КСИЈАОНАН 8 парчиња 1,69 мл Килибарна Стаклена Тегла Шишиња За Патување,За Креми, Лосион, Убавина и Лигите, прикачете 1 Лист Етикета

КСИЈАОНАН 8 парчиња 1,69 мл Килибарна Стаклена Тегла Шишиња За Патување,За Креми, Лосион, Убавина и Лигите, прикачете 1 Лист

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

● ЗАШТИТЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ПРЕДМЕТИ : нашите случаи за патување се совршено решение за носење на вашите предмети за убавина или лигите додека сте во движење. ● 8 ПАРЧИЊА КИЛИБАРНИ ТЕГЛИ : Секој сет вклучува 8 килибарни стаклени тегли во 1,69 мл. ● ПРИЛОЗИ ЗА ЕТИКЕТИ : Секоја тегла доаѓа со етикета, што го олеснува следењето на она што е внатре. ● ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Нашите шишиња за патување се совршени за чување на вашите креми, лосиони, производи за убавина, па дури и лигите!. ● ИЗДРЖЛИВ : Изработени со висококвалитетни материјали, нашите килибарни стаклени тегли ќе ги заштитат вашите предмети од сончева светлина и други груби елементи. ● ЗАШТИТЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ПРЕДМЕТИ : нашите случаи за патување се совршено решение за носење на вашите предмети за убавина или лигите додека сте во движење. ● 16 ПАРЧИЊА КИЛИБАРНИ ТЕГЛИ : Секој сет вклучува 16 килибарни стаклени тегли во 4 различни големини, кои се движат од 0,17 мл до 1,69 мл. ● ПРИЛОЗИ ЗА ЕТИКЕТИ : Секоја тегла доаѓа со етикета, што го олеснува следењето на она што е внатре. ● ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Нашите шишиња за патување се совршени за чување на вашите креми, лосиони, производи за убавина, па дури и лигите! ● ИЗДРЖЛИВ : Изработени со висококвалитетни материјали, нашите килибарни стаклени тегли ќе ги заштитат вашите предмети од сончева светлина и други груби елементи.

Избор на клиент

Тбуобт Торба За Шминка Патент Торбичка Патување Козметички Организатор За Жени И Девојки, Терен За Голф Новак
Тбуобт Козметички Патни Торби, Футрола За Шминка, Торба За Шминка За Тоалети, Шарени Цвеќиња Во Полн Цут Новак