Јака од јаки за кучиња и поводник сет за девојчиња кучиња со слатки цвеќиња од чипка за вез за секојдневно одење на отворено, прилагодливо за мали средни големи куч?

Јака од јаки за кучиња и поводник сет за девојчиња кучиња со слатки цвеќиња од чипка за вез за секојдневно одење на отворено,

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Уникатен дизајн на цвеќиња од вез - Нашата јака за кучиња и поставен поводник за девојчиња кучиња се дизајнирани со прекрасна лента за цвеќиња од чипка и во живописни бои : зелена, сина, розова. Вашето расположение ќе го осветли одење на вашето куче со нив. За сите кучиња со големина - нашата јака и поводник за кучиња доаѓаат во сите големини од екстра мали, мали, средни до големи. Ве молиме, измерете го вратот на вашето куче внимателно за да изберете точна големина. Удобно најлонско мрежење со дишење - направено од издржлив, дишен најлон материјал, удобен за секојдневна употреба. Тешки метални компоненти-јаката на кучињата и сетот за поводник доаѓаат со ротирачки клип од 360 °, метална тока со брзо ослободување, која исто така може да биде ласерска означена со кучиња, и практични Д-прстени кои се погодни за висечки отпадни кеси и клипови итн. Гаранција за задоволство - Нашата слатка јака за кучиња и сет на поводник доаѓаат со 1 -годишна гаранција и 100% гаранција за задоволство на клиентите. (Не покрива џвакање). Ве молиме контактирајте не ако има нешто што можеме да направиме. Уникатен дизајн на цвеќиња од вез - Нашата јака за кучиња и поставен поводник за девојчиња кучиња се дизајнирани со прекрасна лента за цвеќиња од чипка и во живописни бои : зелена, сина, розова. Вашето расположение ќе го осветли одење на вашето куче со нив. За сите кучиња со големина - нашата јака и поводник за кучиња доаѓаат во сите големини од екстра мали, мали, средни до големи. Ве молиме, измерете го вратот на вашето куче внимателно за да изберете точна големина. Удобно најлонско мрежење со дишење - направено од издржлив, дишен најлон материјал, удобен за секојдневна употреба. Тешки метални компоненти-јаката на кучињата и сетот за поводник доаѓаат со ротирачки клип од 360 °, метална тока со брзо ослободување, која исто така може да биде ласерска означена со кучиња, и практични Д-прстени кои се погодни за висечки отпадни кеси и клипови итн. Гаранција за задоволство - Нашата слатка јака за кучиња и сет на поводник доаѓаат со 1 -годишна гаранција и 100% гаранција за задоволство на клиентите. (Не покрива џвакање). Ве молиме контактирајте не ако има нешто што можеме да направиме.

Избор на клиент

Пластични Клип Јака - Марихуана Грутки Остава Цртан Филм Раста Црна-Широк-Голем 18-32 Новак
Пластични Клип Јака - Марихуана Грутки Остава Цртан Филм Раста Црна-Широк-Голем 18-32

Одговара на 1832" големина на вратот и е 1 5 " широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за к�

DEN 351.20
Брава Надолу Мачка Јака Отцепен Хаваи Знами2 Морнарица 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Брава Надолу Мачка Јака Отцепен Хаваи Знами2 Морнарица 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 0.67
Резервна копија на јака 2 пакет, долга 21 см, кратка 16см, рефлексивен најлон безбедносен клип за јака од prong Новак
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела Новак
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела

Рачно изработени во САД Официјален Производ На Pawstar Висок Квалитет На Врвот Жито Вистинска Кожа...

DEN 2.33
6 до 10 Инчен Двослоен Најлон Портокалова Загатка Парче Јака За Многу Мали И Мали Кучиња Новак
6 до 10 Инчен Двослоен Најлон Портокалова Загатка Парче Јака За Многу Мали И Мали Кучиња

Портокал загатка парче дизајн Дизајнот е дебел двослоен најлон финиш Направено од најлон 6 " минимална д

DEN 111.84
Нечесните Реката Тактички Розова Лента Куче Таг Приврзок Накит Ѓердан Шарм Рак На Дојка Свест Новак
Нечесните Реката Тактички Розова Лента Куче Таг Приврзок Накит Ѓердан Шарм Рак На Дојка Свест

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 127.84