GOIACII Менс Паричник Голем Капацитет ВИСТИНСКА Кожа РФИД Блокирање Бифолд Паричници За Мажи Со Лична Карта Прозорец и 15 Слотови Картичка

GOIACII Менс Паричник Голем Капацитет ВИСТИНСКА Кожа РФИД Блокирање Бифолд Паричници За Мажи Со Лична Карта Прозорец и 15 Слотови

DEN 415.84

Новак

Достапно за нарачка

Вистински Кожен Машки Паричник : изработен е од вистинска кожа со убава и мазна текстура, навистина мека и удобна за допир. Големината на машкиот кожен паричник е 4,72" х 3,94" х 1,18" (12 х 10 х 3 см). Лесен за носење, совршено да се користи како предни џебни паричници за мажи. Менс Паричник Со Патент : паричникот со патент за мажи има огромен капацитет од 15 слотови за картички, 2 слотови за готовина, 1 џеб за патент за монети и 1 Прозорец за ЛИЧНА КАРТА. Паричникот со патент за мажи работи одлично како машки паричници, футроли за картички и организатори на пари за да ги задоволи сите ваши дневни потреби. Безбедни Рфид Блокирање Паричници За Мажи : секоја картичка слот во НАШИОТ РФИД паричник За Мажи е опремен со напредни рфид блокирање поставата, која ќе ги заштити вредни информации зачувани НА РФИД чипови од неовластено скенирање. Бифолд паричникот совршено ќе се вклопи во вашата торба. Пакување Кутија за подароци : Нашиот паричник е спакуван во извонредна кутија за подароци. Овој мал машки паричник не е само одличен подарок за себе, туку и прекрасен подарок за Неговите Родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Таткото и кој било друг важен датум. Топло Потсетување : на нашите клиенти им обезбедуваме брзи одговори и задоволувачки услуги по продажбата, со цел да ги решиме сите проблеми кога го користите машкиот паричник. Ако има некое прашање или загриженост, ве молиме контактирајте не и оставете порака на која ќе провериме и ќе одговориме. GOIACII се фокусира на развојот на вистински кожни паричници. Обезбедувањето висококвалитетни производи е наш конзистентен услов. Едноставноста и практичноста се она што го следиме. Овој двоен паричник е изработен од 100% вистинска кожа. Колку подолго ги користите овие кожни паричници, толку поубави ќе станат. Џоаци класичниот минималистички паричник постигнува рамнотежа помеѓу паметното складирање и лесниот пристап, осигурувајќи дека секогаш го имате она што ви треба кога ви треба. Стилот, функцијата и квалитетот се спојуваат во нашиот флип-ап бифолд паричник. Секој слот за картички во нашиот рфид паричник е опремен со напредна поставата за блокирање НА РФИД, која ќе ги заштити вредните информации зачувани НА рфид чиповите од неовластени скенирања. Машкиот паричник има огромен капацитет од 15 слотови за картички, 2 слотови за готовина, 1 џеб со патент и 1 Прозорец за ЛИЧНА КАРТА. Доволно пространа за секојдневна употреба. Паричникот удобно ги чува вашите картички и сметки заедно. Лесно може да собере 15 картички и дневна сметка. МАШКИОТ паричник GOIACII има отвор за задна картичка со лесен пристап, обезбедувајќи ви брз пристап до она што ви треба. Бифолд паричникот е изработен од врвна топ 100% Крава кожа, која е подеднакво луксузна бидејќи е долготрајна. Обезбедете поголем капацитет ако needed.It исто така, може да биде компактен кога поставувате повеќе предмети. Во споредба со другите обични паричници, ова во голема мера ќе ја намали шансата да ставите многу работи во вашиот џеб и да не можете да ги затворите. Доаѓа во извонредна кутија за подароци. Најдобар подарок за денот на вљубените, денот на татковците, Божиќ, родендени итн. . Потребна ви е рфид заштита за да спречите крадци да користат електронски уреди за да ги украдат вашите personal информации од возачките дозволи, пасошите и кредитните картички. РФИД се залага за идентификација на радиофреквенцијата. Технологијата базирана на чипови се користи во многу улоги од многу индустрии и најчесто се користи во кредитни картички или пасоши за складирање personal информации.

