Chenkou Craft 3/8 Избрани 15 -годишнина на Ноќта на вештерките Гросгрен лента DIY занаетчиски додаток Среќни панделки за Ноќта на вештерките

Chenkou Craft 3/8 Избрани 15 -годишнина на Ноќта на вештерките Гросгрен лента DIY занаетчиски додаток Среќни панделки за Ноќта

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Гросгреин лента, полиестерска лента. Боја : разновиден. Ширина : 3/8 "(10мм). Количина : 15yards (ќе добиете 1 двор по стил). Бренд : Chenkou Craft. Материјал : Grosgrain Ribbon, полиестерска лента. Боја : разновидна. Ширина : 3/8" (10мм). Количина : 15 -тина (ќе добиете 1 двор по стил). Бренд : Занает Ченку. Разновидната боја е многу добар избор за вашиот занает.

Избор на клиент

Homeford Iridescent Berries и Satin Wired Ribbon, 2-1/2-инчи, 10-двор Новак
Homeford Iridescent Berries и Satin Wired Ribbon, 2-1/2-инчи, 10-двор

Iridescent бобинки и сатен жичен лента, 21 / 2инчи, 10двор Оваа лента за бобинки е совршена за претстојната сезон

DEN 2.33
Валентин жичен лента подарок за завиткување карирана heartубов срце, лабава бисер мониста Новак
Валентин жичен лента подарок за завиткување карирана heartубов срце, лабава бисер мониста

Убава и прекрасна : Рибала за срцеви мониста на Денот на вineубените е комбинирана со облик на срцев облик

DEN 223.68
Крег Бахман непослушен или убав божиќен жичен раб лента - 2,5 x 10 јарди Новак
Крег Бахман непослушен или убав божиќен жичен раб лента - 2,5 x 10 јарди

100 % полиестер Светло розова лента со платно со сјајна непослушна или убава шема 2,5 "x 10 јарди (30 стапки)...

DEN 255.84
1,5 бела/неонска виолетова зебра zebra grosgrain лента 10 двор Новак
1,5 бела/неонска виолетова зебра zebra grosgrain лента 10 двор

100% полиестер Брода во боја, несмалување, миење и суво чистење 1,5 "ширина на инчи Целата лента доаѓа на про

DEN 3.33
Црвен занаетчиски ролна за занаетчиска лента - пакет од 2 Новак
Црвен занаетчиски ролна за занаетчиска лента - пакет од 2

Брилијантна црвена лента направена од природен рустикален бурап Burlap Ribbon ќе им даде природен изглед на в

DEN 0.67
Homeford обична лента за лапави, 20-инчен, 10-двор Новак
Homeford обична лента за лапави, 20-инчен, 10-двор

Обична лента за закопчување Овие природни панделки од јута се совршени за додавање на природен допир на

DEN 3.00
Fydxeud цврста боја сатенска ткаенина лента за завиткување на подароци, занает, лак за коса, свадба деко… Новак
Fydxeud цврста боја сатенска ткаенина лента за завиткување на подароци, занает, лак за коса, свадба деко…

Материјал : 100% полиестер Цврста боја на сатенска лента секоја ролна има 25 тина Висок квалитет со панделк

DEN 79.84