Јакни за мажи надолу по памучна јакна светло и тенка јака од штанд лабава големи палти со јакна

Јакни за мажи надолу по памучна јакна светло и тенка јака од штанд лабава големи палти со јакна

DEN 311.84

Новак

Достапно за нарачка

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машински миење. Јакни за мажи се спротивставуваат на абење и солза додека одржуваат топли, удобни со дневни активности во обичен и моден стил. Машки јакни со палта се карактеризираат со трајни, меки, топло. Одлично за секојдневно, работа, работа надвор, затворено, активно на отворено, пешачење, кампување, риболов, лов, искачување, возење велосипед. Совршен натпревар со џемпери, џемпери, дуксери, обични панталони, карго панталони, џемпери, фармерки во студени денови. Ве молиме, изберете 2-3 големини, бидејќи оваа големина на јакни работи мала. Descriptions : 1.The mens jackets coats are made to keep you warm for all day.2.Jackets for men features soft,warm,lightweight.3.Perfect match with your sweaters,sweatshirts,hoodies,casual pants,cargo pants,sweatpants, фармерки, итн. , Зима, пролет2.Гон : Мажи, Унисекс возрасен3.Казија : Дневно, формално, работно, атлетика, датуми, работа надвор, затворен, отворен4. Упатства за миење : Машинско миење, рачно washnotice : 1. Ве молиме, повикајте се на нашата табела за големина пред да нарачате , и ако сакате лабаво вклопување, можете да изберете 2-3 големини нагоре, благодарам! 2. Ве молиме, дозволете грешка во мерењето од 1-3 см, поради рачно мерење, локации и делот на ткаенините.3.Којлорот може да биде полесен или потемна, поради различниот приказ на компјутер, поради различни резолуции.

Избор на клиент

Јакни за мажи Зимски обичен штанд со јака патент со кадифе ветерница јакни со палто Новак
Јакни за мажи Зимски обичен штанд со јака патент со кадифе ветерница јакни со палто

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени Повлечете го

DEN 2.67
Менс зимски палта Есенски патент за мажи, загреано јакна со качулка со цврста боја памук палто палто Новак
Менс зимски палта Есенски патент за мажи, загреано јакна со качулка со цврста боја памук палто палто

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машински миење Јакни за мажи се спротивставуваат на абењ

DEN 777.44
Ymosrh Менс лесна јакна од дожд мода модна машка цврста цврста ракав јакна од вратот на вратот бомбаш јакни Новак
Јакни за мажи Зимски стил Машка цврста јака кадифен леб јакна од памук памук памук Новак
Јакни за мажи Зимски стил Машка цврста јака кадифен леб јакна од памук памук памук

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машински миење Јакни за мажи се спротивставуваат на абењ

DEN 732.64
ФСАХЈКЕЕ МАНСКИ ВИТИВНИ ЈАКЕТИ, ОБОКУВАЕ НА ПАРКА ПАРКА ПОВЕЕ НА ПАРТИВНИОТ јакна со палто Зимски патент Тенок Новак
Пронајдени Машки Четкани Фланелни Кошули Етнички Ацтечки Принт Копче До Ревер Племенска Кошула Јакна Јакна Новак