Сотанија-Швајцарски Кожен Пасош И Држач ЗА Кредитни Картички Случај Рфид Блокирање Покритие Организатор На Патни Документи Паричник Подарок За Мажи, Жени

Сотанија-Швајцарски Кожен Пасош И Држач ЗА Кредитни Картички Случај Рфид Блокирање Покритие Организатор На Патни Документи Паричник

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

€ Мора Да Има Додаток За Патување ● задолжителен додаток за патување за денешниот минималистички патник кој бара и стил и функција. Дизајниран е да го организира вашиот пасош преку патувањето што исто така ќе ви помогне да го одржувате при рака во секое време. Со оглед на малата големина, лесно се држи и исто така брзо се лизга во вашиот џеб или чанта. ● 100% Премиум Вистинска Кожа ● овој луксузен 100% капак и држач за пасош од вистинска кожа е совршен подарок за некој што сака да патува и да го гледа светот со стил!. ● БЕЗБЕДНОСНО / Рфид Блокирање ● Вградено рфид-блокирање, ја блокира фреквенцијата од 13,66 MHz пронајдена во кредитни картички или дебитни картички, штит за да спречи откривање на информации за лична сметка. Не смее да блокира други фреквенции што се користат за картички за пристап до вработените и key карти. ● ФУНКЦИОНАЛНОСТ € СОТАНИЈА Швајцарски Пасош Паричник одговара на кредитни картички, пари, авионски билети, пасош. Ние произведовме Кожен Носител На Пасош За мажи и жени со џебови за кредитни ,d карти, џеб за пари. € Мора Да Има Додаток За Патување ● задолжителен додаток за патување за денешниот минималистички патник кој бара и стил и функција. Дизајниран е да го организира вашиот пасош преку патувањето што исто така ќе ви помогне да го одржувате при рака во секое време. Со оглед на малата големина, лесно се држи и исто така брзо се лизга во вашиот џеб или чанта. ● 100% Премиум Вистинска Кожа ● овој луксузен 100% капак и држач за пасош од вистинска кожа е совршен подарок за некој што сака да патува и да го гледа светот со стил!. ● Безбедносно / Рфид Блокирање+ Вградено рфид-блокирање, ја блокира фреквенцијата од 13,66 MHz пронајдена во кредитни картички или дебитни картички, штит за да спречи откривање на информации за лична сметка. Не смее да блокира други фреквенции што се користат за картички за пристап до вработените и key карти. ● ФУНКЦИОНАЛНОСТ € СОТАНИЈА Швајцарски Пасош Паричник одговара на кредитни картички, пари, авионски билети, пасош . Ние произведовме Кожен Носител На Пасош За мажи и жени со џебови за кредитни ,d карти , џеб за пари. ● 90 дена наплата И 3-годишна Гаранција За Замена ● ние сме многу сигурни во квалитетот на нашиот производ. Нашата гаранција го покрива секој дефект предизвикан за време на производството и испораката на производот. Ние продолжуваме со секоја нарачка за да бидеме сигурни дека го сакате нашиот производ. Во случај да не сте задоволни со купувањето, вратете го или заменете го без никаков проблем. Кожата со полно зрно е најквалитетна оценка на кожа. Доаѓа од горниот слој на кожата и го вклучува целото природно зрно. Кожата е исклучително силна и издржлива и останува исклучително дише, што резултира со помала влага од продолжен контакт. Како што старее кожата со полно зрно, наместо да се истроши, таа гори и разубавува. Навистина, колку повеќе го користите, толку подобро изгледа и се чувствува.

Избор на клиент

Пакала66 Стп Кожа Пасош Покритие Со Сливер Сад Логото Печатени За Патување Новак
Пакала66 Стп Кожа Пасош Покритие Со Сливер Сад Логото Печатени За Патување

Достапно во различна боја Го штити вашиот пасош и го одржува чист и секогаш во добра форма...

DEN 79.84