Хантер Порто Премиум Кожна Јака За Кучиња, Зеленчук, Еколошки, Одржлив, 40, Темно Кафеава/Коњак

Хантер Порто Премиум Кожна Јака За Кучиња, Зеленчук, Еколошки, Одржлив, 40, Темно Кафеава/Коњак

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Јака за кучиња со медитерански талент направена од кожа исончана од зеленчук. Кожениот танин е направен од лисјата на маслинови дрвја. Извонредна е еластичноста, мекото чувство и природниот карактер на кожата. Забелешка : оваа кожа може да предизвика мала промена на бојата. Погоден за обем на вратот од 29 - 35 см. Произведено Во Германија. Опис на производот со оваа кожа пржена од зеленчук, фокусот е на заштитата на животната средина. Екстракт се добива од лисја од маслиново дрво, нуспроизвод на одгледување маслинки, кој служи како сончар за оваа еколошка кожа со фактор што се чувствува добро. Екстракцијата на супстанцијата за сончање е многу еколошка благодарение на обновливите суровини и нуди совршено рециклирање на преостанатиот материјал. Оваа природна и одржлива кожа импресионира со пријатно меко чувство, одлична цврстина и Медитерански мирис и ги исполнува барањата во однос на pracетиката, практичноста и функционалноста за висококвалитетен ловечки производ произведен Во Германија. Пржената кожа од зеленчук може да предизвика промена на бојата. Сетот Содржи : Јака.

Избор на клиент

Трикси 144003 Каво Стоп-Јака За Вратот, Л, Црвено Новак
Трикси 144003 Каво Стоп-Јака За Вратот, Л, Црвено

Повлечете Ја Јаката За Запирање најлон, круг особено еластични Повлечете Ја Јаката За Запирање најлон, �

DEN 576.00
Стандардна Јака За Домашно Милениче Мендота-Јака За Кучиња-Изработена Во САД-костен, 3/4 во х 18 во Новак
Стандардна Јака За Домашно Милениче Мендота-Јака За Кучиња-Изработена Во САД-костен, 3/4 во х 18 во

ГОЛЕМИНА : секоја големина на кожна јака измерена од средината на 5 дупки на страната што не се свиткува,

DEN 347.04
Шмупси Мода Ретро Цреша Искра Куче Јака Голема Новак
Шмупси Мода Ретро Цреша Искра Куче Јака Голема

Тешка Најлонска Мрежа Со Акцент НА Американска Дизајнерска Лента Тешка Пластична Тока и Метален Прстен

DEN 1.00
Производи за миленичиња за миленичиња Божиќно украс најлонски лента од ливче, 1 „од 4 '' Новак
Производи за миленичиња за миленичиња Божиќно украс најлонски лента од ливче, 1 „од 4 ''

Добар квалитет Професионална оценка Силен и издржлив Димензија на пакетот : 11,0 "L x 8.7" W x 2.5 "H Mirage е произво

DEN 2.67
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела Новак
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела

Рачно изработени во САД Официјален Производ На Pawstar Висок Квалитет На Врвот Жито Вистинска Кожа...

DEN 2.33
Јака Со Пластична Спојка - Зомби ЧОМП! - 1/2 Широк-Одговара 8-12 Вратот-Медиум Новак
Јака Со Пластична Спојка - Зомби ЧОМП! - 1/2 Широк-Одговара 8-12 Вратот-Медиум

Одговара на 812" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака

DEN 1.33
Онипет Сонгол рефлектирачки редовен јака на кучиња, жолта, 1,5 x 25 Новак
Онипет Сонгол рефлектирачки редовен јака на кучиња, жолта, 1,5 x 25

За да најдете точна должина на јака, додадете 4 инчи во точната големина на вратот на кучето...

DEN 1.67