Ј. вест Компатибилен со Iphone 14 Pro Max Случај 6.7-инчен, Луксузен Тенок Мек Тпу Гумен Силиконски Капак Со Сјајна Метална Акварел Мермер Дизајн Случај Цврст Заштитен Женск

Ј. вест Компатибилен со Iphone 14 Pro Max Случај 6.7-инчен, Луксузен Тенок Мек Тпу Гумен Силиконски Капак Со Сјајна Метална

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Овој случај е дизајниран За i Phone 14 Pro Max 6,7 инчи (Ослободување 2022) само броеви На Модели : A2651, A2893.нема да одговараат на други верзии.компатибилно безжично полнење.Ве молиме Излупете го проѕирниот пластичен заден капак кога ќе го добиете куќиштето на телефонот. Сјајни карактеристики На Задниот капак стилска сјајна живописна боја всушност сребрен / холографски дизајн на шема за печатење Од Мермер што го комплиментира вашиот личен стил. Материјал : куќиштето е направено од Флексибилна технологија отпорна на удари и издржлив Термопластичен Полиуретан (ТПУ) и ИМД (Декорација Во Мувла). Направете Го Печатењето Живописно и Никогаш Не Избледува. Карактеристики подигнати усни за одржување на екранот на телефонот и камерата надвор од површините.Заштитете го телефонот од гребнатини, испакнатини и други дневни оштетувања. Лесен и Пријателски За Џеб : витката футрола за телефон ви носи поголема преносливост и одличен стисок без додавање на големо. Прецизните исечоци обезбедуваат лесен пристап до сите копчиња и порти. Случај. Карактеристики : Уникатен Апстрактен Сјаен Мермерен Модел Флексибилен Моден Случај за Iphone 14 Pro Max Случај. Јасен браник дизајниран да го зачува оригиналниот изглед на телефонот без пожолтување со текот на времето. Лесен за инсталирање и полетување,. Висококвалитетна технологија за печатење за долготрајна и отпорна на гребење. Лесен дизајн за поддршка на безжично полнење со случајот. Спецификации : Погоден За : i Phone 14 Pro Max 6,7 инчи (Ослободување 2022)Материјал : Пакет Tpu Што Апсорбира Удари : 1x Iphone 14 Pro Max Случај.

Избор на клиент

HRWireless Компатибилен За Motorola Moto G Play 2023, G Power 2022, G Pure Case Тешка Работа, Shockproof Metkase Серија Со Премиум Новак
HRWireless Компатибилен За Motorola Moto G Play 2023, G Power 2022, G Pure Case Тешка Работа, Shockproof Metkase Серија Со Премиум

Сите копчиња реагираат и имаат лесен пристап до сите порти и функции Повеќе зафат на куќиштето на телеф�

DEN 1.67
iPhone SE 2022 / SE 2020 Случај, Органско Стакло Iphone 8 Случај за Момчиња Мажи, Старо Знаме Кул Iphone 7 Случаи Отпорен На Новак
iPhone SE 2022 / SE 2020 Случај, Органско Стакло Iphone 8 Случај за Момчиња Мажи, Старо Знаме Кул Iphone 7 Случаи Отпорен На

Напредна Технологија : Покриена со калено стакло користејќи ја врвната технологија за печатење во свет�

DEN 239.84
Кутија За Патнички Серии отербокс За Google Pixel 4a 5G - Пакување Без Малопродажба - Балетски Начин Новак
Кутија За Патнички Серии отербокс За Google Pixel 4a 5G - Пакување Без Малопродажба - Балетски Начин

Компатибилен Со Google pixel 4a 5 G (САМО 5 G, не е компатибилен СО 1 gen pixel 4a) Трајната антимикробна технологија пом

DEN 239.20
TENDLIN Компатибилен со Iphone 11 Случај Дрво Жито Со Јаглеродни Влакна Текстура Дизајн Кожа Хибрид Случај Новак Попуст
TENDLIN Компатибилен со Iphone 11 Случај Дрво Жито Со Јаглеродни Влакна Текстура Дизајн Кожа Хибрид Случај

Тенок, лесен нема додадено големо количество на вашите уреди Едноставен, природен и елегантен стил, на�

DEN 239.84