Филтрет 20х30х1, Филтер За Воздух На Печка Наизменична СТРУЈА, МПР 1500, Ултра Алерген За Здраво Живеење, 2-Пакет &засилувач; 14х14х1, Филтер За Воздух На Печка Наизменична С

Филтрет 20х30х1, Филтер За Воздух На Печка Наизменична СТРУЈА, МПР 1500, Ултра Алерген За Здраво Живеење, 2-Пакет &засилувач;

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Производ 1 : НАДМИНУВА ФИБЕРГЛАС, ПЕРАТ и НЕЕЛЕКТРОСТАТСКО 3-месечно плисирано 1 инчи. домашни филтри за воздух за вашата печка, клима уред или СИСТЕМ ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА. Производ 1 : ДИЗАЈНИРАН СО ЕКСКЛУЗИВНА Технологија 3-во-1 Од 3м За да ги зароби несаканите честички на воздухот додека дозволува почист проток на воздух. Производ 1 : ПРИВЛЕКУВА И ФАЌА микроскопски честички како што се чад, остатоци од кашлица и кивање, бактерии и вируси и големи честички, вклучувајќи влакненца, прашина од домаќинството и полен. Производ 1 : 1500 МПР има рејтинг НА МЕРВ 12. Производ 2 : НАДМИНУВА ФИБЕРГЛАС, ПЕРАТ И НЕЕЛЕКТРОСТАТСКО 3-месечно плисирано 1 инчи. домашни филтри за воздух за вашата печка, клима уред или СИСТЕМ ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА. Производ 2 : ДИЗАЈНИРАН СО ЕКСКЛУЗИВНА Филтер Бренд 3-во-1 технологија ОД 3М за да ги зароби несаканите честички на воздухот додека дозволува почист проток на воздух. Производ 2 : ПРИВЛЕКУВА и ФАЌА честички како што се влакненца, полен, прашина, првут од домашни миленици, чад и смог. Производ 2 : 1000 МПР има рејтинг НА МЕРВ 11. НАДМИНУВА ФИБЕРГЛАС, ПЕРАТ и НЕЕЛЕКТРОСТАТСКО 3-месечно плисирано 1 инчи. домашни филтри за воздух за вашата печка, клима уред или СИСТЕМ ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА. Филтрет 20х30х1, Филтер За Воздух Со Наизменична СТРУЈА, МПР 1500, Ултра Алерген За Здраво Живеење, 2-Пакет (точни димензии 19,81 х 29,81 х 0,78) вашиот дом треба да биде вашето светилиште, почнувајќи од воздухот што го дишете. Филтретниот Алерген, Бактериите И Вирусните Филтри за Воздух помагаат да се фатат несаканите честички од воздухот во вашето домаќинство, придонесувајќи за почиста, посвежа домашна средина. Со проактивно фаќање прашина, бактерии, вируси и алергени, овие филтри со високи перформанси помагаат да се подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом.Филтрет 14х14х1, Филтер За Воздух На Печка Наизменична СТРУЈА, МПР 1000, Микро Алергенска Одбрана, 2-Пакет (точни димензии 13,81 х 13,81 х 0,81) Одлучете Се За Филтер За Воздух За Одбрана На Алерген Филтер За Филтрирање На Воздухот за Да го трансформирате вашиот систем за централно греење и ладење во операција за филтрирање на воздухот во целиот дом. Овој филтер без глупости помага да се фатат различни големини на честички, од големиот (влакненца, полен, прашина и првут од домашни миленици) до микроскопскиот (чад и смог).

Избор на клиент

Јасни Филтри, Филтер За Воздух 15х20х1, МЕРВ 8, МПР 600, Филтер За Воздух Во ПЕЧКА За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 6-Пакување, Бело Новак Попуст
Anycore 10x10x1 Ac Печка Филтер За Воздух, MPR 600, MERV 8 Pleated HVAC AC Филтер, 4 Пакет Новак
Anycore 10x10x1 Ac Печка Филтер За Воздух, MPR 600, MERV 8 Pleated HVAC AC Филтер, 4 Пакет

Mpr 600 HVAC печка филтер, во споредба со другите филтри со иста големина, нашиот филтер има подолг век на тра�

DEN 431.84
Нордиски Чист 18x18x1 MERV 14 Pleated Плус Јаглерод ПЕЧКА Филтри За Воздух 12 Пакет Новак
Нордиски Чист 18x18x1 MERV 14 Pleated Плус Јаглерод ПЕЧКА Филтри За Воздух 12 Пакет

