АМОСФУН Американски оревчекер Пара Меса де Божиќ Оревокршачка статуа Оревокршачи Божиќни украси Божиќни оревици на Фестивал на ЛОТУС ЛОТУС

АМОСФУН Американски оревчекер Пара Меса де Божиќ Оревокршачка статуа Оревокршачи Божиќни украси Божиќни оревици на Фестивал

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Оревокршач на фестивалски декор : Направено од врвен материјал со светла и рачно насликана, тоа е одличен додаток на декорациите на фестивалот. Орнамент за висење на орев : дизајниран да биде забавна и уникатна декорација за празници, украси за забави за празнично расположение за одмор во вашиот дом. Снабдување со фестивали за забави : Направено од врвен материјал, со одлична изработка, тој е безбеден и издржлив за временска употреба. Оревокршач за Божиќни украси : Направено од материјал од добра оценка со одлична изработка, дрвениот декор на оревчерот е здрав и издржлив. Традиционална дрвена оревчеста : Орнамент на оревчери за орев, украсот на оревчерот може да биде за украсување на вашиот дом, хотел, ресторан, кафуле, дизајниран со класичен облик со едноставен дизајн, избор за деца на забава и многу повеќе. Список на пакети 1 x Карактеристики на украсување -Која : Како што е прикажано, украсен украс за оревчести во стилот на спорт - Дрвената оревчеста може да донесе весела амбиент за забава, да ве придружува да потрошите среќни и незаборавни украси на фестивали на оревомери. -ИЗИЗА : 38.00x9.00x8.00cm/14.93x3.54x3 украси од дрво оревчери. - Устата на куклата може да се отвори или затвори со влечење на стапчето зад неа дрвена оревче. - Можете да го ставите на полица, таблети, работна површина, до повеќе шарм и убавина во вашата соба на фестивалски декор Оревокршач. -Материјал : Дрво, масло за боја, дрвен декор на оревчеста, изработена од добар и главен материјал, украсот на оревчерот е издржлив и не е лесен за пробивање на спортот на работната површина од дрво. - Дрво оревчеста со бејзбол е исто така совршен подарок за вашите деца, и ќе им се допадне како што е прекрасна и интересна Божиќна оревчери. Оваа ставка е изработена од врвен материјал што ќе обезбеди негова издржливост.Нуткрикер фигурира одлични украси за десктоп за дома, просторија, ресторан и многу повеќе. Орнамент за украси во стилот на орев, украсен дизајн, направете го повеќе деликатен.

Избор на клиент

Sewiroro 9pcs Оревокршачка дрво чипови Божиќно оревчести украси сет HRISTMAS Оревци за украси за украси за Божиќни партии Новак
Зимс 13,5 Хејрм колекционерира кралот Мидас Божиќ оревокршач Новак
Зимс 13,5 Хејрм колекционерира кралот Мидас Божиќ оревокршач

Зимс Хајрлм колекционерски крал Мидас Божиќ оревокршач Направено од издржлив материјал за долга употр�

DEN 1743.20
Покриена табела за Божиќни фланели - Цврста боја - Случај од 36 Новак
Покриена табела за Божиќни фланели - Цврста боја - Случај од 36

МФР ставка# : 2127610 Единици по случај : 36 МФР ставка# : 2127610 Единици по случај : 36 Покриена табела за Божиќни ф

DEN 1459.20
Tandycoco 6pcs висат Божиќ на оревчери војник декорација дрвена оревчеста куклена декор Новак
Tandycoco 6pcs висат Божиќ на оревчери војник декорација дрвена оревчеста куклена декор

Направено од дрвен материјал со светла и шарена рачно насликана, одличен додаток на Божиќните украси...

DEN 278.24
Курт С. Адлер 15-инчен готвач од ѓумбир од ѓумбир Новак Попуст
Курт С. Адлер 15-инчен готвач од ѓумбир од ѓумбир

Дел од колекцијата Курт Адлер Холивуд Оревокршачи Дизајнирано од Холи Адлер Мерки високи приближно 15 и�

DEN 783.52
3drose Слика на оревчери мажи поставени на земја темно дрво весело. - влошки на глувчето Новак
3drose Слика на оревчери мажи поставени на земја темно дрво весело. - влошки на глувчето

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 0.25 D мат финиш Мека за допир, нема да попушти или излупи Исчистете со благ детер

DEN 0.33