Држач за Четка за Шминка ајфи, Козметичка Силиконска Четка За Шминка Торба За Патување Преносни Четки За Лице Опфаќа Торба За Складирање На Организатор На Магнетна

Држач за Четка за Шминка ајфи, Козметичка Силиконска Четка За Шминка Торба За Патување Преносни Четки За Лице Опфаќа Торба За

-170 %

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

●Држач За четка Против паѓање На магнетна Четка За Шминка ● 4 Магнети држете го држачот за четка затворен, спречете паѓање на помали четки и совршен за во движење.Лесно се внесуваат и излегуваат четки за шминка и ги одржуваат сите четки чисти.Погоден за 7-10 четки за шминка, повеќе за задоволување на потребите на нежните девојки. ●Висококвалитетен И Издржлив Мек Силикон ● складирањето четки за шминка е направено од силикон, кој е безопасен за кожата и околината. И нема иритирачки мирис и нема да предизвика алергиски реакции. Материјалот е мек и не е лесно деформиран, не е лесен за кинење и рециклирање. ●Чувајте Ги Вашите Козметички Кеси За Шминка Чисти ● Користете го држачот За четка за шминка за да ја намалите деформацијата на главата на четката и триењето со други предмети,ги одржува четките за шминка чисти и го продолжува нивниот животен век, а исто така спречува четката за шминка директно да контактира со другите кеси, правејќи ја почиста, отпорна на прашина и вода. ●Футрола за Четка за шминка погодна За патувања ● Бидејќи нашиот држач За алат за шминка е отпорен на кршење и не искривува,дизајн На Магнетно Затворање кој е лесен, компактен, простран.Вашите четки нема да се свиткаат и валкаат фрлени во футрола за шминка,можат добро да ги заштитат четките за шминка и другите додатоци. ●Значаен Подарок●Подарете Ги вашите најблиски држач за четки за шминка и организатор за да ги зачувате нивните дневни најважни работи од нечистотија, масло, итн., додека обезбедување на стилски комичен носител за носење на нивните алатки за шминка. Држач За Четка За Шминка Козметичка Силиконска Четка За Шминка Торба За Патувања Преносни Четки За Лице Опфаќа Торба За Чување На Организаторот На Магнетна Четка За Шминка За Патување Симпатичен, Мек И Елегантен Дизајн држачот за силиконска козметичка четка ја нагласува вашатаesетика и практичност. Се одликува со странични отвори кои одлично одат со неговиот целокупен дизајн. Отпорен на прашина, Дише и еколошки Овој држач за четки за силиконска шминка е изработен со висококвалитетен и безопасен силициум кој е отпорен на прашина, дише и не е лесен за кожата и околината. Одлично за четки за шминка и други додатоци Не се сместени само четки за шминка, туку и други додатоци за шминка како што се ајлајнер, четки за веѓи, коректор, мелеми за усни и многу повеќе. Лесен за чистење и носење кој служи и како одличен држач за алат за шминка за патување.

Избор на клиент

Тбуобт Козметички Патни Торби, Футрола За Шминка, Торба За Шминка за Тоалети, цртан филм за животни за мачки Новак
Тбуобт Козметички Патни Торби, Футрола За Шминка, Торба За Шминка За Тоалети, Шарени Цвеќиња Во Полн Цут Новак