Berwick Offray DWI Вредност Velvet 4 Широк x 50 јарди-средно црвена/златна лента

Berwick Offray DWI Вредност Velvet 4 Широк x 50 јарди-средно црвена/златна лента

DEN 371.36

Новак

Достапно за нарачка

Земја на потекло : Тајван. ОСНОВА : 100 % полиестер/стадо : 100 проценти акрилик. Ќе добиете 1 ролна. Димензија на пакетот : 18,25 "L x 9.25" W x 8.75 "H. Ribbon. Земја на потекло : Тајван. База : 100 проценти полиестер/стада : 100 проценти акрилик. Willе добиете 1 ролна. Димензија на пакет : 18,25" L x 9.25 " W x 8,75 "H. Ribbon. 50 дворови завртки на увезен жичен раб со кадифе. Економски цени со вашиот избор на злато или рабови што одговараат.

Избор на клиент

Паметна светлина 6 морнарица лента со ленти - жични рабови - 10 јарди - ткаенина од јута Бурлап Новак
Паметна светлина 6 морнарица лента со ленти - жични рабови - 10 јарди - ткаенина од јута Бурлап

6 ”морнарица лента за прицврстување 10 јарди изработена од 100% природен јута бура жична лента Тесна тка�

DEN 255.84
Homeford обична лента за лапави, 20-инчен, 10-двор Новак
Homeford обична лента за лапави, 20-инчен, 10-двор

Обична лента за закопчување Овие природни панделки од јута се совршени за додавање на природен допир на

DEN 3.00
Тешка памучна мрежи од 1 инч - ремени за уметност и занаети -, корисни производи Матадор Новак
Тешка памучна мрежи од 1 инч - ремени за уметност и занаети -, корисни производи Матадор

Мултиупотреба и функционални памучни мрежи се меки на допир и совршени за многу цели Може да се користи

DEN 3.33
За Grosgrain Ribbon Chihuahua Doggies кученца минијатурни кучиња крзно бебе за спасување, 7/8 област Дома и градина - е 1 двор Новак
1 x 100 јарди цврста лента за грбови за завиткување на подароци, забави, свадбена декорација, занаетчиска шиење Новак