортиман на ривс, ривс, 20 парчиња Новак
Ореви од не'рѓосувачки челик, рамна глава M3-M8 Вметнете орев, комплет за асортиман на ривс, ривс, 20 парчиња

[Материјал] : Направено од 304 не'рѓосувачки челик што обезбедува јачина, раната глава на главата има коро�

DEN 101.60
Epmann 100pcs/Постави M3 M4 M4 M6 M8 M1 M10 M12 Завртки со ореви Алатки од не'рѓосувачки челик Rivnuts lindnuts Ореви вметнете Новак
Epmann 100pcs/Постави M3 M4 M4 M6 M8 M1 M10 M12 Завртки со ореви Алатки од не'рѓосувачки челик Rivnuts lindnuts Ореви вметнете

1 Овие се внатрешно навојни и спротивставени тубуларни навртки што можат да бидат закотвени целосно од �

DEN 1.00
10PCS M2 M2.5 M3 M4 M4 M6 M8 Press-I-In Наврена Дебелина 1,4 mm 1,0 mm 0,8 mm Rivnut само-клининг вметнете орев навртка за притискање Новак
X-Gree M5X13mm Клупајќи тело рамна глава слепа вметнете ја ореви навртки на орев 100pcs (M5x13mm Cuerpo Estriado Cabeza Plana Новак
X-Gree M5X13mm Клупајќи тело рамна глава слепа вметнете ја ореви навртки на орев 100pcs (M5x13mm Cuerpo Estriado Cabeza Plana

Големина на низата : M5 / 0.2 "(D); Име на производот : Орев на заниткување Материјал : јаглероден челик, обложе

DEN 2.00
Kiaruo 1/4 плус орев мандрел, 2,5in замена на мандери 10 парчиња за пинемски пиштол за орев за навртки Новак
Kiaruo 1/4 плус орев мандрел, 2,5in замена на мандери 10 парчиња за пинемски пиштол за орев за навртки

★ Пакет вклучува & Забелешка : 10x 1 / 4 плус орев мандрел, време на испорака : 415 ден ★ Пакет вклучува & Забе�

DEN 1411.20
AEXIT M10 THING NERTS DIA FLAD HELL HELES HEX BODY INSERT OUTERSER-T Завртете ја навртката навртки за прицврстување 70 парчиња Новак
AEXIT M10 THING NERTS DIA FLAD HELL HELES HEX BODY INSERT OUTERSER-T Завртете ја навртката навртки за прицврстување 70 парчиња

Големина на конецот : M10 / 0.4 "; Име на производот : Орев на заниткување; Материјал : Метал / 0,8 "x 0,08" (dt) Голе�

DEN 814.40
Taufe Nut 3p јаглероден челик само-клининг вметнете орев за пресади заштитени навртки Новак
Taufe Nut 3p јаглероден челик само-клининг вметнете орев за пресади заштитени навртки

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 446.40
120pcs 盒装镀 彩锌 铆 螺母 M4/5/6/8/10 平头 竖纹 拉 铆 套装 Новак
120pcs 盒装镀 彩锌 铆 螺母 M4/5/6/8/10 平头 竖纹 拉 铆 套装

【材质】 采用 镀 锌 碳 钢 , 精选 的 材料 坚固 的 结构 ; 硬度 高 不 不 , 不 易 生锈 , 耐磨 抗腐蚀 【设计】 采用 平头 竖纹 设计; 螺母 �

DEN 800.00
880pcs Rivet Nut Kit Sae Rivnut6-328-3210-24 1/4 -20 5/16 -18 3/8 -16 1/2 -13 јаглероден челик жолт цинк обложен рамна глава Новак
880pcs Rivet Nut Kit Sae Rivnut6-328-3210-24 1/4 -20 5/16 -18 3/8 -16 1/2 -13 јаглероден челик жолт цинк обложен рамна глава

【880pcs SAE Rivet Nuts】 Комплет за навртки на флотиза за навртки вклучува : 6#32 x 210pcs, 8#32 x 220pcs, 10#24 x 180pcs, 1 / 4 "20 x 130pcs, 5

DEN 0.33
X-Ree 100 парчиња M4x11mm алуминиум навојна рамна глава навртки навртки Вметнете Nutser_ts (100 Unids M4x11mm Aluminio Roscado Новак
X-Ree 100 парчиња M4x11mm алуминиум навојна рамна глава навртки навртки Вметнете Nutser_ts (100 Unids M4x11mm Aluminio Roscado

Thread Size : (D) M4 / 0.16"; Product Name : Rivet Nut; Material : Aluminum Weight : 40g; Package Content : 100(+ / 2%) x Rivet Nut Main Color : Silver Tone; Application Hole Size ( Д0) :

DEN 213.60
Извори на мапа навртката навртка, M4 Thread 304 Вметнувачи за вметнување од не'рѓосувачки челик 10 парчиња Новак
Извори на мапа навртката навртка, M4 Thread 304 Вметнувачи за вметнување од не'рѓосувачки челик 10 парчиња

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 11g Големина на низата : M4 / 0.16 "; Име на производот : Орев навртка

DEN 3.33