РАЗУМ Голема Детска Закачалка За Облека Од Алуминиумска Легура, Метални Закачалки За Облека Тешки Метални Закачалки, За Палта, Јакни, Панталони И Облека За Облекув?

РАЗУМ Голема Детска Закачалка За Облека Од Алуминиумска Легура, Метални Закачалки За Облека Тешки Метални Закачалки, За Палта,

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

ОТПОРНОСТ НА АБЕЊЕ : Овие Метални Закачалки за Облека се направени од висококвалитетен вселенски алуминиум, кој е водоотпорен, далеку од ' рѓа и деформација,особено во споредба со дрвени закачалки и пластични закачалки. Тие се одлични за висечки костуми, палта, кошули итн. ЖЛЕБОВИ на РАМЕНАТА : Разноврсните Закачалки за Перење имаат посебен дизајн на жлебови, многу корисен за закачување фустани, облека со ремени и здолништа, спречува паѓање на облеката. ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : Едноставно и издржливо, додава повеќе простор во плакарот, ќе ги задоволи сите ваши потреби и ќе заштеди повеќе простор од вашиот плакар. Можете исто така да заштедите време на облекување бидејќи ќе можете побрзо и полесно да ја најдете облеката. ТЕШКИ И ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Издржливите Закачалки се дебели и не се закопчуваат кога висат потешки предмети како што се влажни фармерки или големи зимски јакни, имаат долг век на траење. Компатибилен со не само облека, туку и шалови, крпи, врски итн. Совршен за плакар, бања и секој простор. ГОЛЕМИНА : 312ммх180мм. овие Закачалки за Палто немаат бруси или остри рабови, не грижете се за какви било оштетувања, набори или траги на вашата облека и доволно силни за да ја држат вашата потешка облека и да го зачуваат обликот на вашата облека. ОТПОРНОСТ НА АБЕЊЕ : Овие Метални Закачалки за Облека се направени од висококвалитетен вселенски алуминиум, кој е водоотпорен, далеку од ' рѓа и деформација,особено во споредба со дрвени закачалки и пластични закачалки. Тие се одлични за висечки костуми, палта, кошули итн. ЖЛЕБОВИ на РАМЕНАТА : Разноврсните Закачалки за Перење имаат посебен дизајн на жлебови, многу корисен за закачување фустани, облека со ремени и здолништа, спречува паѓање на облеката. ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : Едноставно и издржливо, додава повеќе простор во плакарот, ќе ги задоволи сите ваши потреби и ќе заштеди повеќе простор од вашиот плакар. Можете исто така да заштедите време на облекување бидејќи ќе можете побрзо и полесно да ја најдете облеката. ТЕШКИ И ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Издржливите Закачалки се дебели и не се закопчуваат кога висат потешки предмети како што се влажни фармерки или големи зимски јакни, имаат долг век на траење. Компатибилен со не само облека, туку и шалови, крпи, врски итн. Совршен за плакар, бања и секој простор. ГОЛЕМИНА : 312ммх180мм. овие Закачалки за Палто немаат бруси или остри рабови, не грижете се за какви било оштетувања, набори или траги на вашата облека и доволно силни за да ја држат вашата потешка облека и да го зачуваат обликот на вашата облека. Детска закачалка за облека за бебе за новороденчиња мултифункционална алуминиумска легура нелизгачка бебешка средна закачалка За облека За деца Карактеристики : Издржлив материјал од алуминиумска легура : заштита од сонце, отпорност на висока температура, водоотпорна И Цврста едноделна кука без ' рѓа има силен носивост Имитација на човечкото рамо дизајн облеката не може да си дозволи да спакува облека Со Жлебови Што не се лизга не се лизга и е погодна за сушење прачки и долна облека Заоблени дизајнот на аголот не е лесен за гребење облека спецификација : име на производ : алуминиумска легура детска закачалка материјал : Сите Алуминиумски Легури Достапни Бои : розово злато, благородно злато, елегантно сребро забелешка : 1.Ве молиме дозволете 1-3 см грешка поради рачното мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2.Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.

Product name: Aluminum alloy children's hanger
Material: all aluminum alloy
Available colors: rose gold, noble gold, elegant silver
Note:
1.Please allow 1-3 cm error due to the manual measurement. Thanks for your understanding. :
2.Due to the different display and different light, the picture may not reflect the actual color of the item. Thanks for your understanding. :

Избор на клиент

ГАНФАНРЕН 10 парчиња Нерѓосувачки Челик Нелизгава Кошула Панталони Палто Кука Закачалка Облека Стојат Новак
ГАНФАНРЕН 10 парчиња Нерѓосувачки Челик Нелизгава Кошула Панталони Палто Кука Закачалка Облека Стојат

Нерѓосувачки челик нелизгава кошула и панталони палто кука закачалки Зголемете го вашиот достапен про�

DEN 2225.92
НАХАНКО 9700LH 17 Закачалка За Палто Со Голема Тежина Со Долга Кука Новак
НАХАНКО 9700LH 17 Закачалка За Палто Со Голема Тежина Со Долга Кука

Пластични закачалки за јакна17 инчи Специјално дизајниран за употреба со Јакни и друга надворешна облек

DEN 1195.20
ГЕНИГВ Сатен Тапациран Закачалка Дрвен Сунѓер Палто Крпа Закачалка Новак
ГЕНИГВ Сатен Тапациран Закачалка Дрвен Сунѓер Палто Крпа Закачалка

1.Чувајте ја облеката во форма 2 памук, мек и удобен 3.Шифриран и задебелен сунѓер за враќање 4.Цврсто дрво

DEN 883.20
Акција 1 91621 4 Гроздобер Метал Ѕид Кука, Црна Новак
Акција 1 91621 4 Гроздобер Метал Ѕид Кука, Црна

МЕРЕЊЕ : 16"L x 4"h x 5" w во димензии ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : ако немате доволно простор во плакарот или сакате да �

DEN 1.33
Азееда Зашиен Рак 200мм х 72мм Закачалка За Врата Новак
Азееда Зашиен Рак 200мм х 72мм Закачалка За Врата

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори Дизајн отп�

DEN 1.00