Пеење Сирена Море Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Торба За Складирање За Заштеда На Простор Виси Валкана Корпа За

Пеење Сирена Море Виси Торба За Перење Алишта, Преку Вратата Торба За Перење Алишта Тешка Издржлива Торба За Складирање За Заштеда

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Голем Капацитет : Дополнителен Голем Волумен на оваа висечка торба за перење 29,3 х 19,6 инчи, е погодно за да држите доволно за просечниот товар на перење, лесно може да собере повеќе парчиња облека, крпи или чаршафи, што е совршено за семејства, студентски домови и расадници и други тесни простори. Висококвалитетен Водоотпорен Материјал : Висечката Торба за Перење е изработена ОД најдобра 420д Оксфордска ткаенина, која е издржлива и стабилна за употреба, безбедна за допир, водоотпорна, лесна, преклоплива. Вклучени 2 метални куки за врата + 2 пвц лепливи hooks.To зголемете ја цврстината, залепете ја куката на ѕидот 24 часа пред да го закачите предметот. Издржливост и Цврстина : Нашата висечка пречка е изработена од оксфордска ткаенина со висока густина и армирана нишка за шиење на странично шиење, висечки петелки и патент, ја направија оваа торба за перење е издржлива за вечера. Задниот страничен патент на дното на висечката корпа за перење е побрз и полесен за празнење на валканата облека или што било друго што треба да се измие во вашата машина за перење. Лесен за Употреба : ќошот за Перење е многу лесен за инсталирање. Постојат 2 куки од нерѓосувачки челик за да ги инсталирате на вратата или плакарот, и 2 куки за вшмукување за да се држите до плочките во бањата, спалната соба или каде било каде што сакате. Функционален И Заштеда На Простор : оваа чанта за попречување е доволно голема за да собере многу облека за целото семејство и е корисна за складирање на секаков вид облека, шалови, постелнина, навистина заштедува простор. Тоа е високо препорачливо за мали простори, како бања спална соба еднократно пелени за складирање простор заштеда на ѕид валкани колеџ плакарот дома студентски дом зад вратите. Заштеда на простор Висечката Торба За Перење И Бањата Над Вратата Го Попречуваат Големиот капацитет може да собере повеќе облека и да складира лесни предмети за домаќинството. Заштеда на простор, торбата може да се закачи на вратата, плакарот, ѕидот или каде сакате. Патентот на дното на торбата го олеснува истоварувањето ако сакате да ја оставите чантата предадена таму каде што сте ја оставиле. Едноставно отпакувајте и растоварете го миењето директно во корпата за перење. Нашиот сортирач на облека може да биде совршено решение за нередот додека го подобрува украсувањето на вашиот дом. Без разлика дали треба да ги соберете алиштата, да ја организирате облеката или да ставите играчки во ред, оваа пространа чанта за отежнување на алиштата е секогаш вашиот најдобар избор. Пренослива облека попречува за студентски домови, Кампери, Апартмани, престој Во Хотел, расадници За Бебиња и помошна просторија. Склопувачката пречка за перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, што ви помага да добиете најголема употреба на секој простор. За да ја зголемите цврстината, ве молиме залепете ги куките на ѕидот 24 часа пред да ја закачите goods.It може да се пере со рака или машина. Висечките корпи може да се закачат на вратата, во плакарот, на ѕидот или каде сакате и можат да ви помогнат да ги чувате секојдневните потреби, како што се валкана облека, постелнина, крпи, детски играчки итн. Особено погоден ЗА Р. в., патување, универзитетски дом и семејна употреба. Забележете Два Различни Типа На Куки : обезбедуваме два различни типа куки, едниот е леплива кука, другиот е кука од нерѓосувачки челик, попогодно ви е Да ја користите торбата за валкана облека Во различни прилики секоја висечка торба е обезбедена со 2 куки за железна врата и 2 пвц куки за лепак.

Избор на клиент

Азееда Автомобилска Гума Торба За Перење/Перење/Складирање Новак
Азееда Автомобилска Гума Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 252.64
Азееда Шрафцигер Торба За Перење/Перење/Складирање Новак
Азееда Шрафцигер Торба За Перење/Перење/Складирање

Големина : 53см х 44см 100% мек ткаен памук Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот ур�

DEN 0.33
Фладиш Лаванда Мрежа Торба За Перење Алишта Машина За Перење Торба Организатор За Патување Еднократно Новак