Закачалки за патување, Закачалки За Преклопување, Закачалки За Облека, Закачалки За Склопување За Облека, Најважни Патувања За Летање, Додатоци За Патување, Пренос?

Закачалки за патување, Закачалки За Преклопување, Закачалки За Облека, Закачалки За Склопување За Облека, Најважни Патувања

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

Комплет закачалки-Содржи 2 закачалки за преклопување, тегови со еден предмет 3,2 мл, преклопена големина 7.3*2*0.6 во, приближна големина на дланка, лесен за носење на патување, погоден за сушење облека и чорапи. Едноставен и Пренослив - Долг 7.3 во по преклопување, заштеда на простор за складирање, исклучителен и компактен, лесен за носење при излегување. Вградени Скриени Штипки За Облека-Скриени клипови од двете страни на закачалката, кои ќе се појават кога ќе ја притиснете, погодни за закачување мала облека како чорапи, долна облека итн. Оптимизирајте Го Складирањето-Скријте го ротирачкиот лежиште, тој е рамен и мазен откако ќе се отвори закачалката, не оставајќи траги на облеката при сушење. Висок Квалитет-Силен и тежок, без страв од влажно или топло сонце, издржлив. Сазфли Преклопливи Закачалки За Палто Преносни Закачалки За Склопување Патувања со Клипови За Облека И Палта, 2 Парчиња.

Избор на клиент

UXZDX Нови Топла Метал Отворање-Крајот Нелизгачки Панталони Закачалки Панталони Организаторите Во Собата Новак
Азееда Копач Камион 200мм х 72мм Закачалка За Врата Новак
Азееда Копач Камион 200мм х 72мм Закачалка За Врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

DEN 135.84
Вфјдц Креативна Форма На Птица Домашна Декорација Смола За Складирање Дрво Зрно Задно Палто Закачалка Кука Новак
Машки/Дами Лакирана Контурна Закачалка За Палто, Широка 17, Природна Новак
Машки/Дами Лакирана Контурна Закачалка За Палто, Широка 17, Природна

Земја На Потекло : Сад Димензии На Пакетот : 17" Л Х 20" В Х 17 " Х.Тежина На Пакетот : 38,0 Фунти Тип На Производ : �

DEN 1480.00