Offray Berwick 2,25 широк двојно лице сатенска лента, бела, 50 г.

Offray Berwick 2,25 широк двојно лице сатенска лента, бела, 50 г.

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

2-1/4 -инчен широка лента со 50 дворови. 2,25 '' Бело двојно лице сатенска лента, 50 г. Лента не е жична. Број на ставка Offray 214497. Направено во САД. 2-1/4 -инчен широка лента со 50 дворови. Направено од 100 проценти полиестер. Број на ставка Offray 214497. Направено во САД. Содржи една количка со една континуирана должина на лента. 2-1/4 -инчен широка лента со 50 дворови. 2,25 '' Бело двојно лице сатенска лента, 50 г. Лента не е жична. Број на ставка Offray 214497. Направено во САД. 2-1/4 -инчен широка лента со 50 дворови. Направено од 100 проценти полиестер. Број на ставка Offray 214497. Направено во САД. Содржи една количка со една континуирана должина на лента. Направено од 100% висококвалитетен полиестер и достапен во широк спектар на бои, нашиот зашиен раб двојно лице сатен лента има неограничени намени, вклучувајќи свадба и сезонско украсување, завиткување на подароци, везење и занаетчиски цвеќиња. Оваа бела лента е исто така одлична за сите видови на DIY проекти! Вклучува 50 јарди на Бервик Офрај 2.25 "Двојно лице сатенска лента во бела боја.

Избор на клиент

За Grosgrain Ribbon Chihuahua Doggies кученца минијатурни кучиња крзно бебе за спасување, 7/8 област Дома и градина - е 1 двор Новак
Fydxeud цврста боја сатенска ткаенина лента за завиткување на подароци, занает, лак за коса, свадба деко… Новак
Fydxeud цврста боја сатенска ткаенина лента за завиткување на подароци, занает, лак за коса, свадба деко…

Материјал : 100% полиестер Цврста боја на сатенска лента секоја ролна има 25 тина Висок квалитет со панделк

DEN 79.84