Избор на клиент

ДРЕШОУ Еднорог Подароци За Девојки Ранец Со Врвки/Торба За Шминка Еднорог Постави Детска Забава Новак
ДРЕШОУ Еднорог Подароци За Девојки Ранец Со Врвки/Торба За Шминка Еднорог Постави Детска Забава

Полиестер Увезени Полиестер поставата Затворање на врвка Quage вклучува : 1 торба за врвки за сирена, 1 чант

DEN 1.67
Siskiyou Спортски Нфл Бранеа Пари Клип Новак Попуст
Siskiyou Спортски Нфл Бранеа Пари Клип

Официјално лиценциран производ лиценца : Siskiyou тока Бранеа метал пари клип Силен клип безбедно ги држи в�

DEN 137.76
Линксвокер Машки Колегиум Паричник Новак
Линксвокер Машки Колегиум Паричник

Увезени Кожна постава Сува Крпа Чиста Вистинска Кожа Паричник на играчот мерки : 45 / 8 "х 3 " х 3 / 8" Надвореш�

DEN 367.84
Травеламбо Женски Паричник РФИД Блокирање Бифолд Мулти Картичка Случај Паричник Со Патент Џеб Новак
Травеламбо Женски Паричник РФИД Блокирање Бифолд Мулти Картичка Случај Паричник Со Патент Џеб

Кожна постава Предвремено затворање Сува Крпа Чиста ЕВТИН ПАРИЧНИК : Висококвалитетна вистинска кожа +

DEN 351.84
XMLiZhiGu Девојки Плус Чанта Мини Каваи Crossbody Кеси Новак
XMLiZhiGu Девојки Плус Чанта Мини Каваи Crossbody Кеси

Кадифен, Полиестер Увезени Материјали : оваа торба за рамо има кадифен надворешен мек квалитет со карир�

DEN 827.20
Кал Пари Клип Сртот Новак
Кал Пари Клип Сртот

Гарантирано Автентично Од дизајнерската линија Логоарт Метал : 10 Кт Жолто Злато Кутија За Накит Димензи

DEN 908.80
Фрај Машки Логан Антички Повлекување Билфолд Паричник Новак
Фрај Машки Логан Антички Повлекување Билфолд Паричник

100% Кожа Увезени Кожна постава Рачно Миење Воведување на логан, антички повлече кожна колекција од Фрај 8

DEN 0.33
Вера Бредли Женски Памук Делукс Поштенски Случај Паричник Со Рфид Заштита Новак
Вера Бредли Женски Памук Делукс Поштенски Случај Паричник Со Рфид Заштита

100% памук Увезени РЕЦИКЛИРАН ПАМУК ШТО МОЖЕ ДА се ПЕРЕ ВО МАШИНА – памучната ткаенина со која сте запозн�

DEN 2.00
Рико Индустрии Ангели Ласерски Врежан Кафеав Преден Џебен Паричник Новак
Рико Индустрии Ангели Ласерски Врежан Кафеав Преден Џебен Паричник

Кожен преден џебен паричник Ги чува вашите пари и картички безбедни Карактеристики 2 слотови картичка п

DEN 2.33
Скриен режим трифолда кожа паричник за мажи со блокирање на РФИД Новак
Скриен режим трифолда кожа паричник за мажи со блокирање на РФИД

LF уредите работат на 125 k Hz или 134 k Hz и имаат растојание за читање до 10 см Ова е она што вашата пристапна ка�

DEN 1.67
Бил за срце, паричник за мажи со патент оригинална кожа бифолд чанта за машка ID прозорец и џеб за монети Новак
Бил за срце, паричник за мажи со патент оригинална кожа бифолд чанта за машка ID прозорец и џеб за монети

✅ 【100% оригинална кожа : : Овој паричник е изработен од најдобриот слој на материјал од кукавици Зипер

DEN 479.84
Белрој Картичка Ракав Новак
Белрој Картичка Ракав

Увезени Кожна постава Затворање на патент Сува Крпа Чиста Држи 28 картички и преклопени сметки Го одржув

DEN 977.60
Пожарникар Трифолд Паричник Солиден Луд Коњ Кожа Рфид Заштитени Новак
Пожарникар Трифолд Паричник Солиден Луд Коњ Кожа Рфид Заштитени

Кожна постава Трикратно затворање Сува Крпа Чиста Логото на пожарникарот Е Врежано во Грубата Кожа Од К

DEN 399.84