DOITOOL 1pc Кука до Црн Декор Ѕид Монтажа Палто Куки Облека Кука За Складирање Куки Облека Виси Решетката Декоративни Кука Дрвена Облека Решетката Ѕид Монтирани Кука За

DOITOOL 1pc Кука до Црн Декор Ѕид Монтажа Палто Куки Облека Кука За Складирање Куки Облека Виси Решетката Декоративни Кука Дрвена

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

ТЕШКА РЕШЕТКА за СКЛАДИРАЊЕ Усвојување на супериорен материјал, овие куки се силни и издржливи, не е лесно да се оштетат. КУКИ ЗА ПАЛТО МОНТИРАНИ на ЅИД Погоден За повеќе сцени, спална соба, бања, кујна, работна соба, гардероба и така натаму може да се користи. ШАПКА ЅИД ЗАКАЧАЛКА Тие не се ѕидни куки, туку и ѕидни декоративни лавици за дневна соба или кујна. ЅИДНИ ПОЛИЦИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ Силно носење за држење работи што ви се потребни и нема потреба да се грижите дали ќе паднете. Куки за КРПИ Уникатниот дизајн и финото полирање ја прават куката исто така убав декор за вашиот дом. ТЕШКА РЕШЕТКА за СКЛАДИРАЊЕ Усвојување на супериорен материјал, овие куки се силни и издржливи, не е лесно да се оштетат. КУКИ ЗА ПАЛТО МОНТИРАНИ на ЅИД Погоден За повеќе сцени, спална соба, бања, кујна, работна соба, гардероба и така натаму може да се користи. ШАПКА ЅИД ЗАКАЧАЛКА Тие не се ѕидни куки, туку и ѕидни декоративни лавици за дневна соба или кујна. ЅИДНИ ПОЛИЦИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ Силно носење за држење работи што ви се потребни и нема потреба да се грижите дали ќе паднете. Куки за КРПИ Уникатниот дизајн и финото полирање ја прават куката исто така убав декор за вашиот дом. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на ѕидната кука-Големина : Околу 53,00Х10, 00Х2, 00см/20, 83Х3, 93Х0, 79во Кука за Складирање Капа. - Материјал : Бамбус, Железна Кука за Складирање на Ѕид. - Заштеда на простор и мултифункционалност ја обезбедува неговата практичност и популарност. Исто така избор Бања Облека Лавици. - Силно носење за држење работи што ви се потребни и нема потреба да се грижите дали Ќе паднете Од Куката за Палто. - Конструиран со цврст и издржлив материјал од бамбус и железо, практични и сигурни куки за јакна. - Тие не се само ѕид куки, но, исто така, ѕид декоративни лавици за дневна соба или кујна користат Ѕид Палто Закачалка. - Уникатниот дизајн и финото полирање ја прават куката исто така убав декор за вашата Домашна Решетка за Складирање на Ѕид.Опис На стокитедрвени Ѕидни Куки Се Однесуваат на бањи, кујни и мазни површини.Закачалка за Дрвени Штипки Користете ја оваа полица за да ги одржите во ред вашата кујна и бања.декор на вратата Од спалната Соба тоа е решетка за складирање изработена од квалитетни и силни материјали, издржлива и .платнена кука со осум куки, може да заштеди скапоцен простор за складирање и добро да ги задоволи вашите висечки потреби.

Избор на клиент

Жухв Ѕид Спална Соба Врата Облека Кука Закачалка Облека Решетката Врата Задна Кука Врата Закачалка Ѕид Виси Новак
Јах Палто Решетка Ѕидна Облека Висечки Куки Ѕид Спална Соба Мебел Капут Закачалка Облека Лавици Организатор Новак
Рачно Изработени Наутички Декор Леано Железо Црна Мечка Декоративни Метални Ѕидни Куки 5.5 Новак
Рачно Изработени Наутички Декор Леано Железо Црна Мечка Декоративни Метални Ѕидни Куки 5.5

Вкупни димензии : 4 "L x 1" W x 5.5 " H во бизнисот од 1959 ГодинаКупи со доверба100% гаранција за враќање на парите...

DEN 351.84