Номинална Големина : 18 х 18 х 1, Вистинска Големина : 17 3 / 4 х 17 3 / 4 х 3 / 4 (17,75 х 17,75 х 0,75) Измерете го вашиот филт�

DEN 3.33
Филтрет 14х20х1, Наизменична Струја Печка Филтер За Воздух, МПР 1500, Здрав Живот Ултра Алерген, 2-Пакет Новак
Филтрет 14х20х1, Наизменична Струја Печка Филтер За Воздух, МПР 1500, Здрав Живот Ултра Алерген, 2-Пакет

НАДМИНУВА ФИБЕРГЛАС, ПЕРАТ и НЕЕЛЕКТРОСТАТСКО 3месечно плисирано 1 инчи домашни филтри за воздух за ваш�

DEN 0.67
Едноставно со MervFilters 12x18x1 Филтри За Воздух, Merv 8, Ac Печка Филтер За Воздух 6 Пакет Новак
Едноставно со MervFilters 12x18x1 Филтри За Воздух, Merv 8, Ac Печка Филтер За Воздух 6 Пакет

УНИВЕРЗАЛНО КОМПАТИБИЛЕН : овој климатик, печка и ФИЛТЕР ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА работи со речиси секоја марка

DEN 1.00
Акумулатор Злато 19х25х1 Мерв 8 Филтер За Воздух/Филтер За Печка Новак
Акумулатор Злато 19х25х1 Мерв 8 Филтер За Воздух/Филтер За Печка

19х25х1 (18, 5х24, 5) мерв 8 – Тестиран и оценет Според Standardрае Стандард 52.2 Зафаќа до 76% од вообичаените честичк�

DEN 1.00
Аеростар 16х20х1 Мерв 13 Плисиран Филтер За Воздух, Филтер За Воздух Со Наизменична Струја, 6 Пакување Новак
Аеростар 16х20х1 Мерв 13 Плисиран Филтер За Воздух, Филтер За Воздух Со Наизменична Струја, 6 Пакување

Номинална големина : 16x20x1; Вистинска големина 15 3 / 4 "x 19 3 / 4" x 3 / 4 "x 3 / 4"; овој merv 13 филтер е споредлив со MPR 15001

DEN 910.40
ЗАМЕНА НА ЕЛЕКТРОСТАТСКИ ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ / ЕЛЕКТРОСТАТСКИ ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ЗА ЦЕНТРАЛНА КЛИМАТИЗАЦИЈА Новак
Практичен Набор 5 Плисиран Филтер За 1 Решетка За Враќање-МЕРВ 11 - Новак
Практичен Набор 5 Плисиран Филтер За 1 Решетка За Враќање-МЕРВ 11 -

€Големина : 24 "x 24" x 5 "q Дизајниран Да се вклопи во 1" враќање решеткислајдови во минатото на рамката, и има

DEN 283.20
Нордиски Чист 14х14х1 Плисиран МЕРВ 13 Филтри За Воздух 3 Пакување Новак
Нордиски Чист 14х14х1 Плисиран МЕРВ 13 Филтри За Воздух 3 Пакување

Номинална Големина : 14 х 14 х 1, Вистинска Големина : 13 3 / 4 х 13 3 / 4 х 3 / 4 (13,75 х 13,75 х 0,75) Измерете го вашиот филт�

DEN 0.33
Силкроад Ексклузивна Бања Суета ХИП-0722-Т-УИЦ-72 7ер 72 Новак
Силкроад Ексклузивна Бања Суета ХИП-0722-Т-УИЦ-72 7ер 72

72" Кабинет Со Двоен Мијалник Врв На Травертин, Поткопани Керамички Мијалници од Слонова Коска (3дупка) К�

DEN 398.40
16x30 x1 Пркосен Mark80 DMK80 Продолжен Pleat Purolator Merv 8 Филтер Новак
16x30 x1 Пркосен Mark80 DMK80 Продолжен Pleat Purolator Merv 8 Филтер

Жица Назад Структурни Филтер Поддршка Конзистентната форма на набори и растојанието овозможуваат чест

DEN 2.33
Портокалово/Бело Полиестерско Филтер За Воздух Влошки 1 Дебели, МЕРВ 8, Закачени Новак
Портокалово/Бело Полиестерско Филтер За Воздух Влошки 1 Дебели, МЕРВ 8, Закачени

Портокалова / Бела Полиестер Влошки Мерв 8 Перформанси, Леплив 1 " Дебели 6 Влошки со големина што ќе ги и�

DEN 2.33