ДОМАВЕР За Самсунг А42 Случај Галакси А42 Случај 5G Сјај Во Темната Маглина Простор Прозрачна Тенка Лесна Заштитна Покривка-Сјајна Маглина

ДОМАВЕР За Самсунг А42 Случај Галакси А42 Случај 5G Сјај Во Темната Маглина Простор Прозрачна Тенка Лесна Заштитна Покривка-Сјајна

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

●Компатибилен Модел●оваа стилска кутија за телефони со маглини е наменета За Samsung Galaxy a42. Не е погоден за други модели на телефони.●Поддржете безжично полнење●. €Сјај Во Темнина Q телефонската кутија samsung a42 може да свети во темнина ако го апсорбира сонцето или друга силна светлина најмалку 5 минути. Така, можете лесно да го најдете вашиот самсунг а42 во темнината. ●Уникатна Шема На Маглина●персонализираната маглина на задната страна ве прави вас и вашиот телефон поинакви и привлечни очи. Стилски маглина случај за галакси а42 е совршен за жени и мажи. ●Тенок и Лесен Fit дизајн на хибриден хард компјутерски капак и флексибилен браник кои помагаат во апсорпцијата на силата на ударот. Цврста градба и не гломазен профил и се вклопува пријателски во џеб, чанта или торба. ●Прецизни Исечоци●Совршено се вклопува за samsung galaxy a42 кој исто така го задржува лесниот пристап до сите функционалности, прецизни исечоци за звучникот, портата за полнење, аудио портата и копчињата за вашата дневна погодност. Заштитник На Екранот. Заштитник На Екранот. ДОМАВЕР За Самсунг Галакси А42 Случај Стилски Маглина Сјај Во Мракот, Тенок Лесен Заштитен Капак На Телефонот 1. Прецизно се вклопува За Галакси А42, лесен за пристап до сите пристаништа и карактеристики. 2. Убава маглина самсунг галакси а42 случај го прави вашиот телефон убав и модерен. 3. Стилскиот модел може да свети во мракот ако апсорбира доволно светлина. 4. Супериорните материјали прават зафат што не се лизга и удобно држење, убав за допир. Компатибилен Модел : Samsung Galaxy A42 Материјал : Флексибилен TPU. Содржина на пакетот : 1 X Куќиште ДОМАВЕР За Samsung Galaxy A42. Само случај. Телефонот или Заштитникот На Екранот не се вклучени.

Избор на клиент

Cwmobile Crossbody Case компатибилен со Huawei Mate 20 Pro Case - TPU Silicone Cover со каиш - Бордо Виолетова Новак Попуст
Cwmobile Crossbody Case компатибилен со Huawei Mate 20 Pro Case - TPU Silicone Cover со каиш - Бордо Виолетова

Компатибилност : Компатибилен со Huawei Mate 20 Pro Погодно каиш : Носете го овој случај на лента околу вратот ил

DEN 159.84
Lamcase за Iphone 12 Pro Max 6,7 инчен 5g Случај, Хибриден Хард КОМПЈУТЕР Отпорен На Удари Мека Tpu Гума Три Слој Капка Заштита Новак
SUPFINE За Метал Водоотпорен Iphone 13 Pro Max Случај, Вграден Во 9h Калено Стакло Заштитник На Екранот [IP68 Подводни] [15ft Новак
Спек Производи Президио Јасен Случај за iPhone SE 3-Ти Генерал, iPhone SE 2-ри, iPhone 8/7-Пакување Без Малопродажба-Јасно/Јасно Новак
HRWireless Компатибилен За Motorola Moto G Play 2023, G Power 2022, G Pure Case Тешка Работа, Shockproof Metkase Серија Со Премиум Новак
HRWireless Компатибилен За Motorola Moto G Play 2023, G Power 2022, G Pure Case Тешка Работа, Shockproof Metkase Серија Со Премиум

Сите копчиња реагираат и имаат лесен пристап до сите порти и функции Повеќе зафат на куќиштето на телеф�

DEN 1.67
Отербокс ВИДРА + Поп Симетрија Серија Случај за iPhone 11, Синтетичка Гума, Kickstand-ПОЛАРЕН ВИТЕЛ Новак
Отербокс ВИДРА + Поп Симетрија Серија Случај за iPhone 11, Синтетичка Гума, Kickstand-ПОЛАРЕН ВИТЕЛ

Компатибилен со i Phone 11 Тенка едноделна футрола со издржлива заштита од капки, испакнатини и промашувања

DEN 0.33
Facweek за iPhone 14 Pro Max Случај Магнетни Kickstand, Компатибилен Со MagSafe Со Заштитник На Екранот+Заштитник На Камерата Новак
Гирбл За Случајот Samsung Galaxy S20, Капка Отпорна На Удари Случај Galaxy S20, Тешка Заштита За Случајот Samsung S20 6,2 Инчи Новак
Docco Jette Дизајниран За Iphone 12 Pro Max Кожа Случај Компатибилен Со MagSafe, италијански Вистинска Кожа Magsafe Случај За Новак
Spack Производи Президио Зафат iPhone 11 Pro Случај, Термопластични Полиуретан, Амортизери, Црна/Црна, Модел:129892-1050 Новак