свинви Мала Јака За Кученца За Момчиња, Фенси Сина Јака За Кучиња Со Цвеќиња Со Машна За Машки Женски Кучиња, Симпатична Јака За Кучиња Со Брзо Ослободување Со Метал

свинви Мала Јака За Кученца За Момчиња, Фенси Сина Јака За Кучиња Со Цвеќиња Со Машна За Машки Женски Кучиња, Симпатична Јака

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

●Премиум Материјал●фенси јаката за кучиња е изработена од висококвалитетна памучна ткаенина, која е многу удобна, пријателска за кожата и дише и нема да ја повреди кожата на вашето слатко куче. Малата јака за кучиња со ултра дебело армирано полиестерско мрежесто јадро, што му дава мекост и издржливост на производот. Донесете поудобно искуство на вашето куче. ●Детален Дизајн}свинви користи висококвалитетна метална тока од нерѓосувачки челик и Д-прстен наместо обични пластични токи, што е посигурно и посигурно, не е лесно да се оштети. Бравата на кучешката јака за брзо ослободување реагира многу и се појавува само со стискање, што го олеснува ставањето и соблекувањето. Д-прстенот може да се користи за закачување ознака за кучиња и поврзување на поводник за кучиња, а ние користиме шиење со двојна рамка на сите точки на стрес за да ја подобриме силата, поголема безбедност и да им отежнеме на кучињата да избегаат. ●Прилагодлива Големина●имаме 3 големини на јаката на цветното куче : мала, средна, голема. Металната ролна брава може да се користи за прилагодување на должината на јаката на кучето. Се препорачува да користите мека лента или парче жица за прецизно мерење на вратот на вашето куче пред да го купите и да ја изберете соодветната големина според табелата со големина на производот. ●Апликација Повеќе Прилики

Избор на клиент

Стандардна Јака За Домашно Милениче Мендота-Јака За Кучиња-Изработена Во САД-костен, 3/4 во х 18 во Новак
Стандардна Јака За Домашно Милениче Мендота-Јака За Кучиња-Изработена Во САД-костен, 3/4 во х 18 во

ГОЛЕМИНА : секоја големина на кожна јака измерена од средината на 5 дупки на страната што не се свиткува,

DEN 347.04
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела Новак
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела

Рачно изработени во САД Официјален Производ На Pawstar Висок Квалитет На Врвот Жито Вистинска Кожа Големин

DEN 2.33
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Зарапе4 Вертикална Раста-1 Широк-Одговара 15-26 Вратот-Голем Новак
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Зарапе4 Вертикална Раста-1 Широк-Одговара 15-26 Вратот-Голем

Димензиите на Пакувањето на Производот се 1,0"H x 5,0"L x 1,0"W Живописна и смела, оваа прекрасна јака за кучиња �

DEN 2.33
Шмупси Мода Ретро Цреша Искра Куче Јака Голема Новак
Шмупси Мода Ретро Цреша Искра Куче Јака Голема

Тешка Најлонска Мрежа Со Акцент НА Американска Дизајнерска Лента Тешка Пластична Тока и Метален Прстен

DEN 1.00
Sparky Pet Co - 3/4 двојно тока најлонски јаки 2 јаки за приемник на дупки Новак
Sparky Pet Co - 3/4 двојно тока најлонски јаки 2 јаки за приемник на дупки

3 / 4 "ширина од 25 инчи 25" најлонски ленти со тешки должни со 2 токи и 19 дупки до сопствена големина на вашет�

DEN 3.33
Јака Со Пластична Спојка - Зомби ЧОМП! - 1/2 Широк-Одговара 8-12 Вратот-Медиум Новак
Јака Со Пластична Спојка - Зомби ЧОМП! - 1/2 Широк-Одговара 8-12 Вратот-Медиум

Одговара на 812" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака

DEN 1.33