Хило Голем Издржлив Солиден Пластичен Сад За Хранење Миленичиња

Хило Голем Издржлив Солиден Пластичен Сад За Хранење Миленичиња

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Издржливата Цврста Пластика лесно се чисти. Широкото отворање и основата го олеснуваат пристапот на вашето домашно милениче до Нивната Храна или вода. Лесната рачка за подигнување го прави кревањето и чистењето на Лесниот Сад ветре. Изграден Екстра силна, како и тоа е ' рѓа доказ. Достапно во широк спектар на големини. Избрани бои, Боја не можат да бидат избрани. Ова е дел Од О.е. м. Хило солиден пластичен сад за Хранење миленичиња обезбедува чиста храна или сад за вода за вашето домашно милениче. Издржливата цврста пластика лесно се чисти. Широкиот отвор и основата го олеснуваат пристапот на вашето домашно милениче до нивната храна или вода. Лесната рачка за подигнување го прави кревањето и чистењето на лесниот сад ветре. Хило солиден пластичен Сад За Хранење миленичиња беше изграден екстра силен, како и доказ за ' рѓа. Хило солиден пластичен сад За Хранење миленичиња е достапен во широк спектар на големини. Доаѓа во различни бои; бојата не може да се избере.

Избор на клиент

Мегео Кучешки Чинии Куче Со Средна Големина, Сад За Кучиња Од Нерѓосувачки Челик Со Гумена Основа Што Не Се Лизга За Храна И Новак Попуст
Мејсон Готовина Писмо Вода Сад За Кучиња, Трска, 20 см Новак
Мејсон Готовина Писмо Вода Сад За Кучиња, Трска, 20 см

Овој длабок сад за кучиња е совршен за жедните кучиња за да се осигура дека нивното снабдување со вода т�

DEN 1.00
Beco Classic Printed Design Bamboo кучиња храна и вода за вода, природа инспирирана од свежо нане, мало Новак
Beco Classic Printed Design Bamboo кучиња храна и вода за вода, природа инспирирана од свежо нане, мало

Лесно чисто : Овој сад лесно се чисти во топла вода со сапуница и е само машина за миење садови Спик и рас�

DEN 635.20
Јамашита Когио 708540711 Мала Чинија, Внатре И Надвор Ами Хачи, 3,0 Мала Чинија, 2,8 х 2,8 инчи Новак
Јамашита Когио 708540711 Мала Чинија, Внатре И Надвор Ами Хачи, 3,0 Мала Чинија, 2,8 х 2,8 инчи

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина на производот : 2,8 х 2,8 х 2,1 инчи (7,2 х 7,2 х 5 Зе�

DEN 2.33
Гајба кучиња чинии за мачки, вода за кучиња и сад за храна поставени со одвојлив чинија од не'рѓосувачки челик и автоматско Новак Попуст