Носител На Пасош од 2 пакети, Носител На Пасош И Картичка За Вакцина Комбо, Носител На Пасош Со Слот За Картичка За Вакцина, Паричник За Пасош, Покритие За Пасош, Случ?

Носител На Пасош од 2 пакети, Носител На Пасош И Картичка За Вакцина Комбо, Носител На Пасош Со Слот За Картичка За Вакцина,

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

●Повеќенаменски●во куќиштето за пасош има 2 џебови : чистиот џеб е за вашата картичка за вакцинација, а другиот е за вашиот пасош. ①Големина 5,6 "х 4" (Л х Ш) Лесен и компактен дизајн, нашиот држач за картички за вакцини за пасоши нема да додаде непотребен рефус или тежина, исто така можете да го ставите во торбите или големите џебови на палтото, идеални за патување или службени патувања. `+Лесно За Прикажување Нашиот држач за пасош и држач за картички за вакцини е направен по нарачка за совршено да одговара и на вашиот пасош и на картичката за вакцина. Чувајте ги сите ваши основни патни документи чисти, организирани и безбедни на едно место. Ви овозможува брзо пристап до вашата патна документација и прикажување картичка за вакцинација ЦДЦ кога е потребно. €Материјал q нашиот пасош и држач за картички за вакцини combo е направен од стп кожа, мека, удобна во рака, водоотпорна и лесна за чистење. ●Практичен Случај На Организатор●совршена комбинација на пасош и картичка за вакцина, моќното складирање лесно може да ви помогне да чувате пасош, картичка за вакцина, авионски билет и други personal работи. Пасош И Држач За Картички За Вакцини Комбо.

Избор на клиент

Пакала66 Стп Кожа Пасош Покритие Со Сливер Сад Логото Печатени За Патување Новак
Пакала66 Стп Кожа Пасош Покритие Со Сливер Сад Логото Печатени За Патување

Достапно во различна боја Го штити вашиот пасош и го одржува чист и секогаш во добра форма Совршено доде

DEN 79.84