Јака за домашно милениче прилагодлив полиестер голем цвет декор јака токак ѓердан креативно едноставно bellвоно ѓердан за кучиња мачиња мачки за домашни миленици

Јака за домашно милениче прилагодлив полиестер голем цвет декор јака токак ѓердан креативно едноставно bellвоно ѓердан за кучиња

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Неговиот дизајн на декор на bellвоно, исто така, ќе ве натера да се мачки или куче да бидат уникатни и привлечни секој ден. Посебен подарок за вашето семејство и пријатели кои поседуваат прекрасно милениче. Декорацијата со bellвонче ќе ве направи миленичиња повеќе симпатични и привлечни. Прилагодлив појас на тока и вклопување за повеќето миленичиња со големина. Удобно за цел ден облечен. Висок квалитет и креативен дизајн на цвет со голема ткаенина. За декор за јака за домашни миленици. Неговиот дизајн на декор на bellвоно, исто така, ќе ве натера да се мачки или куче да бидат уникатни и привлечни секој ден. Посебен подарок за вашето семејство и пријатели кои поседуваат прекрасно милениче. Декорацијата со bellвонче ќе ве направи миленичиња повеќе симпатични и привлечни. Прилагодлив појас на тока и вклопување за повеќето миленичиња со големина. Удобно за цел ден облечен. Висок квалитет и креативен дизајн на цвет со голема ткаенина. За декор за јака за домашни миленици. Опис Оваа едноставна и креативна јака ќе ве натера да изгледате милениче да изгледате поелегантно и привлечно. Неговиот голем дизајн на цвет и bellвонче, исто така, ќе ве натера да се мачки или куче да бидат уникатни и привлечни секој ден. Прилагодлив појас и вклопување за повеќето миленичиња со големина. Мала тежина и мек полиестерски материјал за трајна долготрајна употреба.Фајди- Боја : Пинк.- Материјал : полиестер, легура.- Големина XS : 15-20 см (обем на вратот); до 2 кг (тежина)- големина S : 20-30 см (обем на вратот); до 5 кг (тежина)- големина М : 30-45 см (обем на вратот); Средно милениче- големина L : 45-60см (обем на вратот); Голем дизајн на миленичиња и креативен дизајн на цвеќиња со голема крпа. За декор за јака за домашни миленици. Удобно за цел ден носење.Пакаж вклучувајќи 1 x јака за домашно милениче.

Избор на клиент

Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Корги Силуета Претставува Сиви 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Корги Силуета Претставува Сиви 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 915 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 534.40
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Зарапе4 Вертикална Раста-1 Широк-Одговара 15-26 Вратот-Голем Новак
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Зарапе4 Вертикална Раста-1 Широк-Одговара 15-26 Вратот-Голем

Димензиите на Пакувањето на Производот се 1,0"H x 5,0"L x 1,0"W Живописна и смела, оваа прекрасна јака за кучиња �

DEN 2.33
Онипет Сонгол рефлектирачки редовен јака на кучиња, жолта, 1,5 x 25 Новак
Онипет Сонгол рефлектирачки редовен јака на кучиња, жолта, 1,5 x 25

За да најдете точна должина на јака, додадете 4 инчи во точната големина на вратот на кучето Направено во

DEN 1.67
Сплитер За Поводник за кучиња Јоло Црна Повеќебојна Долга 1 Стапка Широка 1 Инч Новак
Сплитер За Поводник за кучиња Јоло Црна Повеќебојна Долга 1 Стапка Широка 1 Инч

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 342.88