Денот На благодарноста Мала Куче Мачка Јака Со Стилски Лак Јазол вратоврска Ѕвона И Безбедност Брава Шарм Лакови

Денот На благодарноста Мала Куче Мачка Јака Со Стилски Лак Јазол вратоврска Ѕвона И Безбедност Брава Шарм Лакови

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

€Големина Sj : Обем На Вратот : 5 "-10". ●Симпатичен Елемент И Врвен Материјал ● специјалниот лак јазол на јаката носи чувство на виталност на pet.It изработени од памучна ткаенина, мека и удобна за носење. ●Цврста И Безбедносна Брава ● бравата е изработена од еколошка пластика, ќе се ослободи кога ќе се изврши притисок, безбедна за домашни миленици, а исто така ви е погодно да ја користите. Д-прстените се изработени од нерѓосувачки челик,лесни за прицврстување со поводник. `+Прилика оваа јака е погодна за повеќето мали кучиња, машки или женски, внатрешна и надворешна употреба, секојдневно носење или празници. ①Бонус●Виз СКАРА мерна лента : помогнете да го снимите растењето на вашето домашно милениче. Големина На Табелата Големина С : Обем На Вратот : 5" -10 "Големина М : Обем На Вратот : 8,5" -14 " Топла Забелешка : 1.Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче со мека мерна лента и оставете околу 1" простор помеѓу. 2. Поради целосно рачно изработени од овие лакови, големината и обликот може да имаат мали варијации во секој лак , внимателно проверете ја големината пред да ја купите. Оваа стилска јака за миленичиња со лак јазол е чиста рачно изработена, го прави вашето домашно милениче да изгледа поубаво и попривлечно,.Тие исто така можат да се вклопат За Мали И Средни Кучиња , Мачки , Зајаци , Кукли и Мали Животни,и за машки и за женски, за секојдневно носење и забава. Пакет Вклучени : 1* Стилски лак јазол пет јака 1* Виз СКАРА мерна лента.

Избор на клиент

Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова Новак
Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова

Направено во САД Достапни во нашите дизајнерски ткаенини како што се миничетрон, Дамаск, Хундс Заб, Полк

DEN 1.33
Јака Со Пластична Спојка - Зомби ЧОМП! - 1/2 Широк-Одговара 8-12 Вратот-Медиум Новак
Јака Со Пластична Спојка - Зомби ЧОМП! - 1/2 Широк-Одговара 8-12 Вратот-Медиум

Одговара на 812" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака

DEN 1.33
Хантер Порто Премиум Кожна Јака За Кучиња, Зеленчук, Еколошки, Одржлив, 40, Темно Кафеава/Коњак Новак
Хантер Порто Премиум Кожна Јака За Кучиња, Зеленчук, Еколошки, Одржлив, 40, Темно Кафеава/Коњак

Јака за кучиња со медитерански талент направена од кожа исончана од зеленчук Кожениот танин е направен

DEN 0.33
Трикси 144003 Каво Стоп-Јака За Вратот, Л, Црвено Новак
Трикси 144003 Каво Стоп-Јака За Вратот, Л, Црвено

Повлечете Ја Јаката За Запирање најлон, круг особено еластични Повлечете Ја Јаката За Запирање...

DEN 576.00
Нечесните Реката Тактички Розова Лента Куче Таг Приврзок Накит Ѓердан Шарм Рак На Дојка Свест Новак
Нечесните Реката Тактички Розова Лента Куче Таг Приврзок Накит Ѓердан Шарм Рак На Дојка Свест

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 127.84
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела Новак
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела

Рачно изработени во САД Официјален Производ На Pawstar Висок Квалитет На Врвот Жито Вистинска Кожа...

DEN 2.33
Резервна копија на јака 2 пакет, долга 21 см, кратка 16см, рефлексивен најлон безбедносен клип за јака од prong Новак
Мираж Пет Производи Ретро 3/8 Најлон Куче Јака Со Класичен Тока, Големина 16, Лаванда Новак
Мираж Пет Производи Ретро 3/8 Најлон Куче Јака Со Класичен Тока, Големина 16, Лаванда

3 / 8" најлон и лента јака со издржлива брава Произведено во САД Квалитетен производ на милениче мираж...

DEN 3.00
Еванс Јаки 1/2 Накит Јака, Големина 14, Крок, Надвор Од Бело Новак
Еванс Јаки 1/2 Накит Јака, Големина 14, Крок, Надвор Од Бело

Произведено во САД Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се минишеврон, дамаск, заб на песов�

DEN 2.67
Дм Трговија Ноќ Извидник Голема Сина Куче Јака Новак
Дм Трговија Ноќ Извидник Голема Сина Куче Јака

Засилена и прилагодлива најлонска јака свети за да можат да се видат миленичиња, обезбедувајќи ноќна бе

DEN 100.64
Пластични Клип Јака - Марихуана Грутки Остава Цртан Филм Раста Црна-Широк-Голем 18-32 Новак
Пластични Клип Јака - Марихуана Грутки Остава Цртан Филм Раста Црна-Широк-Голем 18-32

Одговара на 1832" големина на вратот и е 1 5 " широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за к�

DEN 351.20