Блескави Бела Паста За Заби Свеж Здив Ниацинамид Лош Х Здив Отстрани, Белење На Заби Паста За Заби, Интензивно Отстранување На Дамки Паста За Заби, Свеж Здив

Блескави Бела Паста За Заби Свеж Здив Ниацинамид Лош Х Здив Отстрани, Белење На Заби Паста За Заби, Интензивно Отстранување

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

Блескава Бела Паста За Заби : нашата паста за заби, се покажа како ефикасна во отстранувањето на дамките од површината. го запира лошиот здив и помага во освежување на здивот. Освежете го здивот : организмите поврзани со лош здив, болки во непцата, шуплини и наслаги. ви дава самодоверба да се соочите со денот со блескава насмевка. Нежни И Безбедни : природните состојки во нашата паста за заби се нежни и безбедни за секојдневна употреба, поддржувајќи го целокупното орално здравје. Секојдневна Употреба : напредна формула за отстранување дамки за отстранување на тврдоглав чај, дамки од кафе.Направете ги забите побели и направете ја вашата насмевка поубава. Практично за употреба : Компактна Големина, го одржува таложењето на пастата за заби и го расипува шалтерот за бања и пастата за заби уредни и содржани;Мало Шише Погодно за секојдневна употреба и патување. Спецификација : нето содржина : 100 (г/мл) рок на траење : три Години применливи луѓе : Жени, мажи, деца Пакетот Вклучува : 1п/2/3 парчиња *Блескава Бела Паста За Заби Свеж Здив Ниацинамид Лош Ж Здив Отстрани Забелешка : 1.Поради рачно мерење, дозволете разлика од 1-5г/1-2см. 2.Поради различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.

Net content: 100 (g/ml)
Shelf life: three years
Applicable people: women, men, children
Package Includes:  
1p/2/3 pcs *Dazzling White Toothpaste Fresh Breath Niacinamide Bad H Breat Remove :
Note:
1.Due to manual measurement, please allow a difference of 1-5g/1-2cm. :
2.Due to different displays and different lighting, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you for your understanding. :

Избор на клиент

Премиер емајлон флуорид паста за заби од 4,3 мл ветре Новак
Премиер емајлон флуорид паста за заби од 4,3 мл ветре

0,45% Stannoфлуорид (1150 ppm F) Клинички докажана активна состојка за антикавилност, антигингвитис и чувствител�

DEN 2.00
Детски Мус За Чистење Заби, Пена За Белење Заби Со Вкус На Овошје, Паста За Заби Со Вкус На Портокал Од Јагода Новак
Sensodyne pronamel паста за заби, флуорид, нежно белење, алпско ветре, 4 мл. Новак
Sensodyne pronamel паста за заби, флуорид, нежно белење, алпско ветре, 4 мл.

Зајакнување и повторно растителни емајли Заштитете од шуплини Бели заби Заштитете од ефектите на абење

DEN 676.80
Bluequeen Ayuverdic Gum Paint 10 ml за непцата на забите Новак
Bluequeen Ayuverdic Gum Paint 10 ml за непцата на забите

Ајувердиќ за џвакање боја 10 ml за непцата на забите Ајувердиќ за џвакање боја 10 ml за непцата на забите...

DEN 880.00
Woobamboo! Паста за заби: меур Бери - природно изведен, слободен флуорид, веган, без глутен Новак
Woobamboo! Паста за заби: меур Бери - природно изведен, слободен флуорид, веган, без глутен

(1) Вообамбоо! Паста за заби од меурчиња Бери 4 мл 98% природно изведена паста за заби Глутен + флуорид беспл

DEN 2.00