Тешко складирање на апроце

Тешко складирање на апроце

DEN 479.84

Новак

Достапно за нарачка

Еко-пријателски материјал : Направено од висока густина ЕВА и 1680 D материјал, премиум тврда Ева за да се обезбеди издржливост и долготрајни перформанси. Совршено вклопување : Специјално дизајниран за Canon Pixma TR150 Pixma IP110 безжичен мобилен печатач. Погоден дизајн : Удобна рачка за лесна преносливост, доаѓа со специјално џеб за мрежи за други додатоци, мазен, но силен двоен патент се лесни за отворање и затворање, давајќи ви подобро користење на искуство. Одлична заштита : Стилски и издржлив, спречува какви било штети или гребнатини предизвикани од случајно испакнување, спуштање, го обезбедува уредот во добра состојба на патување или на отворено. За продажба е само случај (уредот и додатоците не се вклучени). Еко-пријателски материјал : Направено од висока густина ЕВА и 1680 D материјал, премиум тврда Ева за да се обезбеди издржливост и долготрајни перформанси. Совршено вклопување : Специјално дизајниран за Canon Pixma TR150 Pixma IP110 безжичен мобилен печатач. Погоден дизајн : Удобна рачка за лесна преносливост, доаѓа со специјално џеб за мрежи за други додатоци, мазен, но силен двоен патент се лесни за отворање и затворање, давајќи ви подобро користење на искуство. Одлична заштита : Стилски и издржлив, спречува какви било штети или гребнатини предизвикани од случајно испакнување, спуштање, го обезбедува уредот во добра состојба на патување или на отворено. За продажба е само случај (уредот и додатоците не се вклучени).

Избор на клиент

Сертифицирана реновирана HP Laserjet Pro 400 M425DN M425 CF286A се-во-еден машина со тонер и 90-дневна гаранција Новак
Сертифицирана реновирана HP Laserjet Pro 400 M425DN M425 CF286A се-во-еден машина со тонер и 90-дневна гаранција

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

DEN 2.00
N/A 20 парчиња/пакет 50м 3Д -пенкало нишки PLA PCL 1,75мм дијаметар 5 метри/ролни материјали за печатење 3D пенкало Новак
N/A 20 парчиња/пакет 50м 3Д -пенкало нишки PLA PCL 1,75мм дијаметар 5 метри/ролни материјали за печатење 3D пенкало

Дијаметар на влакно : 1,75мм PCL материјали Опсег на температура на печатење : 70100 степени Целзиусови ; ПЛА м�

DEN 2.67
VJ-1618 / VJ-1324 Head FFC-DG-41072 оригинал Новак
VJ-1618 / VJ-1324 Head FFC-DG-41072 оригинал

Дел бр : DG41072 Производител : Мутох Оригинал Оваа глава FFC (D) е долга 33,8 см и ширина 3 см Има 29 пина Компатиби�

DEN 0.67
Одаро Пинк M08F буква преносен печатач за патување со 100 листови континуирана термичка хартија 8,5 x 11 Големина на буквата Новак Попуст
SSSR AC адаптер за AGPTEK USB Mini 58mm POS 384 LINE THERMAL DOT Прием за прием на печатач за напојување Полнач за напојување Новак
SSSR AC адаптер за AGPTEK USB Mini 58mm POS 384 LINE THERMAL DOT Прием за прием на печатач за напојување Полнач за напојување

Влез : 100 V240 V AC; Одлично за замена или патување назад OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над

DEN 1.67
Систем со мастило-6 шишиња, 12 касети за Мимаки Новак
Систем со мастило-6 шишиња, 12 касети за Мимаки

Систем за мастило на Мамаки Вклучувајќи 6 шишиња, 12 касети Забелешки : ОЕМ Компатибилност на печатачот : �

DEN 1.67
Водич за прирабница за печатач Qomolangma за Роланд RS-540 / SG-300 / SJ-740 Водич за прирабница 2-21995106 Новак
Водич за прирабница за печатач Qomolangma за Роланд RS-540 / SG-300 / SJ-740 Водич за прирабница 2-21995106

Generic Roland RS540 / SG300 / SJ740 Flange, Водич 221995106 Број на дел : 21995106 Долго користење на живот и добра применливост...

DEN 3.33
N/A мини термички печатач Mini Mini Protable Printer Referecter Free апликација на телефонски печатач Новак
N/A мини термички печатач Mini Mini Protable Printer Referecter Free апликација на телефонски печатач

Преносен термички печатач, прием за преземање, прием за јадење, графички QR код, целосно печатење...

DEN 3855.52
Замена на адаптерот Најдобра AC/DC за EPSON TM-P80 P80 TMP80 MOBILINK Безжичен прием за напојување на печатач за напојување Новак
Печатачи за термички прием на Docooler BT USB QR Code Barcode налепница Лепички печатач Новак
Печатачи за термички прием на Docooler BT USB QR Code Barcode налепница Лепички печатач

Еколошка пријателска : Печатете ги висококвалитетни сметки или баркодови без да користите мастило, пот�

DEN 223.84
Печатач Memouqueen M04AS Mini налепница - Термален печатач за џеб безжичен преносен печатач за iPhone со 6 ролни 53мм лепила Новак
Delugs Оригинален LTP01-245-11 Термички печатење на глава за печатење на глава за печатење 58мм прием за печатење LTP01-245-08 Новак
Печатач N160ii TakeAway Metworke Coiting Catering Cashion Machine Termal Amefipt Printer Автоматски нож за сечење хартија 80мм Новак
Печатач N160ii TakeAway Metworke Coiting Catering Cashion Machine Termal Amefipt Printer Автоматски нож за сечење хартија 80мм

USB+Wi Fi далечинско печатење без мрежен кабел, погоден за печатење во кујна Мал и компактен, погоден за сек�

DEN 6166.88
Re-640/RA-640/SP-540 Encoder сензор Оригинал-W701987020 Новак
Re-640/RA-640/SP-540 Encoder сензор Оригинал-W701987020

Дел бр : W701987020 Производител : Роланд Компатибилност на печатачот : Роланд RE640 / RA640 / VS640 / VP540 / SP540...

DEN 959.84
N/A Преносен термички печатач мини печатач 57мм печатач Новак
N/A Преносен термички печатач мини печатач 57мм печатач

Глава за печатење со висока резолуција, брзина на печатење 10мм / с, јасно печатење и стабилни перформанс�

DEN 2.67