Sinestour Цртан Филм Диносаурус Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци За Пелени Клучеви Телеф

Sinestour Цртан Филм Диносаурус Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо

DEN 552.00

Новак

Достапно за нарачка

* * ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : овој организатор на колички за бебиња доаѓа со дополнителни ремени за колички и куки за лесна инсталација, само залепете ја прилагодливата мрежа на рачката или рачката на количката кога се користи и прилагодете по потреба. Џебот со патент и удобниот џеб можат да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња итн. Лесно за управување, нема потреба да носите тешки и обемни кеси за пелени, чанти или ранци. Со отстранлив ремен за рамо, може да се користи и како стилска чанта за рамо. Организаторот на количката за бебиња може да ги интегрира сите предмети. * * Одговара НА ПОВЕЌЕТО КОЛИЧКИ : нашиот организатор на колички за бебиња одговара на повеќето шетачки шипки и рачки, како што се : лесни колички за бебиња, стандардни колички за бебиња, колички за колички, системи за патување со колички за бебиња или количка за чадор. Може да ја поднесе тежината на предметите, без разлика дали одите или купувате, може цврсто да се фиксира на рачката. * * ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : овој организатор на колички за бебиња доаѓа со дополнителни ремени за колички и куки за лесна инсталација, само залепете ја прилагодливата мрежа на рачката или рачката на количката кога се користи и прилагодете по потреба. Лесен за инсталирање и безбедно се прицврстува на рачката на количката, ослободувајќи ги рацете. * * Одговара НА ПОВЕЌЕТО КОЛИЧКИ : нашиот организатор на колички за бебиња одговара на повеќето шетачки шипки и рачки, како што се : лесни колички за бебиња, стандардни колички за бебиња, колички за колички, системи за патување со колички за бебиња или количка за чадор. и лесен за пристап. Организаторот на количката за бебиња може да ги интегрира сите предмети. Лесен за инсталирање и безбедно се прицврстува на рачката на количката, ослободувајќи ги рацете. Може да се користи за чување на вашите работи. Со отстранлив ремен за рамо, може да се користи и како стилска чанта за рамо.

Избор на клиент