Sthus 12mm 270mm Предната задна оска одговара на PIT PRO TRAIL DIRT BIKE QUAD ATV 50CC 110CC 125CC

Sthus 12mm 270mm Предната задна оска одговара на PIT PRO TRAIL DIRT BIKE QUAD ATV 50CC 110CC 125CC

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Подготовка : Класична задна оска од 12мм за тркала за велосипеди од 12 и 14 инчи. Пакет вклучува : 1 компјутер заден оска. Должина (од рамото на орев до крајот на конецот) 270мм 10,63 инчи должина на навој дел 27мм 1,06 инчи дијаметар 12мм 0,47 инчи). Забелешка : Ве молиме, споредете го нашиот производ против вашиот, вклучувајќи го и неговиот изглед, големина, форма пред да нарачате. Ви благодарам. Тежина : 225g. Подготовка : Класична задна оска од 12мм за тркала за велосипеди од 12 и 14 инчи. Пакет вклучува : 1 компјутер заден оска. Должина (од рамото на орев до крајот на конецот) 270мм 10,63 инчи должина на навој дел 27мм 1,06 инчи дијаметар 12мм 0,47 инчи). Забелешка : Ве молиме, споредете го нашиот производ против вашиот, вклучувајќи го и неговиот изглед, големина, форма пред да нарачате. Ви благодарам. Тежина : 225g. Опис : FITS : 12 mm Класична задна оска за 12 и 14 инчи јама велосипедски тркала Вклучете : 1 парчиња задна должина на аксела (од рамото на орев до крајот на конецот) 270мм 10,63 инчи должина на навој дел 27мм 1,06 инчи дијаметар 12мм 0,47 инчи ) Белешка : Ве молиме, споредете го нашиот производ против вашиот, вклучувајќи го и неговиот изглед, големина, форма пред да нарачате. Ви благодарам.

Избор на клиент

NICECNC портокалова задна оска влечење компатибилен со KTM 85 SX 2003-2014, 125-530 SX/SX-F/XC/XC-F 2000-2012, 125-530 EXC/EXC-F/XCF/XCF-W Новак
NICECNC портокалова задна оска влечење компатибилен со KTM 85 SX 2003-2014, 125-530 SX/SX-F/XC/XC-F 2000-2012, 125-530 EXC/EXC-F/XCF/XCF-W

➊ Изработено од алуминиум од авион 6061T6, супер здрав и не е лесен за кршење Маширан од најновата генераци

DEN 2.33
Должина на акции на задна оска на Caltric Комплетна компатибилна со Polaris RZR XP 4 1000 High Litter 2021-2022 Новак
Должина на акции на задна оска на Caltric Комплетна компатибилна со Polaris RZR XP 4 1000 High Litter 2021-2022

Compatible with Polaris models RZR XP 4 1000 High Lifter 20212022 Part Numbers13344901334307 Measurements Total Length 749mm 29.5 inches Outer Spline Width 28.5mm 1.12 inches Outer Spline

DEN 630.40
Hevstil 15 Инчен Секира Рачка Замена Замена Hickory Рачка Дрво Алатка Рачка За Секира Чекан Овални Новак
Hevstil 15 Инчен Секира Рачка Замена Замена Hickory Рачка Дрво Алатка Рачка За Секира Чекан Овални

Рачката на чеканот е изработена од материјал од дрво Од Кверкус, дрвото е тврдо и цврсто и издржливо Лак�

DEN 3.33
Вилфикс 36 Разделување Секира &засилувач; Мини Санка Чекан Новак
Вилфикс 36 Разделување Секира &засилувач; Мини Санка Чекан

● Нашата Секира За Сечкање Дрво е дизајнирана за лесно сечкање Огревно Дрво, Трупци, Палење и Гранки Опт

DEN 351.84
Јардве Секира Секира Кожна Покривка Секира Обвивка Заштитна Футрола Со Кука Новак
Јардве Секира Секира Кожна Покривка Секира Обвивка Заштитна Футрола Со Кука

Заштитете го сечилото на секирата со овој заштитен капак Со кука за лесно бесење или држење Изработена �

DEN 3.33