Онипет Зета редовна јака за кучиња со црн метален хардвер, 3/4 x 24, зелена

Онипет Зета редовна јака за кучиња со црн метален хардвер, 3/4 x 24, зелена

DEN 157.12

Новак

Достапно за нарачка

За да најдете точна должина на јака, додадете 4 инчи во точната големина на вратот на кучето. Јаките доаѓаат во седум одлични бои и два стила; Редовен и ринг-центар со ди. Направено во Соединетите Држави со мат црно издржлив метален хардвер. Отпорни на вода, лесно исчистена и почва, мирис и отпорна на гниење. Достапно во пет бои и во 16 ", 18", 20 ", 22", 24 "и 26" должини. За да најдете точна должина на јака, додадете 4 инчи во точната големина на вратот на кучето. Јаките доаѓаат во седум одлични бои и два стила; Редовен и ринг-центар со ди. Направено во Соединетите Држави со мат црно издржлив метален хардвер. Отпорни на вода, лесно исчистена и почва, мирис и отпорна на гниење. Достапно во пет бои и во 16 ", 18", 20 ", 22", 24 "и 26" должини. Јаките на Зета од Омнипет ја карактеризираат мекоста и чувството на кожа, врежана завршница, издржливоста на најлон, флексибилност на која било температура и супериорна стабилност на бојата. Исто така, ќе откриете дека тие помагаат да се идентификуваат кучињата на полето, се отпорни на вода, лесно исчистени и почва, мирис и отпорна на гниење. Достапно во два стила, редовно и прстен во центарот. Централниот прстен од јаки им овозможува на јаката да се преврти ако кучето се заплетка. Направено во Соединетите Држави со траен мат црн хардвер. Црните хардвер Зета јаки од Омнипет доаѓаат во пет бои и во 16 ", 18", 20 ", 22", 24 "и 26" должини. За да најдете точна должина на јака, додадете 4 инчи во точната големина на вратот на кучето. Може да се отсечат и дупките да се додадат без да се пали или да се топи како конвенционален најлон. Многу популарен кај сопствениците на Beagle, Bird and Running Dog. Појавување на олово на располагање.

Избор на клиент

Брава Надолу Мачка Јака Бегство Карирани Х Сина Бела Црвена 6 до 9 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Брава Надолу Мачка Јака Отцепен Хаваи Знами2 Морнарица 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Брава Надолу Мачка Јака Отцепен Хаваи Знами2 Морнарица 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 0.67
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела Новак
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела

Рачно изработени во САД Официјален Производ На Pawstar Висок Квалитет На Врвот Жито Вистинска Кожа Големин

DEN 2.33
Брава Надолу Мачка Јака Отцепени Еврејски Симболи 4 Сини Бели 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова Новак
Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова

Направено во САД Достапни во нашите дизајнерски ткаенини како што се миничетрон, Дамаск, Хундс Заб, Полк

DEN 1.33
Хантер Порто Премиум Кожна Јака За Кучиња, Зеленчук, Еколошки, Одржлив, 40, Темно Кафеава/Коњак Новак
Хантер Порто Премиум Кожна Јака За Кучиња, Зеленчук, Еколошки, Одржлив, 40, Темно Кафеава/Коњак

Јака за кучиња со медитерански талент направена од кожа исончана од зеленчук Кожениот танин е направен

DEN 0.33
Трикси 144003 Каво Стоп-Јака За Вратот, Л, Црвено Новак
Трикси 144003 Каво Стоп-Јака За Вратот, Л, Црвено

Повлечете Ја Јаката За Запирање најлон, круг особено еластични Повлечете Ја Јаката За Запирање...

DEN 576.00
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Каки Зелена-1.5 Широк-Одговара 16-23 Вратот-Медиум Новак
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Каки Зелена-1.5 Широк-Одговара 16-23 Вратот-Медиум

Одговара на 1623" големина на вратот и е 1 5 " широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за к�

DEN 3.33
Шмупси Мода Ретро Цреша Искра Куче Јака Голема Новак
Шмупси Мода Ретро Цреша Искра Куче Јака Голема

Тешка Најлонска Мрежа Со Акцент НА Американска Дизајнерска Лента Тешка Пластична Тока и Метален Прстен

DEN 1.00
Хамилтон 1-Инчен на 20-Инчен Најлон Најлон ПЕТ Спорт Ид Куче Јака, Жолта Новак
Хамилтон 1-Инчен на 20-Инчен Најлон Најлон ПЕТ Спорт Ид Куче Јака, Жолта

Луксузни најлонски јаки и координативни води Брусен изглед хардвер Акцент надвор од бод Детали за супе�

DEN 318.40
6 до 10 Инчен Двослоен Најлон Портокалова Загатка Парче Јака За Многу Мали И Мали Кучиња Новак
6 до 10 Инчен Двослоен Најлон Портокалова Загатка Парче Јака За Многу Мали И Мали Кучиња

Портокал загатка парче дизајн Дизајнот е дебел двослоен најлон финиш Направено од најлон 6 " минимална д

DEN 111.84
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Зарапе4 Вертикална Раста-1 Широк-Одговара 15-26 Вратот-Голем Новак
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Зарапе4 Вертикална Раста-1 Широк-Одговара 15-26 Вратот-Голем

Димензиите на Пакувањето на Производот се 1,0"H x 5,0"L x 1,0"W Живописна и смела, оваа прекрасна јака за кучиња �

DEN 2.33