Четка За прашина Под Прашина Од Микрофибер На Апаратот Со Столб За Продолжување Што Може Да Се Свитка, Се Пере, Прашина Што Може Да Се Прошири За Мебел За Софа Кревет

Четка За прашина Под Прашина Од Микрофибер На Апаратот Со Столб За Продолжување Што Може Да Се Свитка, Се Пере, Прашина Што

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

?®18" Свиткана Глава " Хеоат Тенок Прашина е совршена алатка за чистење за тешко достапни места. Долгиот рамен профил лесно се лизга помеѓу и под кујнските апарати, машината за перење, машината за сушење и длабоките ормари. ?●Алуминиумски Телескопски Продолжен Столб●Изработен од врвен алуминиум за да се обезбеди лесен, отпорен на ' рѓа, цврст и издржлив. Може да се прилагоди според вашите потреби за висина. ДОСТИГНЕТЕ до 55 во кога е целосно продолжен што е доволно за чистење дури и највисоки фронтон без дополнителни скали или метла. ?€Одвојливи Крпи Од Микрофибер}вашите крпи од микрофибер се 100% перат Во Машина за супер едноставно чистење откако ќе заврши перењето. Платнената покривка е дизајнирана со еластични отвори, не е лесно да падне. Густата крпа од микрофибер со супер силни перформанси за апсорпција на вода, нема да има дамки при чистење и употреба како партал. ?●Олеснете Ја Работата●главата од Микрофибер Со Великодушна големина брзо ги чисти големите површини, станува електростатски наполнета додека ја користите, привлекувајќи прашина, полен и влакна со леснотија. Користете го влажно или суво за да го добиете просторот спик-и-распон. ?12 Месеци Размена Ве Молиме слободно контактирајте не ако наидете на какви било проблеми во врска со квалитетот. Ве молиме направете го следново : одете на Вашите Нарачки, пронајдете ја вашата нарачка во списокот и кликнете Контакт Продавач. Долгиот рамен профил лесно се лизга помеѓу и под кујнските апарати, машината за перење, машината за сушење и длабоките ормари. Прашина Направено толку Едноставно, Ќе Свиркате Додека Работите.

Избор на клиент

Домување Галакси Каи Чистење На Подот Прашина | Крпа | Џогер | Поча | Исклучено Бело | Голема Големина | Новак
Домување Галакси Каи Чистење На Подот Прашина | Крпа | Џогер | Поча | Исклучено Бело | Голема Големина |

Еднократно, Долготрајно, Отпорно На Кинење и Тешко Чистење Се користи и за влажна и за сува апликација Л�

DEN 334.40
Микрофибер Прашина Прашина Почиста Авто Автомобил Камион Дома Чистење Перат Алатка 22 Новак
Микрофибер Прашина Прашина Почиста Авто Автомобил Камион Дома Чистење Перат Алатка 22

Сосема Ново Одличен Квалитет Брза Испорака Микрофибер Прашина Прашина Почиста Авто Автомобил Камион Д�

DEN 827.20
Џеблас Прашина За Еднократна Употреба Полнење, Тешка Електростатска Глава За Прашина, Вкупно 30 Брои Новак
Џеблас Прашина За Еднократна Употреба Полнење, Тешка Електростатска Глава За Прашина, Вкупно 30 Брои

Пакетот вклучува 30 полнења за прашина, Погодни за рачката на брендот за името ЏЕБЛАС 180 ПРАШИНА СТАПИЦА +

DEN 335.84
Влијание 3103 Јагнешка Волна Прашина Со Бела Рачка, 28 Должина Новак Попуст
Влијание 3103 Јагнешка Волна Прашина Со Бела Рачка, 28 Должина

Вистински 100 проценти прашина од јагнешка волна Привлекува прашина како магнет Идеален за чистење на те

DEN 323.84
Унгер ЛВДУ0 Јагнешка Волна Ѕвезда Прашина Со Рачка Новак Попуст
Унгер ЛВДУ0 Јагнешка Волна Ѕвезда Прашина Со Рачка

Супериорно чистење и отстранување прашина Рачката се прицврстува на Секој Конус На Унгер или стандарде

DEN 1574.56
Еспарес Дачија Прашина Заден Амортизер Шокер Сет 2010- Новак
Еспарес Дачија Прашина Заден Амортизер Шокер Сет 2010-

Дачија Дастер Произведено Во Индија Мерење : Стандардна Големина Автомобилски Додатоци Дачија Дастер...

DEN 3007.04
Биотерм Биосурс Омекнување &засилувач; Шминка Отстранување На Млеко - За Сува Големина На Кожата: 200мл/6.76 мл Новак
Бумџој Микрофибер Прашина И Четка За Чистење На Подот Со Долга Рачка Новак
Бумџој Микрофибер Прашина И Четка За Чистење На Подот Со Долга Рачка

●Микрофибер Глава ● главата За прашина е изработена од микрофибер што е добро за адсорбирање прашина Н

DEN 3.33
Отстранувач На Прашина Од Вене, Четка За Прашина Од Микрофибер, Отстранлива За Мебел Новак
Отстранувач На Прашина Од Вене, Четка За Прашина Од Микрофибер, Отстранлива За Мебел

Дизајн што може да се повлече, максималната должина Е 72 СМ, лесен за чистење на тешко достапните места Гл

DEN 3.00
Џонсон Восок Мулти-Површина Прашина Комплет Новак
Џонсон Восок Мулти-Површина Прашина Комплет

МултиПовршина 360 степени Комплет за стартување на прашина Меки наоколу за да собере повеќе прашина и ал�

DEN 2.00