Ултра Тенок И Лесен Случај Од Јаглеродни Влакна за Google Pixel 7

Ултра Тенок И Лесен Случај Од Јаглеродни Влакна за Google Pixel 7

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

телефонот и не сакаат да ја расипам со тешки, гломазна случај. Лесен : само 0,03 фунти. ●Премиум Материјал● куќиштето е изработено од Редок материјал од јаглеродни влакна од carмид, исклучително лесен и удобен за држење. Тоа е мазно, но има доволно текстура за добар стисок. Не е лесно да се остават отпечатоци од прсти и лесно се чистат со влажна крпа. Куќиштето е повисоко од објективот на камерата, го штити телефонот наоколу и исечоците за портите и копчињата се многу прецизни. телефонот и не сакаат да ја расипам со тешки, гломазна случај. Лесен : само 0,03 фунти. ●Премиум Материјал● куќиштето е изработено од Редок материјал од јаглеродни влакна од carмид, исклучително лесен и удобен за држење. Тоа е мазно, но има доволно текстура за добар стисок. Не е лесно да се остават отпечатоци од прсти и лесно се чистат со влажна крпа. Куќиштето е повисоко од објективот на камерата, го штити телефонот наоколу и исечоците за портите и копчињата се многу прецизни. ①Нагласува дека куќиштето е за оние кои го сакаат чувството и обликот на телефонот и не сакаат да го расипат со тешка, гломазна футрола. Лесен : само 0,03 фунти. ●Премиум Материјал● куќиштето е изработено од Редок материјал од јаглеродни влакна од carмид, исклучително лесен и удобен за држење. Тоа е мазно, но има доволно текстура за добар стисок. Не е лесно да се остават отпечатоци од прсти и лесно се чистат со влажна крпа. Куќиштето е повисоко од објективот на камерата, го штити телефонот наоколу и исечоците за портите и копчињата се многу прецизни. Тоа ќе биде добар подарок за вашиот пријател / семејство.

Избор на клиент

Nillkin [2022 Надградени] Iphone 13 Pro Max Случај [Компатибилен Со MagSafe] [Слајд Капакот На Камерата] [Мултифункционален Новак
Lontectect За Moto Edge 2021 Случај, Moto Edg 5G Uw Случај Отпорен на Удари 3 Во 1 Тежок Хибриден Цврст Заштитен Капак Со Висок Новак Попуст
UNOV Pixel 3 XL случај јасно мек апсорпција на шок на TPU тенок заштитен заден капак за Samsung Galaxy Pixel 3 XL 6,3 инчи Новак
UNOV Pixel 3 XL случај јасно мек апсорпција на шок на TPU тенок заштитен заден капак за Samsung Galaxy Pixel 3 XL 6,3 инчи

Подигнатиот раб за екранот и леќите ќе ги заштити екранот на i Phone и безбеден и звук на камерата Добра деб

DEN 2.33
СЕФИНГ за iphone 14 pro max случај Со Капак На Слајд Камера, Заштитна Футрола Со 360°Rotable Kickstand И Магнетна Футрола За Новак
Kwmobile Случај Компатибилен Со Xiaomi Redmi Забелешка 8 Pro - Случај Со Рака Ремен И Стојат Мека TPU Силиконски Слој-Нане Новак
Случај Телефон Компатибилен Со Samsung 15 iPhone 14 Моќни 7 Micks 8 Бокс 14 Салата 11 Xr 12 Pro Max Se 2020 13 Гребење Водоотпорни Новак
Случај Телефон Компатибилен Со Samsung 15 iPhone 14 Моќни 7 Micks 8 Бокс 14 Салата 11 Xr 12 Pro Max Se 2020 13 Гребење Водоотпорни

Дизајниран да одговара на сите 6 6s 6ПЛУС 6sПЛУС 7 8 7ПЛУС 8ПЛУС XS XS XSMax 11 11PRO 13 13PRO 13PROMAX 13MINI 11PROMAX 12 12MINI 12PRO 12PROMAX Gal

DEN 1182.40