VXB Бренд Јапонија MJC-55K-GR 16mm до 1 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 Инчен Должина Спојување: 78 Спојување Надворешниот Дијаметар: 55

VXB Бренд Јапонија MJC-55K-GR 16mm до 1 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 Инчен Должина Спојување:

DEN 7352.32

Новак

Достапно за нарачка

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 16мм. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 инч. Должина На Спојување : 78. Спојување Надворешен Дијаметар : 55. 7-15 дена превозот. БРЕНД VXB, Nbk Јапонија MJC-55 K-GR 16mm до 1 инчи-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-55 K-GR 16mm до 1 инчен флексибилна Спојка од типот на Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на Вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 16ммспојка Со 2 Дијаметар : 1 Инч Должина На спојување : 78надвор Дијаметар на спојката : 55материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент (N-m)55307814215 NBK Јапонија MJC-55 K-GR 16mm до 1 инчен флексибилна Спојкамјц-55 K-ГР-16mm-1nch.

Избор на клиент

NBK Јапонија MJC-80K-WH 22mm до 24мм Флексибилна спојка од типот на вилицата Новак
NBK Јапонија MJC-80K-WH 22mm до 24мм Флексибилна спојка од типот на вилицата

NBK Јапонија MJC80 KWH 22mm до 24 MMJAWтип Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC80 KWH 22mm до 24мм Флексибилно спојување од типо

DEN 5796.16
NBK Јапонија MJC-95CSK -EWH 1 3/8 инчи до 1 1/2 инчен вилица-тип флексибилно спојување Новак
NBK Јапонија MJC-95CSK -EWH 1 3/8 инчи до 1 1/2 инчен вилица-тип флексибилно спојување

NBK Јапонија MJC95 CSK EWH 1 3 / 8 инчи до 1 1 / 2 инчавТип Флексибилно спојување на Couplingnbk Јапонија MJC95 CSK EH 1 3 / 8 инчи д

DEN 1.33
VXB Бренд Јапонија MJC-65-GR 15mm до 16mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 16mm Должина Спојување: Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-65ЦСК-сх 9/16 инчи до 3/4 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица Новак
Нбк Јапонија МЈЦ-65ЦСК-сх 9/16 инчи до 3/4 инчи Флексибилна Спојка Од Типот На Вилица

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9 / 16 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 3 / 4 инчи Должина На Спојување :

DEN 3.33