Титаниум нож Ланјард мушка, падобран монистра на мониста Паракорд мушка на отворено EDC приврзок

Титаниум нож Ланјард мушка, падобран монистра на мониста Паракорд мушка на отворено EDC приврзок

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Centausion Квалитет на високиот титаниум со нож за титаниум е изработена од титаниум, висока посебна јачина, нетоксична, не-алергенска, добра отпорност на корозија и термичка стабилност на висина. ✔ Ексекситска изработка : разрешени рабови за значително намалување на абењето и распрснување со продолжена употреба. - Бенефициран за здравјето : Титаниумскиот материјал е стабилен и корисен за здравјето. Овој додаток ќе ви помогне да ги смирите електричните струи на вашето тело и да ви помогне да се опуштите. ✔ Кул и уникатен дизајн : Совршена мушка за лента за вашиот патент, ранец, клуч или џеб нож. ✔ Повеќе избори : 3 бои за да изберете. Може да го изберете вашиот омилен. Висок квалитет : Титаниумска ножева мушка е изработена од титаниум, висока специјална јачина, нетоксична, не-алергенска, добра отпорност на корозија и термичка стабилност на висина. Исклучителна изработка : Chamfered рабовите за значително намалување на абењето и распрснување со продолжена употреба. Корисно за здравјето : Титаниумскиот материјал е стабилен и корисен за здравјето. Овој додаток ќе ви помогне да ги смирите електричните струи на вашето тело и да ви помогне да се опуштите. Кул и уникатен дизајн : Совршена мушка за лента за вашиот патент, ранец, клуч или џеб нож. Повеќе избори : 3 бои за да изберете. Може да го изберете вашиот омилен. Висок квалитет : Титаниумска ножева мушка е изработена од титаниум, висока специјална јачина, нетоксична, не-алергенска, добра отпорност на корозија и термичка стабилност на висина. Исклучителна изработка : Chamfered рабовите за значително намалување на абењето и распрснување со продолжена употреба. Корисно за здравјето : Титаниумскиот материјал е стабилен и корисен за здравјето. Овој додаток ќе ви помогне да ги смирите електричните струи на вашето тело и да ви помогне да се опуштите. Кул и уникатен дизајн : Совршена мушка за лента за вашиот патент, ранец, клуч или џеб нож. Повеќе избори : 3 бои за да изберете. Може да го изберете вашиот омилен.

Избор на клиент

Паракорд монистра со нож и привлечност Најт нож ланјард мушка EDC шарм брада мушка за 550 паракорд Новак
Паракорд монистра со нож и привлечност Најт нож ланјард мушка EDC шарм брада мушка за 550 паракорд

Големина на дупката : 0,21in Големина на мушка Идеална за стандардни 550 паракорд Високата цврстина не се де

DEN 1366.40
Atwood Paracord - 100 'x 3/32 Тактички кабел 4 најлон влакно јадро 275 Тежина на тест 275 bs Новак
Atwood Paracord - 100 'x 3/32 Тактички кабел 4 најлон влакно јадро 275 Тежина на тест 275 bs

Лесен и силен дијаметар од 3 / 32 "(2,4мм) 4 јадро на влакно со оптоварување со 275 bs 4 јадро на влакно со оптовар

DEN 159.52
Ленти за клучеви - 2 пакувања Paracord Lanyard Keychain со знаме на САД 550lb тешка парокард ланјард, клуч за маж за мажи, ѓердан Новак
Coob EDC Paracord Nife Lanyard со уникатен рачно испуштен цврст метал парорд мушка за приврзоци витез, колекција воин. Рачно Новак
Мермери воени спецификации паракорд којот RG1168H Новак
Мермери воени спецификации паракорд којот RG1168H

MILC5040 Type III е загарантиран 100% во согласност со воените спецификации и ги користат воените, владините и аг�

DEN 3.00
Терминатор на мушка од парокард Т -1000 - Паракорд монистра со нож во бронза Новак
Терминатор на мушка од парокард Т -1000 - Паракорд монистра со нож во бронза

Терминатор на мушка на Паракорд Т 1000 Паракорд монистра со нож во бронза Терминатор на мушка на Паракорд

DEN 942.40