Панталони од iaqnaocc за жени, обични високи половини широки нозе плажа панталони со џебови

Панталони од iaqnaocc за жени, обични високи половини широки нозе плажа панталони со џебови

DEN 1296.00

Новак

Достапно за нарачка

80% полиестер, 10% спандекс, 10% памук. Увезени. 80% полиестер, 10% спандекс, 10% памук. 10-15 дена испорака. затворање. ♛ Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе обезбедиме сеопфатна услуга по -Sales. Ве молиме, изберете ја вистинската големина според табелата со големина. Материјал : Изработено од високо квалитетни материјали, лесен, дише, мека и високо квалитетна ткаенина. Исклучена за обична работа, работа, тренингот, излегување и патување. Карактеристики : Обичен симпатичен стил, лабава вклопување, високи половини, две странични џебови широка нога, лабава фитинг, долги пантацо панталони и хеланки за жени. Повод : костум за обични, отворени, училиште, шопинг, одмор, канцеларија, забава, вечер, клуб, одмор и секојдневен живот. Најдобар избор на летни џемпери. Натпревар : Совршено да се спарите со трендовски исечени врвови или маички за да ги покажете вашите криви и да го ласкате вашето тело. Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 68cm/26.77 '' Хип : 92cm/36.22 '' Должина : 99cm/38.98 '' Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Ваист : 72см/28,35 '' Хип : 96см/37,80 '' Должина : 100см/39,37 '' Големина : Л САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 половината : 76cm/29.92 '' Хип : 100см/39,37 '' Должина : 101cm/39,76 '' Големина : Xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 половината : 80см/31,50 '' Хип : 104cm/40.94 '' Должина : 102cm/40.16 '' Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 половината : 84cm/33.07 ' 'Hip : 108cm/42.52' 'Должина : 103cm/40.55' 'Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 половината : 88cm/34.65' 'Хип : 112cm/44.09' 'Должина : 104cm/40.94' '.

Избор на клиент

Mirityените женски јога фустани панталони исправени нозе разгорени и подигање за канцелариска работа со џебови Новак
ЈУКАИХЕН женски пешачки шорцеви за пешачење Брзи суви стрипови за рефлективни ленти со џебови Новак
ЈУКАИХЕН женски пешачки шорцеви за пешачење Брзи суви стрипови за рефлективни ленти со џебови

86% најлон, 14% спандекс Увезени Затворање на патент Машинско миење Големина : XS2 XL 6 џебови со патенти со цр�

DEN 1.33