Јака од кучиња цветни слатки девојки јаки со кучиња со безбедност метална тока за кутре мали средни големи кучиња

Јака од кучиња цветни слатки девојки јаки со кучиња со безбедност метална тока за кутре мали средни големи кучиња

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

S јака = (должина : 5/8 ", ширина : 11-14"); Лак = (должина : 3,5 ", ширина : 3,5"), препорачани кучиња : 15-25 bs, ве молиме измерете го вратот на кучињата упатете се на табелата со големина. Дизајн лак = (должина : 3,5 ", ширина : 3,5"), препорачани кучиња : 15-25 bs, ве молиме измерете го вратот на кучињата упатете се на табелата со големина. Дизајн и материјал : Прекрасна јака за кучиња со цветна лак, уникатна шарена шема на сладок цвет, мода и новина. Изработена од 100% премија памучна ткаенина, нема да му наштети на кожата на вашето домашно милениче. ВИСОД : Дебела мрежна густина, мека, издржлива и флексибилна. Издржлив метален хардвер : товата е изработена од еко-пријателска пластика, златен врежан затворач се изработени од добар метал за занаетчиство за да се додаде издржливоста на јака и сатијата. Со тешкиот Д-прстен може да се поврзе со ознаката за кучиња за дополнителна безбедност. Сите хардвер користат цврсти и издржливи. Симпатична вратоврска со цветниот лак : сончогледот е отстранлив, 1 еластична јамка на задната страна, може лесно да се прикачи на секакви видови јаки. миленичиња. Мерка : Ве молиме измерете го вратот или тековната јака на вашето куче пред да нарачате, се должи на фактот дека методот на мерење на секоја личност не е ист како големината, нашите податоци може да имаат грешка од 1 до 2 сантиметри. Јас ако имате какви било барања или прашања. Оваа јака од лак-вратоврска е направена со рачно засилена памучна ткаенина што не може да му наштети на кожата на вашето домашно милениче. Тоа е меко и удобно за носење и нема да му наштети на домашно милениче.

Избор на клиент

6 до 10 Инчен Двослоен Најлон Портокалова Загатка Парче Јака За Многу Мали И Мали Кучиња Новак
Пет 1.0 Лак Ѕвонче Јака Мачка Додатоци корејски Куче мачка јака јака место На Големо 粉色 Новак
Пет 1.0 Лак Ѕвонче Јака Мачка Додатоци корејски Куче мачка јака јака место На Големо 粉色

1 големина : ширина 1,0 см прилагодување : 1932см тежина околу 8гр, погоден за мали кучиња и мачки од различни

DEN 1.33
Онипет Сонгол рефлектирачки редовен јака на кучиња, жолта, 1,5 x 25 Новак
Онипет Сонгол рефлектирачки редовен јака на кучиња, жолта, 1,5 x 25

За да најдете точна должина на јака, додадете 4 инчи во точната големина на вратот на кучето Направено во

DEN 1.67
Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова Новак
Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова

Направено во САД Достапни во нашите дизајнерски ткаенини како што се миничетрон, Дамаск, Хундс Заб, Полк

DEN 1.33
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Зарапе4 Вертикална Раста-1 Широк-Одговара 15-26 Вратот-Голем Новак
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Зарапе4 Вертикална Раста-1 Широк-Одговара 15-26 Вратот-Голем

Димензиите на Пакувањето на Производот се 1,0"H x 5,0"L x 1,0"W Живописна и смела, оваа прекрасна јака за кучиња �

DEN 2.33