Омбре Боб Перики За Црни Жени Бразилски Реми Коса 1б30 Краток Боб Бран Човечка Коса Перика Претходно Откинати HD Транспарентна Чипка Предна Перика Изветвени Јазли 150%

Омбре Боб Перики За Црни Жени Бразилски Реми Коса 1б30 Краток Боб Бран Човечка Коса Перика Претходно Откинати HD Транспарентна

DEN 2575.84

Новак

Достапно за нарачка

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте ме однапред. Обем на главата : малиот е 21-21, 5 инчи, средниот е 22-22, 5 инчи и голем е 23-23, 5 инчи. 2.Боја на чипка : СТАНДАРДНА ТРАНСПАРЕНТНА боја, светло-кафеава и темно кафеава потреба контактирајте ме однапред. Лесен За Носење : чипка перика Без Лепак со чешли и прилагодлив ремен. 3.Боја на коса : 1Б30 . Густина На Косата : 150% (Стандардно).Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред. 4.Најдобар Квалитет : ја купуваме косата исечена од коса на млада девојка, секоја постапка ја проверува работникот. 100% Непреработена Девствена Бразилска Човечка Коса, природна и здрава, без пролевање и заплеткување, може да се исправи и пермира. 5.Љубезно Потсетување : на секој клиент Му нудиме 30-дневна гаранција за враќање на средствата. Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно вратете го и чувајте го предметот во оригинална состојба, вклучувајќи Чипка Несечена и Коса Неизмиена. Големина : 10" Боја : 1б30 Спецификации За Коса : 1)Тип : Бразилска Коса 2)Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Бран 4)Густина На Косата : 150% густина 5)Должина На Косата : 8-16 Инчи 6)Боја : 1Б30 7)Чипка Боја : ХД Транспарентна Чипка 8)Основен материјал : Швајцарска Чипка 9) големина На Капачето : средно превртување во стандардно (ако ви треба големо капаче или мало капаче,ве молиме контактирајте не пред да ја извршите уплатата) ПРОСЕЧНА ГОЛЕМИНА Капа Одговара На Сите Глави Со Чешли И Прилагодливи Ремени, кафеава чипка капа со бебешка коса Стандардно 10)Обем : 22.25" 11)напред до Тилот : 14.5" 12)Уво до УВО (ВКРСТЕНО Чело) : 12.5" 13)Уво до уво (Вкрстен Врв) : 12.75" 14)храм до храм (преку грб) : 15" 15)задниот дел НА тил : 5.5" 16)Перики Без Лепак : Чипка Предна Перика Со Чешли, прилагодливи ремени лесни за носење 17)Написи Од Пакетот : 1 Парче само ако имате какви Било прашања, ве молиме пишете Ни Директно, Ние Ќе Ви Одговориме ШТО Е МОЖНО Поскоро. ако не, ќе ја организираме нарачката по средна големина на капачето и HD Проѕирна боја на капачето.Фала!!! Насоки 1. Редовно мијте ја и длабоката состојба на косата. 2. Нежно расплетувајте ја косата со раце пред миење. Не ја тријте или извртувајте косата 3. Додадете благ шампон во ладна вода и внимателно измијте ја косата додека не се исчисти. 4. Косата треба да се исуши природно. Не се изложувајте на сонце или сушете со фен за коса. Ставете масло од арган на мека коса после миење. 5. Нежно исчешлајте ја кадравата коса со прстите од врвот до крајот. Не четкајте 6. Четкајте ја исправената коса со движење надолу директно со краевите. Одете до корените.

Избор на клиент

Ракел Велч Тековни Настани Боб Перика Со Долга Текстура, Капаче Со Просечна Големина, Рл32/31 Цинабар, Новак
Ракел Велч Тековни Настани Боб Перика Со Долга Текстура, Капаче Со Просечна Големина, Рл32/31 Цинабар,

Боја : главната слика покажува рл32 / 31 Цинабар боја; Просечна големина; напред : 13", Круна : 13", Страни : 8,25", Н

DEN 3.33
Феоја Жени Сино Зелени Боб Перики Со Удирања Боб Перики Девојка Коспалија Перики Партија Перика Новак
Феоја Жени Сино Зелени Боб Перики Со Удирања Боб Перики Девојка Коспалија Перики Партија Перика

Висококвалитетен Материјал : перика за коса од Женски влакна, Без Заплеткување, не е лесно да падне Мека

DEN 3.00
Надвор Од Дневната Перика Необработена Човечка Коса чипка дел Перика Влажна И Брановидна ХХ ПРИРОДЕН БРАН 16 Новак
Машка Фризура Со Текстурирани Бранови И Слоевити Исечени Страни Со Фризура, М56С 90 СИВА ПЕПЕЛ КАФЕАВА Новак
Сензационална чипка предна перика-облак 9 13х5 чипка страничен дел корнроу Новак
Сензационална чипка предна перика-облак 9 13х5 чипка страничен дел корнроу

Сензационална Синтетичка Коса Чипка Предна Перика Облак 9 Швајцарска Чипка 13х5 Чипка Разделба Плетенка

DEN 1.67