12 парчиња шминка за шминка пуфта триаголник шминка за шминка, преносен мек велур, памук во прав за лице за тело на лицето, лабава прашок козметички алатки со лента з?

12 парчиња шминка за шминка пуфта триаголник шминка за шминка, преносен мек велур, памук во прав за лице за тело на лицето,

-171 %

DEN 79.84

Новак

Достапно за нарачка

Пакет : Пакетот вклучува совршени 6 парчиња пудра во прав за притисок во прав, секој пуф со прав мери приближно 6x7x1cm/2.4 x 2,8 x 0,4inch. Тие се еднократно, тие остануваат долго време со вас. Дизајн на триаголник : Подигачот во прав е дизајнирана со триаголник и лак на лакот, можете да ја користите страницата на лак за да ширите фондација на лицето, да користите лак на лак за да ставите темел околу носот и очите. Изведете ја вашата шминка рамномерна и природна. Материјал со висок квалитет : Нашата пуфта во прав е изработена од велур и перница сунѓер.Вилвет-меф, ви дава удобен допир на кожата, дозволете ви да имате убаво искуство со користење. Повеќекратни намени : Овие мафини за шминка се погодни за течност за основање, лабава прашок, крем за изолација, сенка за очи, сончање и други производи за сув прав, погодни за сува кожа, неутрална кожа, чувствителна кожа на кожата. Услуга : Ако не сте задоволни со нашиот производ, не грижете се! Среќни сме да ги вратиме вашите вредни пари со бесплатна промена на предметите. Сите поплаки, прашања и предлози се постапуваат веднаш. Карактеристики : 1 : Квалитетен материјал : Оваа магла за шминка за шминка може да се пее и може да се употреби, Sotfness, Compact може да ви послужи за трајно време. 2 : Лесен и лесен за носење за работа, патување, забава и секојдневна употреба. 3 : Лесно за чистење. Измијте ја во топлата вода со неутрален детергент, а потоа исушете се за повторна употреба. 4 : Убави подароци : Овие сунѓери за шминка со форма на триаголник и дизајн на ленти се лесни за одржување и работа, помагајќи да се забрза процесот на шминка и да ве натера да изгледате подобро, слатки подароци за вашата сестра, сопруга, девојка, семејства, жени пријатели и многу повеќе . Спецификации : Боја : црна, бела, розова големина : приближно 6x7x1cm/2.4 x 2,8 x 0,4 инчи Главен материјал : кадифе и мек сунѓер Белешка : Ве молиме, дозволете мало отстапување заради рачно мерење. Ве молиме, оставете мали разлики во бојата заради различни монитори.

Избор на клиент