Moobreeze DIY Аркадни Рокер Додатоци, 2 ИГРАЧ ПРЕДВОДЕНА Аркадна Игра Комплет СО USB Џојстик и 30 Копчиња За Домашна Конзола, Борбена Игра

Moobreeze DIY Аркадни Рокер Додатоци, 2 ИГРАЧ ПРЕДВОДЕНА Аркадна Игра Комплет СО USB Џојстик и 30 Копчиња За Домашна Конзола,

DEN 719.84

Новак

Достапно за нарачка

КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ САМ : Набавете комплетен комплет САМ за КОНЗОЛА ЗА АРКАДНИ игри ПРЕДВОДЕНА од 2 играчи, обезбедувајќи ви се што ви треба за одлично искуство во игра. ШИРОКА ПРИМЕНА : Погоден за аркади ЗА ДОМАШНА конзола, заеднички арки, конзоли за борбени игри и многу повеќе, што го прави разноврсен избор за љубителите на игри. ПРИЛАГОДЛИВА ТОПКА : топката е отстранлива и може да се замени со различни топки, што ќе ви овозможи да го прилагодите вашиот аркаден џојстик по ваш вкус. КОПЧИЊА ОТПОРНИ НА ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА : копчињата се направени од пластични материјали отпорни на високи температури, обезбедувајќи издржливост и долговечност. КОПЧИЊА ОТПОРНИ НА ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА : копчињата се направени од пластични материјали отпорни на високи температури, обезбедувајќи издржливост и долговечност. Спецификација : Тип На Ставка : ДОДАТОЦИ ЗА Аркадни Рокери САМОСТОЈНОПРОИЗВОД Материјал : Пластика, Хардвербојка : Црвена и Црна Тежина : Прибл. 680g / 24.0 oz Application : Применливо За Домашна Конзола DIY Аркада, Заедничка Аркада, Конзола за Борбена Игра итн.Список на пакети : 2 x Топчеста Глава 16 x 30 Копчиња 4 x 24 Копчиња 2 x Рокерска Жица20 x Жица За Поврзување Со Копчиња2 x Џојстик2 x USB Џојстик Чип2 x USB Кабел За Поврзување2 x Заптивка.

Item Type: DIY Arcade Rocker Accessories
Product Material: Plastic, Hardware
Color: Red and Black
Weight: Approx. 680g / 24.0oz
Application: Applicable to Home Console DIY Arcade, Shared Arcade, Fighting Game Console, etc.
Package List:
2 x Ball Head:
16 x 30 Buttons :
4 x 24 Buttons :
2 x Rocker Wire:
20 x Button Connection Wire:
2 x Joystick:
2 x USB Joystick Chip:
2 x USB Connection Cable:
2 x Gasket:

Избор на клиент

Налепница за кожа на налепница винил декларална капаче за конзола и контролер на Microsoft Xbox One Новак
Налепница за кожа на налепница винил декларална капаче за конзола и контролер на Microsoft Xbox One

Направено од високо квалитетен винил, исто така, со печатење со висока резолуција Лесно да се лепи и отс�

DEN 223.84
32 парчиња Мини НФЦ Картички Компатибилни Со Амибо Легенда За Зелда Здив На Дивината Новак
32 парчиња Мини НФЦ Картички Компатибилни Со Амибо Легенда За Зелда Здив На Дивината

Најдобра услуга : имаме доверба во квалитетот на нашите производи, доколку има некаков проблем со квали�

DEN 1203.20
Op Продавница | Пакет на 2-Снежни Врнежи 9 Нога Прилагодливи, Џојстик Контрола Кабел За Западна 56130 Новак
Op Продавница | Пакет на 2-Снежни Врнежи 9 Нога Прилагодливи, Џојстик Контрола Кабел За Западна 56130

Замена На Продавницата ЗАP (Пакување од 2) Снежни Врнежи 9 Стапки Прилагодлив, Џојстик Контролен Кабел За

DEN 656.00
UUShop Заштитни Винил Кожата Налепница За Microsoft Xbox One S Тенок Масло Сликарство Новак
UUShop Заштитни Винил Кожата Налепница За Microsoft Xbox One S Тенок Масло Сликарство

Висококвалитетна Заштитна Налепница На Телото Не ќе Гребење ,Бледнеат (УВ Отпорни) или Кора Исклучителн

DEN 191.84
Погоден За Џин Телескопски Бум Лифт Нова Двојна Оска W/Копче Џојстик Контролер 101174 101174TH Новак
Погоден За Џин Телескопски Бум Лифт Нова Двојна Оска W/Копче Џојстик Контролер 101174 101174TH

Дел Број : 101174 101174Г Апликација : За Џин Телескопски Бум Лифт Дел Број : 101174 101174Г Апликација : За Џин Телеск�

