VXB бренд Јапонија MJC-65CS-RD 3/4 инчи до 38мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата ДОДЕЛА 2 Дијаметар: 38мм Должина на спојувањето: 90 СОВЕТНА СОДРИНА НАДВОРЕШ

VXB бренд Јапонија MJC-65CS-RD 3/4 инчи до 38мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата ДОДЕЛА 2 Дијаметар: 38мм

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 3/4 инчи. Спојување на носење 2 дијаметар : 38мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 3/4 инчи. Спојување на носење 2 дијаметар : 38мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-65 CS-RD 3/4 инчи до 38 MMJAW-Type Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-65 CS-RD 3/4 инчи до 38мм Флексибилна спојка од типот на вилицата, ова е флексибилно спојување од типот на вилицата. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТ 1 ДИАМЕТЕР : 3/4 INCHCOUPLING BORE 2 Дијаметар : 38mmcoupling Должина : 90 Coupling Надворешен дијаметар : 65material : Не'рѓосувачкиот е флексибилно спојување на вилицата. Непречено од центарот и ракавот. Екселентна флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртување. -Rd 3/4 инчи до 38мм Флексибилен спојка од типот на вилицата од типот на вилицатаМЈЦ-65 CS-RD-3-4 INCH-38 MM.

Избор на клиент

NBK Јапонија MJC-95K-WH 32mm до 38мм Флексибилно спојување од типот на вилицата Новак
NBK Јапонија MJC-95K-WH 32mm до 38мм Флексибилно спојување од типот на вилицата

NBK Јапонија MJC95 KWH 32mm до 38 MMJAWтип Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC95 KWH 32mm до 38мм Флексибилна спојка од типот н�

DEN 1.00
VXB Бренд Јапонија MJC-65CSK-EWH 30mm до 38mm Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 38mm Должина Спојување: Новак
Нбк Јапонија МЈС-40ЦСК - ЕВХ 11мм до 14мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата Новак
Нбк Јапонија МЈС-40ЦСК - ЕВХ 11мм до 14мм Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈС40ЦСК ЕВХ 11мм до 14ммтип флексибилна Спојканбк Јапонија МЈС40ЦСКЕВХ 11мм до 14мм флексибил�

DEN 1.00
VXB бренд Јапонија MJC-30K-gr 15mm до 5/8 инчи, флексибилно спојување на типот на типот на типот, нос 2 Дијаметар: 5/8 инчен Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-80К-ГР 1 1/8 инчи до 1 3/4 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-80К-ГР 1 1/8 инчи до 1 3/4 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

Нбк Јапонија МЈЦ80КГР 1 1 / 8 инчи до 1 3 / 4 инчи флексибилна Спојкабк Јапонија МЈЦ80КГР 1 1 / 8 инчи до 1 3 / 4 инчи �

DEN 5796.16
Нбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-РД 13/16 инчи до 1 5/8 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-80ЦСК-РД 13/16 инчи до 1 5/8 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата

Нбк Јапонија МЈЦ80ЦСК РД 13 / 16 инчи до 1 5 / 8 инчи флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија МЈЦ80ЦС�

DEN 833.60
NBK Јапонија MJC-80-ERD 13/16 инчи до 1 инчен флексибилно спојување од типот на вилицата Новак
NBK Јапонија MJC-80-ERD 13/16 инчи до 1 инчен флексибилно спојување од типот на вилицата

Спојување на носење 1 дијаметар : 13 / 16 инчи Спојувањето со 2 дијаметар : 1 инч Должина на спојување : 114 Спој

DEN 2.67