Jiaxiufen iPhone 11 Pro Max Случај Злато Искра Сјајот Мермер Тенок Шок Отпорни Флексибилни Браник Tpu Мека Случај Гума Силиконски Капак Телефон Случај за iPhone 11 Pro Max 6.5 инчи-Нане В

Jiaxiufen iPhone 11 Pro Max Случај Злато Искра Сјајот Мермер Тенок Шок Отпорни Флексибилни Браник Tpu Мека Случај Гума Силиконски

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Овој случај е компатибилен само со i Phone 11 Pro Max (2019 ослободување, 6,5 инчи), поддршка безжично полнење. Луксузен мермер дизајн заштитна футрола за телефон слоевит со вистинска шема на златен сјај, го прави вашиот телефон поинаков и привлечен. Доаѓа со целосна заштита на браникот од 360 степени, како и предна подигната усна за заштита на екранот на телефонот. Лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без отстранување на куќиштето. Куќиштето е направено од Мека Флексибилна Тпу И користена ТЕХНОЛОГИЈА ИМД (Декорација во Мувла). Направете Го Печатењето Живописно и Никогаш Не Избледува. Овој случај е компатибилен само со i Phone 11 Pro Max (2019 ослободување, 6,5 инчи), поддршка безжично полнење. Луксузен мермер дизајн заштитна футрола за телефон слоевит со вистинска шема на златен сјај, го прави вашиот телефон поинаков и привлечен. Доаѓа со целосна заштита на браникот од 360 степени, како и предна подигната усна за заштита на екранот на телефонот. Лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без отстранување на куќиштето. Куќиштето е направено од Мека Флексибилна Тпу И користена ТЕХНОЛОГИЈА ИМД (Декорација во Мувла). Направете Го Печатењето Живописно и Никогаш Не Избледува. Овој случај е компатибилен само со iphone 11 Pro Max 6.5 инчен 2019 порака. Висококвалитетно Печатење : заштитна футрола за телефон со мермерен дизајн слоевит со сјајна златна шема на сјај, рефлектирајте ја светлината при вртење на куќиштето. Исто така, за да се задржи дизајнот убав и заштитен, Овој случај користеше IMD (Во Мувла-Декорација) Технологија и доаѓа со неверојатен елегантен финиш. Заштита од капки : оваа футрола за телефон со дизајн на мермер е направена од густа, но мека и флексибилна пластика ТПУ, која обезбедува идеална апсорпција на удари за време на тие несреќни капки. Заштита на браникот : Користејќи го истиот заштитен материјал ТПУ, оваа мермерна кутија за дизајн обезбедува целосна заштита на браникот од сите 4 страни со пристап до сите порти и копчиња. Заштита на екранот : покрај заштитата од целосен браник и капка, оваа мермерна кутија за дизајн има предна подигната усна која го штити екранот на вашиот i Phone кога е поставен на површини или паднат. Пакетот Вклучува : 1x Случај за i Phone 11 Pro Max (2019 порака, 6.5 инчен) Додатоци САМО, Телефонот не е вклучен.

Избор на клиент

Personalizer iPhone 13 Pro Case - Hello Kitty Red Looks and Dots Новак
Personalizer iPhone 13 Pro Case - Hello Kitty Red Looks and Dots

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Флексибилен и отпорен транспарентен TPU силиконск

DEN 340.48
Docco Jette Дизајниран За Iphone 12 Pro Max Кожа Случај Компатибилен Со MagSafe, италијански Вистинска Кожа Magsafe Случај За Новак
Отербокс ВИДРА + Поп Симетрија Серија Случај за iPhone 11, Синтетичка Гума, Kickstand-ПОЛАРЕН ВИТЕЛ Новак
Отербокс ВИДРА + Поп Симетрија Серија Случај за iPhone 11, Синтетичка Гума, Kickstand-ПОЛАРЕН ВИТЕЛ

Компатибилен со i Phone 11 Тенка едноделна футрола со издржлива заштита од капки, испакнатини и промашувања

DEN 0.33
HRWireless Компатибилен За Motorola Moto G Play 2023, G Power 2022, G Pure Case Тешка Работа, Shockproof Metkase Серија Со Премиум Новак
HRWireless Компатибилен За Motorola Moto G Play 2023, G Power 2022, G Pure Case Тешка Работа, Shockproof Metkase Серија Со Премиум

Сите копчиња реагираат и имаат лесен пристап до сите порти и функции Повеќе зафат на куќиштето на телеф�

DEN 1.67
iPhone 12 Мини Случај, Бод Надграден Рачен Ремен Бенд Kickstand Јаже Tpu Телефон Случај За Жени Момчиња Девојки Новак
iPhone 12 Мини Случај, Бод Надграден Рачен Ремен Бенд Kickstand Јаже Tpu Телефон Случај За Жени Момчиња Девојки

Компатибилен со i Phone 12 Мини Хибридна технологија која е направена од тпу браник Одличен Дизајн : лентата

DEN 1.67
АНРОД За Samsung-Galaxy-Z-Fold-3-5G Солиден Случај Со S Држач За Пенкало [Kickstand] [Заштита На Шарки] [Заштитник На Екранот], Новак
XLHLKP Магнетно Куќиште За Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung S21 Ultra Case 5G, СО Целосен Дизајн На Леќи Назад Тенок Случај Новак
XLHLKP Магнетно Куќиште За Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung S21 Ultra Case 5G, СО Целосен Дизајн На Леќи Назад Тенок Случај

донесете Луксуз и убавина На Вашиот Samsung S21 Ultra 5 G (ОВОЈ СЛУЧАЈ САМО За S21 ULTRA) ) , задниот дел на куќиштето мо

DEN 1356.80
Inunion Заштитна Кутија за iphone 11 Pro max случај Со Компјутер Назад И Мек Tpu Браник Компатибилен Со iPhone 11 Pro Max 6,5 Новак
Inunion Заштитна Кутија за iphone 11 Pro max случај Со Компјутер Назад И Мек Tpu Браник Компатибилен Со iPhone 11 Pro Max 6,5

Избравме поликарбонат како потпорен материјал поради неговите извонредни перформанси при отклонување

DEN 159.84
Lamcase за Iphone 12 Pro Max 6,7 инчен 5g Случај, Хибриден Хард КОМПЈУТЕР Отпорен На Удари Мека Tpu Гума Три Слој Капка Заштита Новак