DEN 1528.00
Trubost B1-Mini-PS5 Ultra-Thin All Chopts Hitbox Style Arcade Game Controller за PS5/PS4/PS3/PC Cherry MX со топла размена Новак
Trubost B1-Mini-PS5 Ultra-Thin All Chopts Hitbox Style Arcade Game Controller за PS5/PS4/PS3/PC Cherry MX со топла размена

Ултратенки сите копчиња Аркадни контролор на игри со џојстик за PS5 / PS4 / PS3 / PC Hitbox Fight Box B1MiniPS5 го користи си

DEN 2079.84
FOTTCZ целото тело Винил налепница за налепници на кожата за Microsoft Xbox One Console Black & Purple Galaxy Nebular Новак
FOTTCZ целото тело Винил налепница за налепници на кожата за Microsoft Xbox One Console Black & Purple Galaxy Nebular

1 : ) Заштитник на налепници за графики со високо квалитетни винил за конзола и контролер Xbox One 2 : ) Лесно и�

DEN 2.67
2 ПАРЧИЊА 3д Аналоген Стап За Xbox 360 Контролер 3D Аналоген Стап За Палец Капаче За Џојстик Новак
2 ПАРЧИЊА 3д Аналоген Стап За Xbox 360 Контролер 3D Аналоген Стап За Палец Капаче За Џојстик

Аналогни Печурки Палецот Капа ЗА PS3 Gamepad Контролер 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Капачето од печурки го

DEN 2.33
Hikig 2-Player DIY Arcade KIT 20x копчиња со аркада + 2x аркада џојстик + 2x нула одложување USB енкодер за компјутер, Mame, Новак
Hikig 2-Player DIY Arcade KIT 20x копчиња со аркада + 2x аркада џојстик + 2x нула одложување USB енкодер за компјутер, Mame,

Ова е најубавиот, професионален и едноставен комплет за DIY за вашиот проект Arcade DIY Ова е висококвалитетн�

DEN 496.00
Пролет Враќање Џојстик Прекинувач 4 Позиција 4НО XD2PA24 Новак
Пролет Враќање Џојстик Прекинувач 4 Позиција 4НО XD2PA24

Број на модел : XD2 PA24 Тип на прекинувач : Прекинувач За Вклучување / Исклучување Гаранција :...

DEN 0.67
Конзола за игри со аркада на Дојо 2 играчи Аркада Борба за борба за дома, компатибилен со Neogeo Mini/PC/PS Classic/Nintendo Новак
СКИНАУН Винил Налепница За Налепница За Кожа Заштитен Капак За Xbox One Контролер Новак
СКИНАУН Винил Налепница За Налепница За Кожа Заштитен Капак За Xbox One Контролер

Дизајниран За Xbox Еден Контролер Супериорна УлтраВистинска Технологија За Печатење Во Целосна Боја...

DEN 724.80
uxcell joystick head rocker ball top рачка аркадна игра замена на црвена/зелена боја Новак
uxcell joystick head rocker ball top рачка аркадна игра замена на црвена/зелена боја

35мм диа аркада игра топка врвна рачка за џојстик Лесен за инсталирање Издржлив Одговара на сите џојстиц

DEN 127.84
X-DREE Ui 600V ITH 10a Пролет Враќање Џојстик Прекинувач 4 Позиција 4NO XD2PA24CR(Прекинувач џојстик con ritorno На Molla Ui Новак
X-DREE Ui 600V ITH 10a Пролет Враќање Џојстик Прекинувач 4 Позиција 4NO XD2PA24CR(Прекинувач џојстик con ritorno На Molla Ui

Име На Производот : Џојстик Прекинувач;Модел Бр : XD2 PA24 CR; Контакт : 4 НЕ Напон Рејтинг Напон : AC 240 V, 3 A;Uimp : 6k V

DEN 2.00
Easyget 2 Плеер Нула Одложување Генерички ИГРА Контролор USB Да Џојстик за Mame &засилувач; Малина Пи 1/2/3 Retropie DIY Проекти Новак
USB Трки Менувач &засилувач; Симулатор На Воланот за атс &засилувач; ETS2 На Компјутер Windows-Компатибилен Со Logitech G29 Новак
zt камион делови Џојстик Контролер Диск Контролор SJ-123994 SJ - 159108 Компатибилен Со Skyjack SJIII 3220 SJIII 3226 SJIII Новак
zt камион делови Џојстик Контролер Диск Контролор SJ-123994 SJ - 159108 Компатибилен Со Skyjack SJIII 3220 SJIII 3226 SJIII

Дел Број : СЈ123994, СЈ159108 Примена Модели : Компатибилен Со Skyjack SJIII 3220 SJIII 3226 SJIII 4626 SJIII 4632 SJII 3215 SJII 3219 Ножици Ли

DEN 2384.00