Момкози Универзален Организатор За Колички За Бебиња Класична Црна И Нелизгачка Надградба, Повеќенаменска Торба, Изолиран Држач За Чаши, Водоотпорен Издржлив, Лес

Момкози Универзален Организатор За Колички За Бебиња Класична Црна И Нелизгачка Надградба, Повеќенаменска Торба, Изолиран Држач

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

●Структуриран Организатор На Количка ● внатрешен мултифункционален дизајн на партиција, со 2 изолирани држачи за чаши, многу џебови, лесни за организирање, збогувајте се со неуредна, ставајќи предмети похиерархиски. ●Голем Капацитет Обезбедува доволно простор за да ги скриете сите неопходни работи што мора да ги имате, од држачи за чаши, слотови за телефони, џебови за паричници и други безбедни места за вашите најсуштински работи. ●Разноврсна Торба ● Со отстранлив џеб за нараквица за да ги понесете со себе вашите најпотребни предмети. Можете исто така да го отстраните целиот организатор од количката и да го носите преку рамо користејќи ги вклучените ремени. ●Лесен За Употреба И Чистење Е Поставен за неколку минути, лесен за одржување и чистење, помага да се спречи боење и ги прави остатоците од нечистотија лесни за отстранување. ●Моќна Компатибилност● Прилагодливиот Велкро одговара на многу видови колички, широката велкро област ви овозможува да ја аголирате точката на прицврстување по потреба. Оксфорд ткаенина. Оксфорд ткаенина.

Избор на клиент