Лезиртои Слатки Влечки За Жени-Слајдови За Ајкули За Возрасни-Влечки За Ајкули Чевли За Туширање-Чевли ЗА Плажа ШТО Не Се Лизгаат Ева Меки Влечки За Парови

Лезиртои Слатки Влечки За Жени-Слајдови За Ајкули За Возрасни-Влечки За Ајкули Чевли За Туширање-Чевли ЗА Плажа ШТО Не Се Лизгаат

DEN 351.84

Новак

Достапно за нарачка

Етилен Винил ацетат единствен. Здрав Материјал : Овие Влечки Од Ајкула се изработени од здрав и издржлив материјал ЕВА, мек и удобен, со добро амортизирање и еластичност. Може лесно да се стави и соблече. Може да се преклопи и изврти и да се опорави кога ќе се олабави. Дизајнот на отворени прсти е многу дише, така што не мора да се грижите дали вашите стапала ќе станат жешки и испотени. Мека и Удобна : симпатичен дизајн на шема, уникатен дизајн на отворени прсти, оставете ја устата на ајкулата да се отвори и затвори кога одите, роман и интересен. Дизајниран со конкавен ѓон кој ги штити прстите од удирање на нозете на масата или праговите на вратите. Широка Пригода : Овие Влечки Од Ајкула се погодни за секого, за секој пол или возраст. Тоа е одличен придружник за спални соби, бањи, градини, бањи, спортски сали, базени, плажи, студентски домови, јавни тушеви, парни соби и многу повеќе. Сите сезони. Совршен Подарок : Слатките Влечки Од Ајкула се помодерни и уникатни од сличните влечки. Е За Божиќ, Нова Година, Роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот На Вљубените За Сопруга, Ќерка, Мајка, Баба, Татко, Дечко, Сопруг, Семејство, Пријатели идеален подарок за вашите најблиски. Анти-Лизгање И Лесно Чистење : Ајкула дното на влечките за бања има добар стисок за да ве спречи да се лизнете на влажни површини. Горниот дел лесно се брише и чисти. Брзо се суши за да ги одржува нозете суви после туширање или пливање. Совршени за скари на отворено или играње на плажа, влечките од ајкули се како ајкули што шетаат на плажа, а нивниот кул стил дефинитивно ќе привлече големо внимание. Можете исто така да го користите како папучи на двојката, или откачен подарок за вашите пријатели. Овие влечки се прекрасна и практична опција за подарок за вашата сопруга, мајка, ќерка, сестра, колешка или вашите најблиски, пријатели за да оживеат радост.

Избор на клиент

Карозу бебешки чевли влечки кожа мек ѓон Деца Мали Деца Доенчиња Дете до 6 години Новак
Карозу бебешки чевли влечки кожа мек ѓон Деца Мали Деца Доенчиња Дете до 6 години

100% Крава Кожа Велур единствен Крава Кожа Нашиот мек велур ѓон обезбедува заштита отпорна на лизгање...

DEN 159.84
Ugg unisex-дете i baby tasman влечка Новак
Ugg unisex-дете i baby tasman влечка

Увезени Гума ѓон Велур горниот 10мм uggplush upcycled волна постава и влошка Гумена надворешна плоча...

DEN 799.20
Северно лице Термобал влечен мазга против машки влечки Новак
Северно лице Термобал влечен мазга против машки влечки

Направени во САД или увезени Гума ѓон Образецот ја исполнува функцијата Чевли за машка Thermoball влечење Mule

DEN 0.67
Дирфоамс Машки Брендан Микрофибер Внатрешен/Надворешен Велур Сабо Со Влечки За Камшик Новак