Варике Самсунг Галакси С23 Ултра Куќиште Течен Силикон, Галакси С23 Ултра Куќиште Силикон Со Целосна Заштита На Објективот На Фотоапаратот, Симпатична Тенка Заштитн

Варике Самсунг Галакси С23 Ултра Куќиште Течен Силикон, Галакси С23 Ултра Куќиште Силикон Со Целосна Заштита На Објективот На

DEN 303.84

Новак

Достапно за нарачка

Компатибилност - природен течен силиконски случај дизајниран За Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G, 6,8 инчи, ослободување 2021; не одговара Samsung S23,S23+, ве молиме проверете го моделот на вашиот мобилен телефон пред да нарачате. Течен силиконски Материјал – ултра телефонска кутија S23 е изработена од вистински течен силикон, анти-прашина подобро од над 95% силиконски кутии, за да постигнеме подобро чувство на рака и анти-прашина, користевме 2 пати дополнителен процес на полирање и премачкување со масло, анти-отпечаток од прст, против гребнатини, удобно чувство на допир исто како бебешка кожа. Секоја дамка што ќе се појави на куќиштето лесно се брише со влажна крпа, нема да избледи или обезбојува. Засилена Издржлива Течна Силиконска + Мека Крпа Од Микрофибер-овој случај за samsung S23 ultra има задебелена течна силиконска надворешност и микрофибер лагер што апсорбира удари за да го заштити вашиот мобилен телефон. Со засилени 4 агли отпорни на удари, кои обезбедуваат добра заштита од паѓање, а аглите нема лесно да се скршат како и другите течни силиконски кутии. Лесно е да го инсталирате или отстраните телефонот без да предизвикате гребнатини. Камера И Заштита На Екранот-Случај samsung S23 ултра со подигнати 4-рабови за заштита на екранот на телефонот од директно контактирање на површините. Со надградба на целосен слој за заштита на камерата, заштитете ја камерата од гребнатини. Тенок Дизајн овој издржлив силиконски гел samsung galaxy S23 ultra 5g куќиште е доволно дебел за да го заштити вашиот мобилен телефон, додека сепак поддржува безжично полнење. Карактеристики : . 1. Компатибилен Со Модел На Телефон-Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G. не одговара на други уреди. 2. Висококвалитетен Вистински Течен Силикон-Свиленкасто-мазна, мека текстура за чувство на удобност на рацете. 3. Тенок Фит И Удобен Зафат-тој е тенок и лесен без дополнителен волумен, што ви носи поудобно држење. 4. Премиум Заштита На Камерата-подигнатите рамки помагаат да се заштитат екранот и камерата од допирање на масата. Наредени со мека микрофибер перница, кои го штитат вашиот телефон од гребнатини.Висококвалитетните занаети за обложување на масло го прават анти-отпечаток од прст,заштита од гребење и паѓање. 5. Безжично Полнење Компатибилно-Одете безжично полнење без да го исклучите случајот. 6. Совршено вклопување-Прецизните исечоци и чувствителните копчиња што реагираат ги прават сите порти и копчиња полесно достапни, ултра меки рабови што го олеснуваат ставањето и полетувањето.

Избор на клиент

Диви цвеќиња Ограничено Издание Случаи Компатибилен со iPhone 13 Pro Max Новак
Диви цвеќиња Ограничено Издание Случаи Компатибилен со iPhone 13 Pro Max

?????? ??? : Рачно изработени, дизајнирани и прилагодени на спецификациите за да бидат компатибилни со Еден �

DEN 1.00
Отербокс СТРАДА Серија Случај За Галакси С10е - Пакување На Мало - Сенка Новак
Отербокс СТРАДА Серија Случај За Галакси С10е - Пакување На Мало - Сенка

Премиум кожа Метална брава Поликарбонат школка Премиум кожено портфолио Со Сертифициран Пад На Отербо�

DEN 319.20
Гирбл За Случајот Samsung Galaxy S20, Капка Отпорна На Удари Случај Galaxy S20, Тешка Заштита За Случајот Samsung S20 6,2 Инчи Новак