Kltribbon најлон кадифена лента со сингл, 1 инч x 25yards spool

Kltribbon најлон кадифена лента со сингл, 1 инч x 25yards spool

DEN 287.20

Новак

Достапно за нарачка

1 инчи x 25 јарди од мачка, 100% најлон -еднострана кадифена лента. Забележете : Понекогаш лентата со 25 дворови има 1 спој. Меко на допир, добар квалитет. Луксузните кадифени панделки валани на картонско јадро, можат лесно да се чуваат. Совршено подобрување на кој било проект. Одлично за ѓердан од кадифе, ѓердан, завиткување на подароци, модни додатоци, забавно украсување, декорација на домови, ленти за глава, лакови за коса, рачно изработени занаетчиски проект итн. Забележете : Понекогаш лентата со 25 дворови има 1 спој. Меко на допир, добар квалитет. Луксузните кадифени панделки валани на картонско јадро, можат лесно да се чуваат. Совршено подобрување на кој било проект. Одлично за ѓердан од кадифе, ѓердан, завиткување на подароци, модни додатоци, украси за забави, декорација на домови, ленти за глава, лакови за коса, рачно изработени занаетчиски проект итн.

Избор на клиент

Homeford Iridescent Berries и Satin Wired Ribbon, 2-1/2-инчи, 10-двор Новак
Homeford Iridescent Berries и Satin Wired Ribbon, 2-1/2-инчи, 10-двор

Iridescent бобинки и сатен жичен лента, 21 / 2инчи, 10двор Оваа лента за бобинки е совршена за претстојната сезон

DEN 2.33
Сатенска Занаетчиска Лента со Двојно Лице, 1/8-Инчен х 24 Стапки, Црвена Новак
Сатенска Занаетчиска Лента со Двојно Лице, 1/8-Инчен х 24 Стапки, Црвена

Сатенската лента со двојно лице е свилен, луксузен стил на лента, а ширината од 1 / 8 инчи е совршена за сез

DEN 2.67
Reliant Ribbon Katy 2 мај жичен раб лента, 1-1/2 инчи x 25 јарди, црвено Новак
Reliant Ribbon Katy 2 мај жичен раб лента, 1-1/2 инчи x 25 јарди, црвено

Полиестер, најлон Жичен Боја : црвена Големина : 11 / 2 инчи x 25 јарди Содржина на влакна : 60%најлон 40%полиест�

DEN 382.72
Jesep преклопете над еластична 3/4 '' 20мм истегнување на еластиката на еластиката за еластици за глава Новак
Jesep преклопете над еластична 3/4 '' 20мм истегнување на еластиката на еластиката за еластици за глава

Пакет, вклучувајќи : една ролна 10 јарди 3 / 4 инчи 20мм преклопена над еластичниот кабел Боја : Браун Врски з

DEN 1.00
Homeford Gingham отпечати лимони жичен лента, 1-1/2-инчен, 10-двор, кралско сино Новак
Homeford Gingham отпечати лимони жичен лента, 1-1/2-инчен, 10-двор, кралско сино

Гингам печатеше лимони жичен панделка Додадете свој допир на кој било проект! Оваа лента има освежувачк

DEN 291.20
Валентин жичен лента подарок за завиткување карирана heartубов срце, лабава бисер мониста Новак
Валентин жичен лента подарок за завиткување карирана heartубов срце, лабава бисер мониста

Убава и прекрасна : Рибала за срцеви мониста на Денот на вineубените е комбинирана со облик на срцев облик

DEN 223.68
Дијагонална карирана со споена лента со жичен раб - 10 јарди Новак
Дијагонална карирана со споена лента со жичен раб - 10 јарди

Дијагонална карирана со цврста боја фузионирана лента 2,5 "Широк од 10 јарди (во должина од 30 стапки)...

DEN 271.84
Мингпеи 2 инчи Божиќна органза лента сребрени вртливи 25 години Новак
Мингпеи 2 инчи Божиќна органза лента сребрени вртливи 25 години

2 инчи жични панделки за Божиќна органза 25 јарди по количка 100% полиестер и висока густина и добро чувств�

DEN 95.84