NBK Јапонија MJC-80CSK-WH 3/4 инчи до 20мм Флексибилно спојување од типот на вилицата

NBK Јапонија MJC-80CSK-WH 3/4 инчи до 20мм Флексибилно спојување од типот на вилицата

DEN 5796.16

Новак

Достапно за нарачка

NBK Јапонија MJC-80 CSK-WH 3/4 инчи до 20mmjaw-Type Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-80 CSK-WH 3/4 инчи до 20мм Флексибилна спојка од типот на вилицата, ова е флексибилно спојување од типот на вилицата. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТЕ 1 ДИАМЕТЕР : 3/4 INCHCOUPLING BORE 2 ДИАМЕТЕР : 20 mmcoupling должина : 114 Coupling Надворешен дијаметар : 80material : не'рѓосувачкиот е флексибилно спојување на вилицата. Hub и ракав непречено. Екселентната флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрацијата на извртување. Флексибилен спојка од типот на вилицата од 20мм од вилица од типот на вилицата од типот на инчи до 20мм.

Избор на клиент

NBK Јапонија MJC-80-EBL 3/4 инчи до 3/4 инчен вилица-тип флексибилно спојување Новак
NBK Јапонија MJC-80-EBL 3/4 инчи до 3/4 инчен вилица-тип флексибилно спојување

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 3 / 4 инчи Спојување со дијаметар од 2 дијаметар : 3 / 4 инчи...

DEN 5047.36
NBK Јапонија MJC-80-ERD 20мм до 7/8 инчен флексибилно спојување од типот на вилицата Новак
NBK Јапонија MJC-80-ERD 20мм до 7/8 инчен флексибилно спојување од типот на вилицата

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 20мм Спојување со дијаметар од 2 дијаметар : 7 / 8 инчи Должина на спо

DEN 1.33
NBK Јапонија MJC-95CSK-RD 25mm до 42мм Флексибилно спојување од типот на вилицата Новак
NBK Јапонија MJC-95CSK-RD 25mm до 42мм Флексибилно спојување од типот на вилицата

NBK Јапонија MJC95 CSKRD 25mm до 42 MMJAWтип флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC95 CSKRD 25mm до 42мм Флексибилна спојка од типот

DEN 9060.16
Нбк Јапонија МЈЦ-95ЦС-ЕВХ 1 3/8 инчи до 1 5/8 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-95ЦС-ЕВХ 1 3/8 инчи до 1 5/8 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

Нбк Јапонија МЈЦ95СЕВХ 1 3 / 8 инчи до 1 5 / 8 инчи флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈЦ95СЕВХ

DEN 320.00
NBK Јапонија MJC-95K-WH 32mm до 38мм Флексибилно спојување од типот на вилицата Новак
NBK Јапонија MJC-95K-WH 32mm до 38мм Флексибилно спојување од типот на вилицата

NBK Јапонија MJC95 KWH 32mm до 38 MMJAWтип Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC95 KWH 32mm до 38мм Флексибилна спојка од типот н�

DEN 1.00
Нбк Јапонија МЈЦ-95К-ГР 30мм до 1 3/4 инчен Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-95К-ГР 30мм до 1 3/4 инчен Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈЦ95КГР 30мм до 1 3 / 4 инчи флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈЦ95КГР 30мм до 1

DEN 486.40
VXB Бренд Јапонија MJC-55CSK-EGR 7/8 инчи до 7/8 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 7/8 Инчен Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-ЕВХ 22мм до 24мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-ЕВХ 22мм до 24мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

Нбк Јапонија МЈЦ80ЦСКЕВХ 22мм до 24ммтип флексибилна Спојканбк Јапонија МЈЦ80ЦСК ЕВХ 22мм до 24мм флексибил�

DEN 1.67