Јака од јаки за кучиња и поводник сет за девојчиња кучиња со слатки цвеќиња од чипка за вез за секојдневно одење на отворено, прилагодливо за мали средни големи куч?

Јака од јаки за кучиња и поводник сет за девојчиња кучиња со слатки цвеќиња од чипка за вез за секојдневно одење на отворено,

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Уникатен дизајн на цвеќиња од вез - Нашата јака за кучиња и поставен поводник за девојчиња кучиња се дизајнирани со прекрасна лента за цвеќиња од чипка и во живописни бои : зелена, сина, розова. Вашето расположение ќе го осветли одење на вашето куче со нив. За сите кучиња со големина - нашата јака и поводник за кучиња доаѓаат во сите големини од екстра мали, мали, средни до големи. Ве молиме, измерете го вратот на вашето куче внимателно за да изберете точна големина. Удобно најлонско мрежење со дишење - направено од издржлив, дишен најлон материјал, удобен за секојдневна употреба. Тешки метални компоненти-јаката на кучињата и сетот за поводник доаѓаат со ротирачки клип од 360 °, метална тока со брзо ослободување, која исто така може да биде ласерска означена со кучиња, и практични Д-прстени кои се погодни за висечки отпадни кеси и клипови итн. Гаранција за задоволство - Нашата слатка јака за кучиња и сет на поводник доаѓаат со 1 -годишна гаранција и 100% гаранција за задоволство на клиентите. (Не покрива џвакање). Ве молиме контактирајте не ако има нешто што можеме да направиме. Уникатен дизајн на цвеќиња од вез - Нашата јака за кучиња и поставен поводник за девојчиња кучиња се дизајнирани со прекрасна лента за цвеќиња од чипка и во живописни бои : зелена, сина, розова. Вашето расположение ќе го осветли одење на вашето куче со нив. За сите кучиња со големина - нашата јака и поводник за кучиња доаѓаат во сите големини од екстра мали, мали, средни до големи. Ве молиме, измерете го вратот на вашето куче внимателно за да изберете точна големина. Удобно најлонско мрежење со дишење - направено од издржлив, дишен најлон материјал, удобен за секојдневна употреба. Тешки метални компоненти-јаката на кучињата и сетот за поводник доаѓаат со ротирачки клип од 360 °, метална тока со брзо ослободување, која исто така може да биде ласерска означена со кучиња, и практични Д-прстени кои се погодни за висечки отпадни кеси и клипови итн. Гаранција за задоволство - Нашата слатка јака за кучиња и сет на поводник доаѓаат со 1 -годишна гаранција и 100% гаранција за задоволство на клиентите. (Не покрива џвакање). Ве молиме контактирајте не ако има нешто што можеме да направиме.

Избор на клиент

Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Корги Силуета Претставува Сиви 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Корги Силуета Претставува Сиви 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 915 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 534.40
Стандардна Јака За Домашно Милениче Мендота-Јака За Кучиња-Изработена Во САД-костен, 3/4 во х 18 во Новак
Стандардна Јака За Домашно Милениче Мендота-Јака За Кучиња-Изработена Во САД-костен, 3/4 во х 18 во

ГОЛЕМИНА : секоја големина на кожна јака измерена од средината на 5 дупки на страната што не се свиткува,

DEN 347.04
Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова Новак
Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова

Направено во САД Достапни во нашите дизајнерски ткаенини како што се миничетрон, Дамаск, Хундс Заб, Полк

DEN 1.33
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Каки Зелена-1.5 Широк-Одговара 16-23 Вратот-Медиум Новак
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Каки Зелена-1.5 Широк-Одговара 16-23 Вратот-Медиум

Одговара на 1623" големина на вратот и е 1 5 " широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за к�

DEN 3.33
Пластични Клип Јака - Марихуана Грутки Остава Цртан Филм Раста Црна-Широк-Голем 18-32 Новак
Пластични Клип Јака - Марихуана Грутки Остава Цртан Филм Раста Црна-Широк-Голем 18-32

Одговара на 1832" големина на вратот и е 1 5 " широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за к�

DEN 351.20