Резервна копија на јака 2 пакет, долга 21 см, кратка 16см, рефлексивен најлон безбедносен клип за јака од prong

Резервна копија на јака 2 пакет, долга 21 см, кратка 16см, рефлексивен најлон безбедносен клип за јака од prong

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

2 клипови за јака на кучиња - Поставете ја должината од 6 "до 8", врв до врвот на куките за прицврстување. Спречете несреќи - Оваа примарна цел е да спречи несреќи и да го чува вашето куче безбедно доколку се појави неочекувано. Ако параноизирате дека вашето кученце ќе се лизне од нејзината прицврстување и треба нешто да се однесува како резервна копија, ве молиме прицврстувајте јаки до прицврстувачи. Безбеден конектор за јака на кучиња - може да држи големо куче. Висококвалитетен рефлективен најлон појас, сите хардчини се изработени од легура материјал. Ако е оштетено во рок од една година, ние нудиме бесплатна услуга за замена. Безбедносен клип за јака од јака - двојно завршени клипови се куки за прицврстување на окото. Совршен додаток за прицврстување за докажување на бегство - Совршено е да се прикачи на јака од јака и редовна јака за безбедност. 2 клипови за јака на кучиња - Поставете ја должината од 6 "до 8", врв до врвот на куките за прицврстување. Спречете несреќи - Оваа примарна цел е да спречи несреќи и да го чува вашето куче безбедно доколку се појави неочекувано. Ако параноизирате дека вашето кученце ќе се лизне од нејзината прицврстување и треба нешто да се однесува како резервна копија, ве молиме прицврстувајте јаки до прицврстувачи. Безбеден конектор за јака на кучиња - може да држи големо куче. Висококвалитетен рефлективен најлон појас, сите хардчини се изработени од легура материјал. Ако е оштетено во рок од една година, ние нудиме бесплатна услуга за замена. Безбедносен клип за јака од јака - двојно завршени клипови се куки за прицврстување на окото. Совршен додаток за прицврстување за докажување на бегство - Совршено е да се прикачи на јака од јака и редовна јака за безбедност. Параметри на производот : 2 парчиња конектор за јака на кучиња Минимална должина 16см максимална должина 21 см рефлексивна тешка најлонска легура метал ротирачки пролетен клип метал Д-прстен.

Избор на клиент

Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Бонбони Трска 2 Лента Бела Црвена 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Бонбони Трска 2 Лента Бела Црвена 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 915 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 1315.20
Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Љубов Убива Блиску До Сива 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Брава Надолу Мачка Јака Отцепена Љубов Убива Блиску До Сива 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 915 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 328.00
Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова Новак
Еванс јаки 3/4 јака во форма, големина 20, мини шеврон, розова

Направено во САД Достапни во нашите дизајнерски ткаенини како што се миничетрон, Дамаск, Хундс Заб, Полк

DEN 1.33
Најлонска кучиња јака широко кадифено елегантно лак јаже мачка јака, кучиња, кучиња, домашно милениче јака Новак
Онипет Сонгол рефлектирачки редовен јака на кучиња, жолта, 1,5 x 25 Новак
Онипет Сонгол рефлектирачки редовен јака на кучиња, жолта, 1,5 x 25

За да најдете точна должина на јака, додадете 4 инчи во точната големина на вратот на кучето Направено во

DEN 1.67
Нечесните Реката Тактички Розова Лента Куче Таг Приврзок Накит Ѓердан Шарм Рак На Дојка Свест Новак
Нечесните Реката Тактички Розова Лента Куче Таг Приврзок Накит Ѓердан Шарм Рак На Дојка Свест

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 127.84
Брава Надолу Мачка Јака Отцепен Хаваи Знами2 Морнарица 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Брава Надолу Мачка Јака Отцепен Хаваи Знами2 Морнарица 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк

DEN 0.67
Метален кристал и шик јаки злато 16 Новак
Метален кристал и шик јаки злато 16

Додадете 2 "од мерењата на вашето домашно милениче и изберете соодветно со најголема големина Додадете 2

DEN 3.00
Дм Трговија Ноќ Извидник Голема Сина Куче Јака Новак
Дм Трговија Ноќ Извидник Голема Сина Куче Јака

Засилена и прилагодлива најлонска јака свети за да можат да се видат миленичиња, обезбедувајќи ноќна бе

DEN 100.64
Брава Надолу Мачка Јака Отцепени Еврејски Симболи 4 Сини Бели 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Каки Зелена-1.5 Широк-Одговара 16-23 Вратот-Медиум Новак
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Каки Зелена-1.5 Широк-Одговара 16-23 Вратот-Медиум

Одговара на 1623" големина на вратот и е 1 5 " широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за к�

DEN 3.33
Sparky Pet Co - 3/4 двојно тока најлонски јаки 2 јаки за приемник на дупки Новак
Sparky Pet Co - 3/4 двојно тока најлонски јаки 2 јаки за приемник на дупки

3 / 4 "ширина од 25 инчи 25" најлонски ленти со тешки должни со 2 токи и 19 дупки до сопствена големина на вашет�

DEN 3.33