Сатури Ѕид Палто Решетката Палто Куки Кинески Креативни Лист Во Облик На Железо Метал Палто Решетката Спална Соба Дневна Соба Коридор Ѕид Декорација Виси Сала Вле?

Сатури Ѕид Палто Решетката Палто Куки Кинески Креативни Лист Во Облик На Железо Метал Палто Решетката Спална Соба Дневна Соба

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Материјалот и изработката на оваа решетка за палто се многу добри. Тоа не е само убаво, туку и издржливо. Тоа може да висат многу работи, а малку важни работи можат да бидат обесени. 1. [Организирајте] нашите куки за палто се многу погодни за закачување тремови, ходници, спални соби, дневни соби, бањи, кујни и други предмети, обезбедувајќи многу простор. 2. [Материјал + големина] Нашата кука за палто монтирана на ѕид е изработена од висококвалитетни метални материјали, многу издржливи (L_ H) 26,7 ° 11,4 инчи. 3. [Висат многу] оваа решетка за палто монтирана на ѕид може да собере многу работи, како што се палта, капи, крпи, паричници, шалови, наметки, јакни, костуми итн. 4. [Декоративен ѕид] Нашите куки за палто не само што можат да висат многу работи, туку и многу добро да ги украсуваат нашите ѕидови. Материјалот и изработката на оваа решетка за палто се многу добри. Тоа не е само убаво, туку и издржливо. Тоа може да висат многу работи, а малку важни работи можат да бидат обесени. 1. [Организирајте] нашите куки за палто се многу погодни за закачување тремови, ходници, спални соби, дневни соби, бањи, кујни и други предмети, обезбедувајќи многу простор. 2. [Материјал + големина] Нашата кука за палто монтирана на ѕид е изработена од висококвалитетни метални материјали, многу издржливи (L_ H) 26,7 ° 11,4 инчи. 3. [Висат многу] оваа решетка за палто монтирана на ѕид може да собере многу работи, како што се палта, капи, крпи, паричници, шалови, наметки, јакни, костуми итн. 4. [Декоративен ѕид] Нашите куки за палто не само што можат да висат многу работи, туку и многу добро да ги украсуваат нашите ѕидови. Оваа закачалка е уникатна закачалка за ѕид, решетка за капа и закачалка, која може да ги обеси вашите секојдневни потреби, како што се палто, капа, шал, паричник, чадор, бањарка итн., уникатно и силно име на производот : Решетка за палто монтирана На Ѕид, материјал за кука за палто : метална боја на производот : 1 боја и 2 стилови големина на производот : (Ж)29 см, (Л)68 применливи сценарија : оваа решетка за палто монтирана на ѕид е многу погодна за семејства, бањи, канцеларии, дневни соби, ходници, спални соби, апартмани, хотели итн.!1. Поради разликата на светлината и аголот на снимање, може да има мала хроматска аберација, ве молиме разберете.2. Ве молиме потврдете ја бојата пред да ја купите.3. Фотографиите на производите не вклучуваат други производи освен производи.4. Рачно измерете ја големината, може да има некои мали грешки, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, ви благодариме.5. Не користете тврди алатки за чистење за чистење на производот, за да не ја изгребате површината на производот.6. Добредојдовте за споделување и повратни информации, можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.7. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ги решиме овие проблеми што е можно поскоро.

Избор на клиент

Јах Палто Решетка Ѕидна Облека Висечки Куки Ѕид Спална Соба Мебел Капут Закачалка Облека Лавици Организатор Новак
Азееда Срце Во Вазна 200мм х 72мм Закачалка За Врата Новак
Азееда Срце Во Вазна 200мм х 72мм Закачалка За Врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

DEN 135.84
Жухв Ѕид Спална Соба Врата Облека Кука Закачалка Облека Решетката Врата Задна Кука Врата Закачалка Ѕид Виси Новак